Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komu wolno, a komu nie wolno głosować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> POPlista wg forumowiczów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michał92
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że 50 postów by wystarczyło, 10 tys. to trochę za dużo. Zresztą na mycharts tez są limity i jakoś nikt się nie czepia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 10, 2014 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
elslawko
Spamer

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy możecie przenieść tą dyskusję do komentarzy? a i tak się nie zgadzam na jakieś limity postów, uważam to za dyskryminację,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Brite
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elslawko napisał:
czy możecie przenieść tą dyskusję do komentarzy? a i tak się nie zgadzam na jakieś limity postów, uważam to za dyskryminację,

Dokładnie. Jasne, żę można zachęcać do udzielana się w innych częściach forum, ale jeśli ktoś nie ma na to ochoty i woli oddawać tylko głosy na liście to nie powinno się tego zabraniać. I tyle.
Altec
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowik napisał:
Altec napisał:
michał92 napisał:
To teraz pytanie do elslawka (jakby nie było prowadzącego poplistę wg forumowiczów), czy nie lepiej wprowadzić jakiś limit postów, od którego można zacząć głosować w tym notowaniu, a nie pozwalać na decydowanie o jej wyniku przypadkowym użytkownikom, którzy (biorąc przykład cdyaro) prawie 100 % swoich postów mają we wspomnianym temacie (i to posty tylko z głosami).

A Tobie Michał to się już totalnie nudzi ? Jarek miał konto wcześniej, Artur mu usunął i założył jeszcze raz. W sumie postów ponad 20 było. Zamiast cieszyć się, że przybywa ludzi chcących głosować to Ty doszukujesz się dziury w całym. I chcąc nie chcąc gość z 20 postami zarejestrowany na forum to już jest forumowicz. Smile Jeżeli żal dupę Ci ściska to poproś Artura o blokadę od np 50 postów. Czołem !

Tylko powiedz mi Altec dlaczego ten Twój znajomy ma takie samo IP jak ty ? Rolling Eyes

Na jakiej podstawie Twierdzisz ze ma takie same ?
cdyaro
Użytkownik

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowik napisał:

Tylko powiedz mi Altec dlaczego ten Twój znajomy ma takie samo IP jak ty ? Rolling Eyes

Przed epoką internetów ludziowie czasami wpadali do siebie w tak zwane odwiedziny Wink Dziś zdarza się to znacznie rzadziej, jednakże bywają takie przypadki, kiedy ktoś zaloguje się z czyjegoś komputera. Na to też jest jakiś paragraf? Rolling Eyes

Naprawdę, nudzi się Wam z deka... Nie wiem skąd to przewrażliwienie Neutral
Wszystko jest odbierane negatywnie, to samo IP musi się równać oszustwu, mała ilość postów = mało warty użytkownik... Może pora z lekka wyluzować? Wink

elslawko napisał:

Nie wiem czy to forum ma aktywną opcję wydzielenia postów, ale byłaby teraz pożądana Wink Swoją droga nie sądziłem, że ten wątek wywoła takie ożywienie...
Artur.O
Zarządca

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altec napisał:

Jest moderatorem.

http://rmfspamer.listen2myshow.com/

"Smok to metafora całej przeklętej ludzkiej egzystencji. Jakby sam w sobie nie był paskudny, to jeszcze jest wielki, gorący i lata."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Artur.O
Zarządca

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat został wydzielony.

Ja powiem tak. Bywały w przeszłości sytuacje, kiedy było dużo głosów od użytkowników w ogóle nie piszących w innych częściach forum i po prostu czasem ciężko było powiedzieć, czy któreś z tamtych kont nie było zwyczajnym oszustwem (zresztą co najmniej jedno było), może stąd te podejrzenia.
Ale nie widzę powodu, aby cdyaro nie głosował na PWF. Jakoś wierzę Altecowi, że to jego kolega, którego 'wkręca' w życie forum, a nie multikonto, choćby styl pisania jest wyraźnie inny.
Nie ma co panikować.

"Smok to metafora całej przeklętej ludzkiej egzystencji. Jakby sam w sobie nie był paskudny, to jeszcze jest wielki, gorący i lata."

Ostatnio zmieniony przez Artur.O dnia Pon Mar 10, 2014 23:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Altec
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
Temat został wydzielony.

Ja powiem tak. Bywały w przeszłości sytuacje, kiedy było dużo głosów od użytkowników w ogóle nie piszących w innych częściach forum i po prostu czasem ciężko było powiedzieć, czy któreś z tamtych kont nie było zwyczajnym oszustwem (zresztą co najmniej jedno było), może stąd te podejrzenia.
Ale nie widzę powodu, aby cdyaro nie głosował na PWF. Jakoś wierzę Altecowi, że to jego kolega, którego 'wkręca' w życie forum, a nie multikonto, choćby styl pisania jest wyraźnie inny.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wink THX Wink
Kordian
Aktywny użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbawił mnie ten temat, bo kiedy tylko zobaczyłem głosy cdyaro na listę, od razu pomyślałem, że wszyscy go wezmą za oszusta lub robota, a akurat ja pamiętam ten nick z czasów aktywności na forum.80s.pl Smile

Rzeczywistość naprawdę nie jest czarno-biała Smile
cdyaro
Użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kordian napisał:
Rozbawił mnie ten temat, bo kiedy tylko zobaczyłem głosy cdyaro na listę, od razu pomyślałem, że wszyscy go wezmą za oszusta lub robota, a akurat ja pamiętam ten nick z czasów aktywności na forum.80s.pl Smile

Rzeczywistość naprawdę nie jest czarno-biała Smile

Wow, jak miło, że mnie ktoś stamtąd pamięta Wink
meni
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
Dodam jeszcze, że po ostatnich przejściach z nalotem spamerów z którym od niedawna zaczęliśmy walczyć na poważnie, po prostu do każdego nowego usera podchodzimy z podejrzliwością. Nadgorliwą, ale... to wina spamu jaki zalewał to forum. Wszystkim już krew zaczęła się gotować od tych 3-4 postowców z przypisanymi po 20 kont do jednego IP, nawet mi, zwykle trzeźwo myślącemu - co już naprawdę zakrawa na absurd. Dlatego również proszę o zrozumienie buntujących się, bo mamy po prostu złe doświadczenia ostatnimi czasy. Wink

Artur.O napisał:
Nie ma co panikować.
Na tę chwilę podpisuje się pod Arturem, bo i mamy dowód, że nie ma miejsca żadna ustawka, ani tym podobna rzecz. De facto okazuje się, że afera była potrzebna - teraz wiemy na czym stoimy. Wink
cdyaro
Użytkownik

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meni napisał:
Dlatego również proszę o zrozumienie buntujących się, bo mamy po prostu złe doświadczenia ostatnimi czasy. Wink

Ok, rozumiem Wink Co nie zmienia faktu, że nie zamierzam nabijać postów na siłę, jeśli kogoś to rusza, to nic nie poradzę...

meni napisał:
Artur.O napisał:
Nie ma co panikować.
Na tę chwilę podpisuje się pod Arturem, bo i mamy dowód, że nie ma miejsca żadna ustawka, ani tym podobna rzecz. De facto okazuje się, że afera była potrzebna - teraz wiemy na czym stoimy. Wink

Tak, nie jestem spamerem, nie będę beznamiętnie głosować na ustawionego wykonawcę ani sprzedawać rajstop Razz
To już mogę głosować czy jeszcze są jakieś 'ale' Question Razz
michał92
Bardzo aktywny

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby na to nie patrzec, to poniekąd udało się zaktywizować nowego użytkownika, nawet jeśli nie było takiego założenia. Ale tak, jak słusznie zauważył meni ta "afera" raczej wyniknęła z tego napływu spamerów i zdezorientowania kto nim jest, a kto nie. Jak widać sprawa się rozwiązała Wink
Powrót do góry
elslawko
Spamer

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli koniec z jakimiś głupimi limitami postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Artur.O
Zarządca

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elslawko napisał:
czyli koniec z jakimiś głupimi limitami postów

A był początek?

Powrót do góry
ajsmen90
Moderator

Skąd: obojętność, która każe mi stać, kiedy chciałbym pobiec za Tobą?

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cdyaro napisał:

Powiem tak - nie lubię prowadzić takich dyskusji. Na forum zarejestrowałem się, bo zachęcił mnie do tego jeden z użytkowników - a że spodobała mi się idea głosowania, to zacząłem się tutaj udzielać. Przeglądałem nowe propozycje, oraz z zaciekawieniem śledziłem zmiany w notowaniach. Jeszcze nie zdążyłem się porządnie tu rozejrzeć, wypowiedziałem się w innym temacie, niestety okazał się martwy - trudno, bywa. Ale nie zamierzam nabijać 3 tysięcy postów tylko po to, żeby ktoś poczuł się lepiej. Jeśli możliwość głosowania wymagała określonej ilości wypisanych postów, trzeba było ustawić blokadę i wejście od X postów, przynajmniej byłoby to jasne. Jeśli tego nie ma, ograniczanie mojej wolności wyboru odbieram jako lekko niegrzeczne i z całą pewnością zniechęcające.

Jako, że mój post zacytowałeś to chcę pewną rzecz rozjaśnić. Ja nie uważam, że nabijanie postów jest warunkiem koniecznym do głosowania. Jestem za tym byś głosował, ale także byś się udzielał, ale nie dlatego, że uważam, że ogrom postów uprawnia do głosowania tylko po to by forum żyło jakoś. Jestem akurat zdania, że Twoje głosy powinny się liczyć i mam jeszcze nadzieję, że to forum cię nie zniechęci. I nikt nie każe Ci nabijać postów, tylko po prostu wypowiedz się czasem tu i tam. Smile

kiraly538 napisał:
Przestańcie dzielić Polaków.

Skończmy te wojnę Polsko-Polską! Cool

Sprawa się rozwiązała? To po co te moje wypociny powyżej! Facepalm
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
cdyaro
Użytkownik

PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, zatem niniejszym potwierdzam, że będę brać udział w głosowaniach, tudzież postaram się udzielać tu i tam Wink

Problem z tym udzielaniem jest taki, że raczej słucham starszej muzyki (w linku jest mój last.fm jak ktoś jest ciekaw) a to co dzisiaj powstaje niestety coraz rzadziej mi się podoba... Tak samo nowe płyty moich ulubionych wykonawców niestety wypadają słabo, np. Kylie którą lubię zawiodła generalnie... A jak coś jest kiepskie to czasem się nawet skomentować tego nie chce...
Artur.O
Zarządca

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altec napisał:
Artur.O napisał:
Altec napisał:

Jest moderatorem.

To jak komuś się coś zarzuca to najpierw powinno się owe zarzuty dobrze sprawdzić. IP zapisuje się z ostatniego logowania, a ja logowałem się na forum w sumie z 5 różnych...

Co ty piszesz. Wink IP można sprawdzić dla każdego jednego wysłanego posta a akurat "zdarzyło" się że z jednego adresu było wysłane kilka twoich postów i kilka postów cdyaro. A jak ma się zmienne IP to różne posty zwykle są wysłane z różnych adresów zależnie od dnia.

I po co te dalsze posty jak wszystko się już wyjaśniło Surprised

Powrót do góry
Artur.O
Zarządca

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To były czasy Mr. Green

Powrót do góry
michał92
Bardzo aktywny

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tak czepiałem? Surprised
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 04, 2017 20:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> POPlista wg forumowiczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: