Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

URATUJĘ WAS OD DESPACITO! [TO NIE JEST LISTA PRZEBOJÓW #5]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Przelista
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryk_w
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 199
Skąd: Gromnik

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 14:01    Temat postu: URATUJĘ WAS OD DESPACITO! [TO NIE JEST LISTA PRZEBOJÓW #5] Odpowiedz z cytatem

Zapewne znacie już hit lata - wspomniałem o nim w tytule. Za każdym razem, gdy go słyszę, doslownie wszystko mi opada, po prostu nie jestem w stanie pojąć, jak coś takiego może być aż tak popularne.

Anyway - dziś mam dla Was 40 propozycji (w tym 5 nowych), które z pewnością są lepsze od "Despacito". Zapraszam!

A więc bez zbędnej zwłoki zaczynamy od NÓWEK SZTUK.

Alan Walker - Tired
Ten pan ostatnio się dosyć skompromitował podczas studyjnej sesji zarejestrowanej i wypuszczonej na YouTube. Dowiedzieliśmy się na niej o istnieniu "koproducenta", który chyba ma więcej do roboty w tym projekcie, co można wywnioskować po stylu mówienia i mowie ciała Alana. Gość wyglądał, jakby usiadł po raz pierwszy przed projektem swojego przeboju "Alone".
Ale cóż, mamy nowy singiel, który jest naprawdę przyjemny i właśnie to jest tu najważniejsze.

Alle Farben & Janieck - Little Hollywood
W momencie premiery mnie nie przekonywał, jednak teraz, chyba za sprawą tej pogody, która zaczęła panować w ostatnim czasie, numer ten przypadł mi do gustu. Lekki, radiowy house w sam raz do pochillowania.

Axwell & Ingrosso - More Than You Know
Jeśli tylko stacje radiowe nie zawalą sprawy, to mamy do czynienia z hitem lata. Temu numerowi naprawdę pod tym względem niczego nie brakuje. Mamy chwytliwą melodię, mamy przebojowy wokal, mamy także producentów, którzy anonimowi nie są. Mam nadzieję, że w ciągu wakacji będzie możlwość częstego posłuchania tego kawałka w radiu.

Don Diablo - Save A Little Love
I Don Diablo po raz kolejny... Nic z tym nie zrobimy, i już. Ten pan ma patent na klubowe przeboje. Po raz kolejny dostajemy naprawdę ciekawą produkcję, zamykającą się co prawda w stylistyce Dona, ale jednak różniąca się od poprzednich singli. Bardzo miło się tego słucha.

Duke Dumont & Gorgon City feat. Naations - Real Life
A na sam koniec nowości nieco bardziej undergroundowo. Do Duke'a Dumonta jeszcze wrócimy w kolejnym epizodzie, ale na razie dostajemy jego kolaborację z duetem, który w tym roku pojawi się w Polsce podczas ostatniej edycji Electrocity. Coś mi mówi jednak, że ten kawałek nie odniesie wielkiego sukcesu tego lata, a szkoda. Powód? To, co podkreśliłem na samym początku - to jest zbyt undergroundowa produkcja dla radia, niestety... Mimo to warto sobie ten kawałek przybliżyć.


Tym razem 5 utworów żegna się z nami. Czas na WYLOTY:
7 Anton Powers & Pixie Lott - Baby
7 Axwell & Ingrosso feat. Kid Ink - I Love You
7 RHODES & Felix Jaehn - Your Soul (Holding On)
7 Sound Of Legend - Sweet (La La La)
7 Yellow Claw feat. DJ Snake & Elliphant - Good Day



A teraz czas na sekcję NA FALI.


5 (1) The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This (Don Diablo Remix)
Don Diablo ma największe udziały w moim TOP40. Nie jest to czymś dziwnym, wszak ten pan szczególnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy robi naprawdę dobrą robotę, co chyba nie powinno dziwić nikogo, kto jest entuzjastą elektronicznej muzyki tanecznej. Mimo, iż można tutaj zarzucać sztampę, to mimo wszystko utwory te brzmią świeżo, a sam producent nieraz eksperymentuje, jak chociażby w numerze "Echoes", który także warto przesłuchać.


5 (1) Zedd feat. Alessia Cara - Stay
Utwór, który nie zrobił kariery w naszym kraju, a szkoda. Sądzę, że wpasowałby się całkiem sensownie w playlisty polskich stacji radiowych. Ale skoro nikt tego nie docenił zbytnio, to zostałem taki ananas jak ja, co docenił. A więc witamy w powerplayach!



Stawka nieco się zmieniła, bo dziś 2 nowości, natomiast to, co jest wspólne ze stanem sprzed tygodnia, wygląda następująco:
8 (8) Kygo & Selena Gomez - It Ain't Me
8 (7) Jax Jones feat. RAYE - You Don't Know Me
8 (5) Raving George feat. Oscar and The Wolf - You're Mine (DJ Antonio & Astero Remix)
7 (2) Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony



Od samego początku w powerplayach, ale dziś się z tym mianem żegnają:
7 (7) Martin Garrix & Dua Lipa - Scared To Be Lonely (Brooks Remix)
7 (7) Ofenbach - Be Mine




Tradycyjnie poniżej pozostałe utwory składające się na moje TOP40. Jest ich tym razem 27.

Mam nadzieję, że moja selekcja przypada Wam do gustu. A tymczasem dzięki za dziś, zapraszam do komentarzy, piszemy się już jutro! Wink

8 Calvin Harris feat. Young Thug, Pharrell Williams & Ariana Grande - Heatstroke
8 Ferry Corsten pres. Gouryella - Venera
8 LA Riots & Great Good Fine OK - Real Love
8 Martin Garrix & Brooks - BYTE
8 Rag'n'Bone Man - Skin
8 Tchami - Adieu
8 Throttle - Hit The Road Jack
8 Don Diablo & Marnik - Children Of A Miracle (Don Diablo’s VIP Mix)
8 Showtek & Brooks feat. Natalie Major - On Our Own
8 Sound Of Legend - Infinity
8 Tiësto feat. Bright Sparks - On My Way
7 Ed Sheeran - Galway Girl
7 Lorde - Green Light
7 Lucas & Steve - Up Till Dawn (On The Move)
5 AJR - Weak
5 Lucas & Steve, Pep & Rash - Feel Alive
5 Showtek & Major Lazer - Believer
2 Afrojack & David Guetta feat. Ester Dean - Another Life
2 Axwell & Ingrosso - Renegade
2 Felix Jaehn, Hight & Alex Aiono - Hot2Touch
2 Kaaze - Triplet
2 LNY TNZ - Set You Free
2 Nalin & Kane - Beachball (Sebastien Remix)
2 Robin Schulz feat. James Blunt - OK
2 Sagan & Plastik Funk - Got No Love
2 San Holo - Light
2 Take That - Giants

* - liczba tygodni w TOPce
w nawiasie liczba tygodni w sekcji "Na Fali"


Ostatnio zmieniony przez patryk_w dnia Sro Cze 21, 2017 11:21, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:01    Temat postu:

Powrót do góry
Mateuszek92
RMF MAXXX Typer 2014


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 2126
Skąd: Świętokrzyskie

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że też już rzygasz tym Despacito.. ale niestety to jest właśnie czas tej sieczki latynoskiej.. każdy kawałek na jedno kopyto, pod jedną w zasadzie melodie. Na obecną chwilę nic mnie już nie zdziwi pod względem promowania "hitów". A najlepszym przykładem jest chyba Enrique Iglesias. Kilkanaście lat temu - genialne piosenki, teraz -> a teraz to liczymy pieniążki, nie śpiewamy.

A tak w ogóle, to fajne propozycje. Bardzo fajnie opisujesz dany utwór, miło się czyta. I ja z tego korzystam Smile
_________________
CHR HD TOP 30 w wersji online -> http://chrhdstream.myl2mr.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 20, 2017 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Przelista Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group