Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S40 - komentarze/brak komentarzy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> S40
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 18:55    Temat postu: S40 - komentarze/brak komentarzy Odpowiedz z cytatem

To chyba będzie moja ulubiona rubryka, bo sztywności typowej listy przebojów nie wytrzymam...
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 13, 2016 18:55    Temat postu:

Powrót do góry
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, kolejną listę Wink

Ciekawy sposób z pisaniem kolejności Idea Niestety, ale większości utworów nie znam a przynajmniej nie kojarzę ich po tytułach. Cieszy obecność Brendona z zespołem i to w dodatku na tak wysokim miejscu Smile

Lista składa się z 60 pozycji, ale będziesz wrzucał na forum pierwszą 40? Dobrze rozumiem ? ...a dobra już widzę w 1 poście co i jak

Trochę jak 30 ton Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateuszek92
RMF MAXXX Typer 2014


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 2126
Skąd: Świętokrzyskie

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również witam.

Bardzo ciekawa lista nam się pojawiła. Są także w niej kawałki, które i mi przypadają do gustu, więc będę tutaj zaglądał Wink

Pozdrawiam.
_________________
CHR HD TOP 30 w wersji online -> http://chrhdstream.myl2mr.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. dobrze zobaczyć jakąkolwiek reakcję
2. jeśli jutro nie wrzucę notowania, wina studiów - ale jestem już przygotowany, więc istnieje szansa, że w niedzielę S40 was znowu zanudzi :p
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To miejsce 1 w przyszłym tygodniu dam do propozycji mojej listy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierałem się do tego cały miesiąc, a teraz mam chwilę czasu więc mogę poważniej pochylić się nad zawartością listy. Przy okazji przypomnę sobie stare dzieje gdy prywatne listy były w rozkwicie i dyskusje w nich gorzały z tygodnia na tydzień. Wink

Na początek trzy sprawy:
- playlista stworzona na jutubie bardzo na propsie! Dla takiego lenia jak ja idealne rozwiązanie żeby zmotywować do przesłuchania czegokolwiek. Gdyby jej to całkiem prawdopodobnie i tego komentarza też by nie było. Wink
- jak mi się podobają te gify z linkiem prowadzącym to nie mam pytań! Very Happy
- lista powiedziała mi ogromnie dużo o Twoim guście muzycznym, większość utworów da się powiązać według pewnego klucza selekcyjnego. Generalnie obracasz się w klimatach w które bardzo lubię zaglądać i może co jakiś czas będę podrzucał Ci coś ciekawego. Oczywiście o ile będę pamiętał o tym. Wink

LISTA, LISTA, 40 TON:

Fenech-Soler - w sumie pisałem Ci przy głosach w Miastowizji, że to modelowy przykład Feneczów. Wzorcowo poprowadzony elektropopowy kawałek, który początkowo delikatnie mnie rozczarował bo nie wnosił nic nowego do ich twórczości. Ale miniaturka teledysku nie pozwalała być obojętną i mimowolnie wracałem. Dziewczynę dobrali perfekcyjnie, jej oczy ach, ach. <3 8,5/10

The Naked And Famous - w przypadku tego zespołu zawsze czegoś mi brakowało. Najciekawsi byli podczas debiutu. Generalnie to są miłe indietroniczne pioseneczki, w których brakuje błysku geniuszu i czegoś co sprawiłoby że zapamiętał bym je. Zwykłem mawiać - muzyka do sprzątania. Very Happy W przypadku obecnych tutaj dwóch utworów nie jest inaczej. Bardzo miły zapychacz playlisty alternatywnego radia. 2 x 6/10

RYSY - naćpali się industrialnego techno i myślo, że są fajni. Tą drogą to najwyżej na Giewont wejdziecie a nie na Rysy. Nie siedzi mi to kompletnie. A z techno przecież żyję za pan brat. Chociaż sampel który wykorzystali akurat mi się podoba. No ale to za mało. 3,5/10
P.S. "Crystal Love" czerpiące garściami z ambient techno duuuuużo lepsze. Chociaż jeszcze więcej kreatywności by się przydało. Smile

Big Wild - Trochę wielkomiejskiego klimatu trapującej Santigold podczas romansu z Kygo Wink 6/10

HALFNOISE - takie piosenki noszą u mnie miano Kordianomuzy na cześć użytkownika tego forum, który nieodłącznie kojarzy mi się z australijsko brzmiącą elektroniką. Wink Przyjemnie wali po uszach przestrzenną melodią. 7,5/10

Capital Cities - nie wiedziałem, że wydali coś nowego. Świetne zwrotki oparte na 70's disco i kompletnie rozczarowujący refren. Mimo wszystko in plus. 7/10

Jagwar Ma - ludzie się rajcują, a ja patrzę na to z boku. Świetnie nawiązuje do alternative dance z początku lat'90 (Primal Scream i takie tam podobne historie). Natomiast po prostu potrzebuję więcej odsłuchów, żeby mnie oświeciło i nagle stwierdzić, że to kapitalny numer (mowa o "Give Me a Reason"). Natomiast "O B 1" które mogę w zasadzie opisać podobnie (early 90's jak cholera) jest genialne! 7/10 oraz 9,5/10

Tigertown z filousem - nieszkodliwe, aczkolwiek niebezpiecznie zajeżdża radiową wtórnością. Wink 5,5/10

Tigertown solo - jest ok, ale też brzmi jak setki innych zespołów. 6/10

Vessels, Anna Of The North - w pół drogi do deadmau5owego progresywnego house z okolic 2009-2012, wow! Surprised Ej, ale to jest dobre! Very Happy 8/10

Tegan and Sara - zawodzi mnie kierunek w jakim udają się te panie. Stały się jednym z tysiąca podobnych do siebie alternatywnych elektropopowych zespołów. Szkoda. 2 x 4/10

Sonar - mogę się chełpić, że to efekt Miastowizji? Mr. Green A tak poważnie, świetnie, że aż tak się spodobało. Smile 8,5/10 (Vaga) oraz 7,5/10 (Pętle)

Sigma, Birdy - stałem się nieczuły na taką muzykę. Współczesne oblicze patosowatego popu. Kojarzy mi się z Palomą Faith albo rudą pijaczką Florencją bez świty. Wink 5/10

Mr Little Jeans - post-punkowe inspiracje przepuszczone w popowo-indierockową kalkę, podoba mi się. Smile 7,5/10

The Weeknd solo oraz z Daft Punk - Z Weekndem mam taki problem, że jego utwory podobają mi się bardzo wybiórczo. R'n'B to nie moja historia, aczkolwiek nieraz udaje mi się znaleźć coś ciekawego. Po kolaboracji z Daftami spodziewałem się jednak czegoś więcej. "False Alarm" nawiązujący do rave'ującej połamanej elektroniki oraz muzyki z gier z kolei jest świetny. 8/10 za solo i 6,5/10 za kolaborację

The Chemical Brothers - jak to mawia Michał Margański z Trójki: "Brytyjska Chemia Przemysłowa". Dobra wixa, bardzo utrzymana w ich stylu. Może nie jestem wielkim orędownikiem Chemicali, ale bardzo ich doceniam i ten singiel również uważam za udany. 7/10

Panic! And The Disco - poprzednia płyta to był dramat. Bałem się włączać ich nowej piosenki, ale nie było czego. Tym singlem wracają na właściwe tory, ogromnie dużo młodzieńczej energii która ich charakteryzowała. Bombowy refren! Duże pozytywne zaskoczenie. Smile 8/10

FEDER - dla mnie to gość od fantastycznego "Goodbye" i tylko od tego. Reszta utworów kompletnie rozmija się ze mną. Tu jest bodaj najciekawiej od czasów wcześniej wspomnianego, ale ten naćpany syntezator robiący za psychodeliczne dęciaki psuje wszystko. Jak u Timmy Trumpet czy jak mu tam było. Sad 5,5/10

The Dumplings - niezwykle utalentowany duet, który warto mieć pod stałą obserwacją, bo sądzę, że jeszcze nie raz zaskoczą. Wszak to dopiero początek ich kariery. Podoba mi się walczykowate tempo tego utworu. 7/10

Moby & The Void Pacific Choir - Moby oszalał i zachciało mu się "Animal Rights bis", której daleko było do dobrej płyty. Tegoroczną słuchałem kilka dni temu i okazuje się, że pomimo dynamicznego synthpunkowego szkieletu wieje monotonią. Jest zbyt jednowymiarowa. Ale ten singiel to absolutny majstersztyk. Zarówno muzycznie jak i w przekazie. A teledysk obrazujący debilizm współczesnego społeczeństwa jest wzorcowy! Swoją drogą myślałem o "Are You Lost In The World Like Me" w kontekście Miastowizji, ale stwierdziłem, że Moby to zbyt znana marka... Smile 10/10

STéLOUSE - podoba mi się plumkająca konstrukcja rodem z IDM i unoszący się duch progresywnego house. Daję okejkę. 7/10

Red Hot Chili Peppers - zespół który kompletnie spisałem na straty okazuje się że jednak ma jeszcze coś ciekawego do powiedzenia. "Go Robot" jest wręcz szokująco dobre jak na ich ostatnie standardy. Pójście w funkujące disco było znakomitą decyzją - jest element wiążący z dawną twórczością,a jednocześnie odkrywają nowe dla siebie rejony. Bardzo pochwalam. ^^ 8/10

Dragonette - przydałby się lepszy pomysł na tę dziewczynę. Wokalistek śpiewających klasowe dance-popowe piosenki nigdy dość. Niestety do Little Boots czy Florrie tej dziewczynie baaardzo daleko. Póki co najciekawsze co słyszałem od niej to "Let it Go". Oba utwory z listy nie są nawet w połowie tak dobre jak to (aczkolwiek "Darth Vader" > "Royal Blues"). Szkoda, bo widzę w niej potencjał. 6/10 oraz 4/10

Shura - dopiero mówiłem o wokalistkach i tanecznym popie. Tu jest przykład dobrego kierunku. Smile Słuchałem płyty, mam pozytywne odczucia. Szkoda, że nie masz "Nothing's Real" na liście które jest reinkarnacją "West End Girls" oraz nowego italo disco spod znaku Sally Shapiro. Wtedy biłbym pokłony, a tak tylko propsuję. Very Happy 8/10

CHVRCHES - notują straszny zjazd poziomu. Nie chce mi się wierzyć, że tak szybko formuła się wyczerpała. 5,5/10

Declan MacKenna - tak jak mówiłem, moje skojarzenia z Phoenix z przypadku się nie biorą. Wink 7,5/10

Bring Me The Horizon - ich obecność mnie zaskoczyła, a jeszcze bardziej zaskoczyło to co usłyszałem po włączeniu utworu. Zmienili się z przerysowanego pseudo-emo-metalo-hardcoro-czegośtam w kopiarkę 30 Seconds to Mars. Smile Non me gusta, chociaż ostatecznie nie takie złe. 4/10

Alex Clare - "Too Close" było świetne. W pozostałych utworach nawet nie zbliżył sie do tego poziomu. Utwór z Twojej listy jest drugim utworem który mi się od niego podoba. Ale wciąż do wcześniej wspomnianego daleko. Wink 6,5/10

Against The Current - takie trochę Paramore'owe (to przez głos wokalistki). Melodia przednia, zwłaszcza podczas solówki, ale całość odrobinę zbyt lukrowata dla mnie. Wink 6,5/10

Tom Odell - muzyk z gatunku: szanuję, ale mnie nudzi. Singiel ma całkiem dobry songwriting, zastanawiam się jak brzmiałby gdyby go śpiewał ktoś z większą charyzmą w głosie. Inna sprawa, że melodia brzmi jakoś znajomo, ale nie potrafię skojarzyć konkretnego utworu. 6/10

Organek - rockowa odskocznia Tomka Organka od projektu SOFA okazuje się być dużo ciekawszą propozycją od niego. Nie wiem czy to kwestia tego, że stał się bardziej świadomym muzykiem, czy tego, że rock od zawsze mu głęboko gra w duszy, ale te utwory mają siłę. Singiel równie mocny jak "Kate Moss". 8/10

Bear's Den - po samej muzyce można stwierdzić, że wokalista musi mieć brodę. Przyjemna indierockfolkowa pioseneczka. Nic więcej. 7/10

Halfnoise - zginęłoby w gąszczu indiepopelinek gdyby nie nieco pokrętna i dość charakterystyczna melodia. 5,5/10

Cash Cash - najgorszy utwór na liście, tyle komentarza 2,5/10 Very Happy

Policzyłem sobie średnią ze wszystkich ocen i wyszło: 6,54. Myślę, że całkiem solidnie. Smile
==================================

Kilka bonusowo do których odniosłem się z rozpędu, bo były na playliscie. Wink

OK Go - specjaliści od oryginalnych teledysków. Muzycznie nie zawsze jednak dają radę. Tym razem nie dali. 4/10

Wojtek Mazolewski, Justyna Święs - widzę, żeś się pozbył z listy. A to jest fantastyczne! Absolutnie odkrycie listy. Mazolewski to człowiek obracający się w klimatach raczej dalekich ode mnie. Jazz to zdecydowanie nie moja bajka. A tutaj skomponował bardzo nośny popowy przebój, trochę zalatujący songwritingiem Gaby Kulki. A Justyna Święs niezmiennie mnie zaskakuje, gdzie by nie wystąpiła tam zamienia to w złoto. Sztos Panie Siwy! 9/10

Taco Hemingway - klasyczny przykład jak łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Dopiero ludzi się bezkrytycznie jarali jaki to on błyskotliwy, jak doskonale oddaje głos pokolenia, jaki to znakomity zmysł obserwacji otoczenia posiada. Minął rok, a ludzie psioczą że się skończył, że się nie rozwija, że się powtarza w sposobie wyrazu. Ludzie to najgorszy gatunek jaki istnieje. Aha, byłbym zapomniał, "Świecące prostokąty" bardzo dobre. 8/10

Empire Of The Sun - ludzie się śmiejo że kiczowaci, ale ja ich bardzo lubię. Smile Przy czym muszą być dużo bardziej przebojowi niż w tym konkretnym przypadku. Wink 5/10
_________________
http://www.lastfm.pl/user/meni124
http://rateyourmusic.com/~meni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenia parafialne:
1. Z racji Miastowizji/wiru topek roku następne notowanie może być odwołane. Innymi słowy, potrzebuję 2 tygodni na uczciwe ułożenie listy, zamiast 1 - poza tym wszystko będzie normalnie.
2. Pozostaje podziękować za piękny komentarz meniego. Podsumowując kilka wybranych wątków:
a) coś w tych oczach pani z Kaleidoscope jest, niewątpliwie
b) tak, widać, że to efekt Miastowizji (w topce roku tego typu rzeczy będą wręcz bardzo, bardzo widoczne - od razu ostrzegam, mnie samego przeraża stosunek utwórów z XVIII edycji do reszty stawki)
c) tak, w niesinglówkach CHVRCHES czuć większą wtórność niż przy pierwszym albumie
d) dałbym szansę White Light, ale nie wiem, czy to jeszcze wypada - nie ten czas
e) jak się spędziło pewną część czasu przy, powiedzmy otwarcie, wtórnych Cash Cash (pokażcie mi choć 1 utwór, w którym próbują wyjść poza dość aktualną modę, a będę was szanował do końca... czegoś tam), to potem się takie Hero zaplątuje na 40. Dwa razy trafi się dobrze z wokalem (Rexha przy Take Me Home/J. Michaels przy Surrender; zresztą mam wrażenie, że w moim odbieraniu EDM to jest dość mocny akcent, co widać przy Find Me - Sigmy generalnie nie trawię, ale każdą w miarę dynamiczną Birdzię lubię) i można mieć człowieka w szachu i wpychać mu do playlisty wszystko :p
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości zapytam. Łąki Łan się nie podoba, że go tutaj nie ma? Smile
"Pola ar"
_________________
http://www.lastfm.pl/user/meni124
http://rateyourmusic.com/~meni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to jest coś z kategorii "nie wiem dlaczego, ale nie przemawia to do mnie w pełni". Pewnie parę razy przesłucham, ale właśnie po to, by spróbować te elementy znaleźć.
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar ocenić listę, ale muszę przesłuchać sporo kawałków. Liczę, że to będzie przyjemnie spędzony czas Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham albumu starego transowca i trafiłem na coś co wydaje mi się być w Twoim guście. Wink
Link do podcastu, na razie innej możliwości nie ma. klik (Gdyby start od wybranego momentu nie działał - chodzi o "Reanimate", rozpoczyna się w 18:08)
_________________
http://www.lastfm.pl/user/meni124
http://rateyourmusic.com/~meni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest ciekawego, nie wiem, czy na listę wejdzie, ale dam temu szansę.
---
W najbliższym czasie postaram się uzupełnić S40. Trochę przez lenistwo, trochę przez sesję się opuściła. W tej chwili wiszę już 3 notowania (które na YT już są jako playlisty). W tym czasie raz wygrał Kasabian, raz Potlacz (stare, ale jak pociągnęło po Miastowizji...) i raz Circa Waves.
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpatrzyłem co nieco i liczę teraz na laur w nowym notowaniu i w razie awansu potężny zastrzyk pkt w sierpniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siwulsson napisał:
21. Ferry Corsten, Clairity - Reanimate (A z 40, 2x)
Miło, że jednak chwyciło Smile
_________________
http://www.lastfm.pl/user/meni124
http://rateyourmusic.com/~meni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soberTOMek napisał:
podpatrzyłem co nieco i liczę teraz na laur w nowym notowaniu i w razie awansu potężny zastrzyk pkt w sierpniu Smile

Są lepsi. Jest ich niewiele, ale na pewno są lepsi. Potężny zastrzyk punktów w sierpniu w razie awansu będzie.

meni napisał:
Siwulsson napisał:
21. Ferry Corsten, Clairity - Reanimate (A z 40, 2x)
Miło, że jednak chwyciło Smile

Warto proponować? Warto!
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj lub jutro doczekasz się rewanżu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to może i ocenilbym twoją listę gdyby nie fakt że znam tylko 3-4 kawałki z niej Very Happy
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

40. Vessels - Radiart (9/10)
39. The Strypes - Behind Closed Doors (8/10)
38. Fickle Friends - Glue (5/10) - najsłabszy numer u ciebie
37. Archive - Splinters (9/10)
36. Japanese Breakfast - Machinist (9/10)
35. Smallpools - Million Bucks (7/10)
34. Bastille - Glory (6/10) - niezbyt mnie to przekonuje, to nie są już Bastille z pierwszych utworów.
33. Everything Everything - Can't Do (9/10)
32. Lorde - Supercut (9/10) - mam nadzieję, że szybko zostanie singlem.
31. Harts - Peculiar (8/10)
30. Kasabian - You're In Love With A Psycho (10/10)
29. Lorde - Green Light (9/10)
28. Alexander F - Call Me Pretty (9/10)
27. Blanche - City Lights (7/10)
26. Paramore - Hard Times (10/10)
25. Emily Haines, The Soft Skeleton - Fatal Gift (6/10)
24. Royal Blood - Hook, Line & Sinker (9/10)
23. Ferry Corsten, Clairity - Reanimate (8/10)
22. Sundara Karma - Explore (7/10)
21. Oh Wonder - Heavy (8/10)
20. Cherry Glazerr - Nurse Ratched (9/10)
19. PVRIS - What's Wrong (7/10)
18. Paramore - Rose-Colored Boy (9/10) - ale jeszcze nie teraz dam na listę Wink
17. PVRIS - Heaven (5/10)
16. Chloe Howl - Magnetic (8/10)
15. The Killers - The Man (8/10)
14. Bisz, Radex - Potlacz (6/10)
13. Bleachers - Don't Take The Money (9/10)
12. Cherry Glazerr - Told You I'd Be With The Guys (7/10)
11. Arcade Fire - Everything Now (9/10)
10. Krzysztof Zalewski - Polsko (7/10)
09. Royal Blood - Lights Out (10/10)
08. Kamp! - Deny (6/10)
07. Arcade Fire - Creature Comfort (9/10)
06. Joywave - It's A Trip! (9/10)
05. Fickle Friends - Hello Hello (7/10)
04. Rae Morris - Reborn (9/10)
03. OGRÓD - Kryjówka (6/10)
02. Circa Waves - Fire That Burns (9/10)
01. Declan McKenna - Humongous (8/10) - ten teledysk <3

Średnia u ciebie: 7,98. Bardzo mi się spodobało wiele utworów na Twojej liście. Myślę, że mogą być z niektórych utworów hity u mnie.

@maciek98: Pewnie znasz tylko "Green Light", "City Lights" i może "Hard Times".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuba1201 napisał:


@maciek98: Pewnie znasz tylko "Green Light", "City Lights" i może "Hard Times".


City Lights akurat nie, ale te 2 co wymieniłeś + Glory i Magnetic Very Happy
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek98 - nie ma lekko Very Happy Możesz zacząć od top 20 notowania, nawet, jeśli wcześniej nie miałeś z nim do czynienia, to nie powinien być większy wysiłek, niż przy reszcie list. Jeśli ci się spodoba, najwyżej dokończysz później.

kuba1201 - przyznam, że zaskakująco wysoka średnia, dzięki!
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 21, 2017 22:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> S40 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group