Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piłka nożna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhhh -.- [*] Momentami nienawidzę tej drużyny za tak pizdowatą grę jak dziś, ale i ta nie da się ich nie kochać. Jutro wszystko wróci do normy,a le niedosyt pozostaję.
Było w tym sezonie kilka momentów, które na tym zaważyły:
-bramkarz
-brak rotacji
-brak Suareza, no po prostu mnie szlag trafia widząc Benzemę partaczącego wszystkie okazje...
-brak ławki rezerwowych
-betonowa momentami taktyka Carlo
W nastepnym sezonie wiele do poprawki. Ancelotti gra o kontrakt.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 13, 2015 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasłużyli na ten puchar jak nikt inny. Dziwnie to zabrzmi, ale dobrze się stało, że wygrali. Jeszcze bardziej potwierdzona dominacja hiszpańskiego futbolu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6429
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Cze 07, 2015 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz w historii byłem za Barceloną. I to nie dlatego, że Juventus przeszedł Real, któremu kibicuję, ale dlatego, że po prostu prezentują bardzo dobry futbol. Ładniejszy dla oka niż ten za czasów Guardioli. No i po raz drugi potrójna korona w ciągu 6 lat.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie: Iker Casillas piłkarzem Porto.

Czuję ulgę, ogromną ulgę i się wręcz cieszę z tej informacji. Cała sprawa jest bardzo złożona, ale dobrze się stało, że to już koniec przygody Ikera z nami. Był krótko mówiąc za słaby na Real, nie jestem przywiązany do legend i wychowanków, niech gra lepszy. Teraz rozpoczyna się całkiem nowa era w klubie, oby lepsza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6429
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to dobrze, bo w Europie lepszego klubu chyba już nie znajdzie. A tak to mistrza może zdobyć, w LM/LE zagra.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunrise2507
Bardzo aktywny


Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 4356
Skąd: Witankowo

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś mieliśmy do czynienia z niezwykłym meczem w LM. Chyba pierwszy raz w historii rozgrywek. Ale po kolei. Chodzi o mecz Astana - Galatasaray. Zaczęło się normalnie od bramki w pierwszej połowie dla Galatasaray. Najciekawsze rzeczy działy się w ostatnich 10 minutach. Wtedy obrońca Galaty strzelił samobójczą i było 1:1. 7 minut później bramkarz Astany interweniował tak, że strzelił bramkę! Ale do swojej Very Happy a na zakończenie (chyba największy pechowiec) w 90 minucie Balta (obrońca Galaty) strzela swoją drugą bramkę (znów do swojej) i mecz kończy się wynikiem 2:2!!
_________________
How many dreams will end?
How long can I pretend?
How many times will love pass me by
Until I find you again?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zażenowany obecnym Realem Madryt. Od wpierdzielu od Barcy nie oglądałem żadnego meczu, dziś wróciłem i nadal to samo. Krater w środku pola, dziesiątki wrzutek i laga od stopera do ataku. To jest niepojęte, że coś co dostrzega 17-latek z Polski nie widzi trener, który zarabia grube miliony z 20 letnim doświadczeniem na ławce trenerskiej. Ja się pod tym Realem nie podpisuję i czekam na dymisję Pereza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real jeszcze spoko, co ja mam powiedzieć? Smile Chelsea nie potrafi grać w ataku, jest kilku niezłych grajków, jak np. Loftus - Cheek lub Kennedy, jednakże Mourinho woli stawiać na Fabregasa i Pedro. Cesc jest zupełnie bez formy, Pedro przyszedł za grube pieniądze, więc jest nie do ruszenia. Ostatni mecz z Porto wlał w serca iskierkę nadziei, liczyłem że chociaż w LM uda się zrekompensować fatalny sezon (nie, nie łudźmy się, że uda się nam wejść do top 4 BPL). Dzisiejsze losowanie niemalże przekreśliło moje marzenia, bo PSG to absolutnie niewygodny rywal dla The Blues, wczoraj rozwalili Lyon (niby w kryzysie, ale Chelsea jest w znacznie większym dołku). Jeśli w zimowym okienku nie sprzedamy Ivanovica, Fabregas nie dozna kontuzji, a Terry nie zakończy kariery, to szans na awans do ćwierćfinału nie widzę.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dobrą sprawę to tylko Willian coś gra w tym sezonie.
Patrząc obiektywnie to kolejny klub, w którym Mourinho zawalił okres przedsezonowy. Znów przespał okienko transferowe (w Madrycie, w 2013 kupił tylko Modricia i w ostatnim dniu wypożyczył Essiena), zakupy przeciętnego Pedro, nieogranego juniora z Augsburga i wypożyczenie wypalonego Falcao to -nie ukrywajmy- beznadziejne wybory. Pedro nie był i nie będzie piłkarzem do pierwszego składu takich klubów jak Chelsea czy Barca. Nie rozumiem fenomenu tego piłkarza, ot solidny grajek i nic więcej.
No i przede wszystkim brak formy całej drużyny poza Willianem. Nagle Fabregas, Hazard i Costa zapomnieli jak się gra w piłkę.
TOP4 nadal jest w zasięgu, bo czołówka notorycznie gubi w tym sezonie punkty. Nawet Arsenalowi i City zdarzają się wpadki (moi dwaj główni faworyci do mistrza), ale potrzeba ciągłości.

Co do Realu jeszcze to historia zatacza koło. Za pierwszej kadencji najpierw Real wygrał LM. Potem odszedł Makelele, zwolniono del Bosque, kupiono Beckhama i zaczęła się era śmiesznych trenerów zaczynając od Queiroza kończąc na Juanie Caro. Teraz jest identycznie. Jest gwiazda z angielskiej drewnoligi - Bale. Wywalono Ancelottiego, sprowadzono niechcianego trenera i sprzedano di Marię. Wszystko to po wygraniu Ligi Mistrzów. Oby tym razem historia zakończyła się tak samo - odejściem Pereza a jego następca był lepszym prezesem niż poprzednik. To takie noworoczne życzenie :]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho jest genialny jeśli chodzi o taktykę i pogaduszki, ale jego wizja jest moim zdaniem utopijna. Miał Matę, de Bruyne, Lukaku, teraz również ma dobrych zawodników, ale on woli wystawić sprawdzony skład, boi się postawić na ludzi, którym jego strategia nie odpowiada w pełni. W obecnym sezonie dobrze gra właśnie Willian, ale nie można też zapominać o Azpillicuecie. To jest wyjątek od reguły u Mou, piłkarz stosunkowo mniej znany, a wygryzł ze składu "wielkie" gwiazdy.

Real to jest drużyna chyba trochę za bardzo nastawiona na komercje (Barcelona też). Mają wielu fanów (nie ukrywajmy, że spora część z nich to nastolatki, które kupują koszulki, itd.). Muszą rotować składem, żeby utrzymać przychody i pozbywają się wspaniałych zawodników jak Xabi Alonso czy di Maria, na rzecz bardziej rozpoznawalnych, ale niekoniecznie lepszych graczy. Barcelona ma ten plus, ze jest u nich zakorzeniona chęć wystawiania wychowanków i przez to mają jakąś stabilizację. Jak Mourinho był trenerem to owszem, źle przepracował okres przygotowawczy, ale też popsuł relację z wieloma piłkarzami (np. z Casillasem), co spowodowało, ze jego zawodnicy przestali czuć się bezpiecznie i gurbili pewność siebie.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 01:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok minął od ostatniego posta, pod którym chciałem głowy Pereza.. i w sumie nadal chcę. Nadal nie jestem w stanie do końca odżałować odejścia Ancelottiego (którego swoją drogą na początku mocno nie chciałem - jako wielki fan Mourinho wolałem pozostanie Portugalczyka albo przyjście Juppa Heynckesa z Bayernu), mocno zżyłem się z tym trenerem i obstaję przy zdaniu, że to idiotyczne decyzje Florentino doprowadziły do fatalnej końcówki sezonu 14/15. Brak normalnego napastnika (bo Benzemy nie da nazwać się normalnym), sprzedaż di Marii (jak lubię Jamesa tak w kontekście statyczności RM Angel był niezbędny do dynamizowania gry Królewskich), brak sprzedaży Casillasa (Navas potwierdził jak świetnym bramkarzem jest), wszystko to błędy fatalnego okienka, oczywiście Carlo też bez winy nie jest, zajechał nam wtedy Kroosa na śmierć, ale sądzę, że zasługiwał na jeszcze jedną szansę.
To co się działo potem przemilczę, cała jesień 2015 to pasmo porażek, od zatrudnienia Beniteza (nic do niego nie mam, w sumie to cieszy mnie, że poszedł do Newcastle <które lubię> i powoli ich odbudowuje), zamieszanie z de Geą, porażkę z Barcą, wyrzucenie z Copa del Rey kończąc na zakazie transferowym, no i jeszcze obłuda Pereza - najpierw mówi, że popiera Beniteza, a za kilka dni go zwalnia, cyrk normalnie. Laughing
To co się działo potem ma nieco pozytywniejszy wydźwięk, ale z racji, że lubię narzekać i z reguły ostatnio jestem ogromną marudą tak sporo mi nie pasowało. Przede wszystkim styl - wrzutki, najbardziej żałosny futbol jaki można grać, kojarzy mi się z angielską piłką. Potem co prawda przyszła wygrana w LM i pogoń w lidze, ale nie byłem do końca usatysfakcjonowany tymi faktami, nadal gdzieś były obawy, że to wszystko przez tę śmieszną grę się popsuje. Jesień też była średnia, nadal była gra na wrzutki, nie było momentu, żebym nie przeklinał w kierunku Ronaldo, Benzemy również, a co się tyczy tak samo Zidane'a i Pereza. Punktem kulminacyjnym był dramat z Legią, potem jednak nastąpiły derby na Calderon i łatwe 3:0. No czegoś takiego w życiu bym nie przewidział, potem oczywiście wróciło kopanie się po czole, ale przejdę do roku 2017 jednak, to co prawda dopiero dwa mecze, ale Zidane dostał ode mnie na starcie zaufanie, dostał je po Undecimie i dostaje je też po wygranej na Calderon. Nie wiem ile taki stan rzeczy będzie w Realu trwał, ale w meczu z Sevillą (środowym) pierwszy raz od dawna widziałem całą drużynę w pressingu. Dziś to samo, no z Granadą (19. drużyna ligi) na swoim stadionie stosować taki pressing to w życiu bym nie pomyślał, nie chciałbym za miesiąc się rozczarować, że to wszystko to tylko chwilowe, a sam też nie będę wymagał, żeby w każdym meczu grać z takim zaangażowaniem, ale możliwe, że coś zmierza ku lepszemu.
Mecz z Sevillą był świetny pod względem taktycznym, wysoki pressing, wyjścia Casemiro w celu odbierania piłek (tak padła pierwsza bramka), świetna praca Jamesa i Asensio, który pełnili funkcję schodzących skrzydłowych, fajnie było widać jak ta drużyna potrzebuje rozgrywającego, nie wiem ile to będzie trwało, ale jeśli RM tak będzie grał złego słowa na Zizou nie powiem.
Co do oczekiwań na sezon to chcę przede wszystkim wygrania ligi, póki co jest dobrze. Jeśli grać będziemy tak jak z Sevillą (a przy tym wróci Benzema, a nie Morata) LM też możemy obronić, ale tu wiadomo - będzie o wiele trudniej, ja mimo wszystko cały czas typuję, że Bayern wygra CL. Puchar Króla jest mi obojętny.
Co do okienka to przede wszystkim liczę, że Perez przegra wybory, ale ma silne asy w ręku. Zakładając, że zostanie i Ronaldo nie odejdzie to przede wszystkim trzeba się pozbyć Benzemy. Niedawno był potrzebny, teraz na sprzedaż? Już tłumaczę. Nie jestem fanem gry Francuza, ale jest on do takiej taktyki potrzebny bardziej, potrafi pograć kombinacyjnie, Morata <nic Alvaro nie ujmując> jest zwyczajną kłodą, która potrafi dostawić nogę, i tu jest główny punkt. Moim głównym marzeniem jest Dybala. Zawodnik, który posiada cechę, której w Realu nie ma od sezonu 13/14 - drybling. Wprawdzie Marcelo jest ostatnio w gigantycznej formie, a Luka też potrafi swoim dryblingiem zrobić różnicę, ale tu potrzeba o takich cechach kogoś z przodu. Ja to pojmuję w ten sposób - Benzemy ma dość coraz więcej osób, od 2014 roku nie było tzw. "galaktycznego transferu" <jak ja nie lubię tej nazwy), teraz w dodatku są wyboru, Perez kupi kogoś w granicach 100 mln, skoro dla Hazarda nie ma miejsca to widzę u nas Dybalę. Żadnego Aubameyanga, który potrafi tylko szybko biegać, ani tym bardziej przereklamowanego Aguero. Oby tak się stało.
Dwie mniej ważne <choć też istotne> sprawy to boki obrony. Marcelo i Carvajal to jedni z najlepszych na świecie na swoich pozycjach (IMO Carvajal jest nawet najlepszy na RB na świecie), ale brak im zmienników.
No i Pepe, któremu kończy się kontrakt za pół roku. Nic do niego nie mam, ale nie odnowiłbym z nim umowy. W Realu jest ten problem, że jest czterech świetnych stoperów - kapitan Ramos, Varane, który w końcu ustabilizował formę i fenomenalny Nacho, którego stracić nie możemy. Dla mnie sprawa jest prosta - Pepe odchodzi, w jego miejsce wchodzi Jesus Vallejo, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Eintrachcie Frankfurt i zbiera tam świetne recenzje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6429
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że Arsenal to więksi frajerzy ale jednak PSG ich przebiło.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią:
- cuda w piłce nożnej nie znają granic
- PSG nie zna smaku wygranego dwumeczu z Barcą
- Deniz Aytekin nie zna się na symulkach

A poważnie mówiąc, żałuję, że nie widziałem meczu; zazdroszczę emocji, jakie fani Barcy musieli przeżywać w końcówce (nawet jeśli sercem raczej byłem za PSG, Barca wydaje mi się przereklamowana)
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6429
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PSG - jedyne do czego się nadaje ten klub to do utylizacji. Niech jeszcze więcej gwiazd nakupują...

Z drugiej strony bardzo dobrze, że drużyny, które są budowane za pieniądze śmierdzące ropą w dalszym ciągu gówno znaczą w Lidze Mistrzów. Cieszy mnie fakt, iż ćwierćfinał to niemożliwy pułap do osiągnięcia przez Paryżan.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze City, ale do nich nic nie mam.
W obecnej LM jest kilka drużyn, których nie lubię/nienawidzę. Coś z tego przedziału. Juventus, Barcelona, MU i Bayern. Brakuje tylko Atletico.
Ciężko stwierdzić kto wygra obecną LM. Walka na etapie ćwierćfinałów zapowiada się cudownie i tylko żal, że dwie drużyny będą odstawać.
Pierwsza to ktoś z pary Szachtar-Roma. Nic nie umniejszając Włochom (zakładam, że odrobią straty) tak to nie jest ta półka. Druga para to Sevilla-MU. Jedni pewnego poziomu nie przeskoczą, a drudzy to obok Atletico najbardziej paskudny do oglądania futbol. Gardzę od dawna.
Poza nimi najmocniejsze City od początku ery szejków, Real który ma patent na UCL, Liverpool IMO nieco słabszy od tego 13/14 personalnie, ale z lepszym trenerem. Ciekawa mieszanka i przy szczęściu w losowaniu może być nawet 1x2, a potem to kto wie. Ja tam Lpool lubię i nie miałbym nic przeciwko ich wygranej. Wyrachowany Juventus, oni zdaje się obrali inną formę przygotowań, wcześniej łapali formę w lutym, teraz nadal to nie jest i może się wydawać, że punkt kulminacyjny przyjdzie na okres kwiecień-czerwiec, czyli ten najważniejszy. Dublet krajowy już IMO mają, LM? Możliwe. Jest jeszcze Bayern i Barca. Gdyby tak zamiast dwójki nierozstrzygniętych par (zakładam, że Barca sobie poradzi) przeszli dalej Tottenham i Atletico to mielibysmy najmocniejsze ćwierćfinały od lat.
LM wygra Bayern, a Jupp znów dokona czegoś wielkiego. #tak_bedzie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gregorini
Nowy


Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w tym sezonie coś Cristiano zawodzi, może wreszcie koniec jego ery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 09, 2018 21:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group