Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowości, powroty i wyloty w playliście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> RMF Maxxx
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michallahcim
Bardzo aktywny

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOWOŚCI
03/12/2018

Don Diablo / Emeli Sande / Gucci Mane - Survive [9/10]
W końcu wchodzi do dziennej. Jedna z ciekawszych piosenek tego roku. Z pozoru tutaj nic do siebie nie pasuje, ale całość tworzy zgraną całość. Bardzo dobra kolaboracja.

Cnco / Meghan Trainor / Sean Paul - Hey Dj [4/10]
Wszystko już było, tylko nowe osoby na wokalu. Już ten kawałek brzmi jakby miał kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
aadekk
Użytkownik

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOWOŚCI 03/12/2018
Don Diablo / Emeli Sande / Gucci Mane - Survive [8/10]
Przyznaję się - na początku w ogóle mi się ten numer nie podobał. Jeszcze każdy tak naprawdę z innej parafii. Dopiero jak pojechałem na wakacje i trochę się osłuchałem z tym kawałkiem, twierdzę, że to dobra produkcja. Emeli Sande robi robotę, fajnie że wraca do mainstreamu.

Cnco / Meghan Trainor / Sean Paul - Hey Dj [7/10]
Będzie spory hit początku 2019 roku... dla mnie to taka nowa wersja Despacito. Ale piosenka jest z gatunku 'gdzieś to już słyszałem' - nic nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michallahcim
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOWOŚCI
10/12/2018

Marcin Sójka - Zaskakuj Mnie [3/10]
Średnio pasuje do Maxxxa, taka typowa popowa piosenka. Zauważam lekkie nawiązanie do Rag’n’Bone Man. Z polskich to mogła już wejść Wieniawa.

C-Bool / Cadence Xyz - Fire In My Head [5/10]
Czy ktoś z Was wie, czy wokalistka pochodzi z Polski? Bo jej angielski jest straszny. W dalszym ciągu to samo, tutaj znowu w podkładzie "Dj is my second name". Oby to był ostatni singiel na to samo kopyto.

Ava Max - Sweet But Psycho [6/10]
Ta piosenka jest hitem chyba tylko wyłącznie w Polsce i ogólnie później do dziennej Maxxxa też wejść nie mogło. Myślałem, że moda na gwiazdki pop już minęła kilka lat temu. Z podobnych wokalistek i ich piosenek mieliśmy 7 lat temu Natalię Kills z "Mirrors", jakiegoś wielkiego odkrycia Ava nie zrobiła.

Jax Jones / Years & Years - Play [6/10]
Bardzo szybko w dziennej, ale hitu nie wróżę. Mało przebojowy ten kawałek, choć bardziej brzmi jak Calvin Harris niż Jax. Szkoda, że nie promowali "Ring Ring".

Lp - Girls Go Wild [8/10]
Później się nie dało. Po 15 tygodniach wyleciało z RMF FM, a tu nagle wchodzi do Maxxxa. Co do kawałka, to wypadł świetnie. Jest tajemniczo i melodyjnie.

WYPADA:
Lost Frequencies / Zonderling - Crazy
Martin Solveig - All Stars
Maruv & Boosin - Drunk Groove
Morandi - Kalinka
Ofenbach - Be Mine
Sarsa - Zakryj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aadekk
Użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOWOŚCI 10/12/2018
Marcin Sójka - Zaskakuj Mnie [2/10]
Brzmi jak połączenie Patryka Kumóra i Rag'N'Bone Man. Ale bliżej mu do Kumóra, bo miał podobną piosenkę do 'Zaskakuj mnie'... Nic odkrywczego, dziwię się, że grają i to jeszcze w Maxxxie. Jak ktoś słusznie zauważył, szkoda, że Wieniawy nie dodali.

C-Bool / Cadence Xyz - Fire In My Head [3/10]
Może niech sobie ten pan zrobi przerwę... każdy kawałek oparty na tym samym motywie. A to jest słabe, przykro mi. Jedyne co mu się udało to 'Wonderland', chociaż też motyw ciągle ten sam, ale przynajmniej wokal był ok.

Ava Max - Sweet But Psycho [7/10]
Melodyjna piosenka, jakiś czas temu na spotify była w TOP5 w viralach i proszę bardzo, pojawiła się i w radiach. Hit już jest, w ogóle to jestem trochę zdziwiony, bo myślałem, że to w dziennej jest już od kilku tygodni.

Jax Jones / Years & Years - Play [8/10]
Bardziej tutaj słychać Y&Y niż Jaxa. Jakby tylko się podpisał. Piosenka fajna, typowa dla Yearsów.

Lp - Girls Go Wild [9/10]
Najlepsza nowość dzisiaj. Skoro dodają - nawet tak późno - to oznacza, że jest to jeden z największych hitów tego roku. I tak jest. Brzmi jak Fleetwood Mac. Pomimo, że znam od premiery to kompletnie mi się ten kawałek nie nudzi.

Co do wylotów to nie mam zastrzeżeń.
Powrót do góry
Radosław
Bardzo aktywny

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michallahcim napisał:
NOWOŚCI
10/12/2018
Ava Max - Sweet But Psycho [6/10]
Ta piosenka jest hitem chyba tylko wyłącznie w Polsce i ogólnie później do dziennej Maxxxa też wejść nie mogło. Myślałem, że moda na gwiazdki pop już minęła kilka lat temu. Z podobnych wokalistek i ich piosenek mieliśmy 7 lat temu Natalię Kills z "Mirrors", jakiegoś wielkiego odkrycia Ava nie zrobiła.

Właśnie jest na 2 miejscu w UK i jak na razie na 15 w Global Top 50 na Spotify, więc nie wiem czy tylko w Polsce Razz
Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale porównanie do Natalii Kills bardzo trafne! Też o niej pomyślałem jak tego słuchałem Wink
Powrót do góry
Radosław
Bardzo aktywny

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sim1994 napisał:
Ale porównanie do Natalii Kills bardzo trafne! Też o niej pomyślałem jak tego słuchałem Wink

Z tym też się zgodzę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 13, 2018 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> RMF Maxxx Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103
Strona 103 z 103
Skocz do: