Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co to za teldysk?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Jaka to melodia?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dejmieeen
Użytkownik


Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 230

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 13:41    Temat postu: Co to za teldysk? Odpowiedz z cytatem

Koleżanka opisała mi ostatnio teledysk i za cholerę nie mogę skojarzyć, do jakiej piosenki powstał Very Happy

Kawałek był dość nowy (koleżanka mówiła, że słuchała często w sierpniu/wrześniu zeszłego roku), prawdopodobnie numer leciał w radiu.

Był to pop/taneczny numer, wykonywał go jakiś młody facet. Cześć klipu działa się na imprezie w jakiejś szopie, gość zobaczył tam dziewczynę, która odjechała samochodem. Potem znów się spotkali i byli razem, a w ostatniej scenie ona malowała jego portret i przy tym zmarła.

Nie mam pojęcia co to i nie wiem, na ile koleżanka dobrze przekazała, co się dzieje w tym klipie Very Happy
_________________
Zapraszam do głosowania w mojej blogowej liście przebojów.
ODSŁUCHAJ & GŁOSUJ do 10.05 / Not. #3: 1. Dua Lipa (+1) 2. TACONAFIDE (-1) 3. Bruno Mars & Cardi B (+1)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 29, 2017 13:41    Temat postu:

Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tamtego okresu teledysk kończący się śmiercią skojarzył mi się ten od BeMy - Oxygen. Ale oprócz tej tragicznej końcówki chyba nic się nie zgadza... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 29, 2017 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Jaka to melodia? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group