Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słuchacie stacji zagranicznych?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Inne stacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adik 303
Laureat Miastowizji


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 11710

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, wydrukuje jutro ;d Z tym, że ja raczej będę 'na czuja' losował stacje, zwłaszcza gdy będe sluchać na telphonie - bedę ciągle zmieniał i zostawiał na fajnych piosenkach Wink Bd też dużo MP3-ek słuchał, bo sobie ściągnąłem Riot! od Paramore Very Happy Lepsze od BNY, które moja mama zatrzymała ściąganie więc nie chce mi się od nowa Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 18, 2011 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztokholm- bandscan

88 Narradio- dla mniejszości m.in. muzułmanów i Boliwijczyków
88.9 Sydvast- dla mniejszości- Latynosi, Irakijczycy, Etiopczycy, Kurdowie
89,6 SR Stockholm International- Odpowiednik PR dla Zagranicy
90,5 Stockholm Vastorot/ MRS 90 1/2- soul i R&B
91,1 Jarva NR- typowe community radio, czyli lokalne wiadomości i mniej popularna muzyka, pokrywa jedną dzielnicę
92,4 SR 1- jak nasza Jedynka
93,8 SR Metropol- publiczne radio dla mniejszości. Nadaje też BBC WS i CBC (Kanada)
95,3 Narradio- na tej częstotliwości nadawane są m.in programy dla homoseksualistów. Czas dzielą z Rocket FM- anglojęzyczną stacją rockową
96,2 SR 2- jak Dwójka
97,3 Melody 97,3/ Russkoye Radio- pierwsze dla Irańczyków, drugie dla Rosjan
99, 3- SR 3- fajne radio podobne trochę do BBC Radio 1
101,1- Narradio tym razem m.in. dla Azerów
101,9- Radio 1- typowe talk radio
103,3 SR 4 Stockholm- publiczne radio regionalne
104, 3 MIX FM- należy do Pro 7, jedno z dwóch podobnych do RMF/ZET
104,7 Lugna Favoriten- przeważa nowy pop
105, 1 NRJ- wiadomo, znana sieć francuska, poziom Eski
105,5 Rix- Mix i Rix mają różnych właścicieli, ale brzmią podobnie
105,9 The Voice- typowy Rhytmic CHR, spoko
106, 3Bandit Rock- rock, punk i metal
106, 7 Rock Klassiker- klasyka rocka, też dobrze się słucha
107,1 Vinyl- tylko lata 60
107, 5 Radio 107,5- taneczne oldies, oczywiście dużo ABBY
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Someone Like You na 1. na Billboardzie! Very Happy szkoda, że w Polsce tego nie promowali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart3_14 napisał:
Someone Like You na 1. na Billboardzie! Very Happy szkoda, że w Polsce tego nie promowali

Bo tam to robią na podstawie sprzedaży. Może u nas SLY będzie promowane po SFTTR...
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adik 303
Laureat Miastowizji


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 11710

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się wziąłem za czytanie NME (New Musical Express) sprzed miesiąca Very Happy Fajny mają tam wywiad z Florence, na temat What The Water Gave Me, szczególnie mały fragment mnie zaciekawił "(...)Florence draws on for her comeback track 'What The Water Gave Me', which emerged on iTunes this morning and is definitely not a single(...) Wink Jest tam też artykuł o katastrofie w Belgii (to zawalenie się sceny) czy mega długi wywiad z Muse, ale najbardziej mi się spodobało The NME Chart Very Happy
2. Friendly Fires - Hawaiian Air
4. The Strokes - Macchu Picchu
5. Foo Fighters - Arlandria Very Happy
8. Katy B - Witches Brew Mr. Green
11. Foster The People - Pumped Up Kicks Mr. Green
14 Arctic Monkeys - The Hellcat Spangled Shalala
15. The Vaciness - Norgaard
16. Noel Gallagher's High Flying Birds - The Death Of You And Me Very Happy
18. Red Hot Chilli Peppers - The Adventures Of Raindance Maggie
19. Kasabian - Days Are Forgotten -> od miesiąca próbuje to przesłuchać Rolling Eyes
New to NME Radio Playlist:
- Marina & The Diamonds - Radioactive
- Miles Kane - Come Closer Very Happy
- Foster The People - Helena Beat
- Oh Land - White Nights -> coś dla barta Smile
- Red Hot Chilli Peppers - Track from I'm With You
Very Happy

A i reklama zajebiaszczego festiwalu, o którym w Polsce można co najwyżej pomarzyć:
The Script, Dizzee Rascal, Kaiser Chiefs, Chase And Status, Calvin Harris, Tinie Tempah, N-Dubz, Example, Jessie J, The Wombats, Ellie Goulding, Hurts, Olly Murs, The Saturdays, Kids In Glass Houses, Eliza Doolittle, Chipmunk, Aloe Blacc, Clare Maguire, Chiddy Bang, Morcheeba, Wretch 32, Yasmin, Hard-Fi, Maverick Sabre czy Morning Parade. Minusami są jedynie The Wanted, Chromeo, Profesor Green i Bruno Mars, ale to i tak malutka część... Ehh Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlatego, że tam ci wykonawcy mają bliżej Razz
Za minus dla Chromeo masz u mnie bana Razz
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Oh Land! Very Happy Może na zimę White Nights do Polski przybędzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik 303
Laureat Miastowizji


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 11710

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Bug napisał:
To dlatego, że tam ci wykonawcy mają bliżej Razz
Za minus dla Chromeo masz u mnie bana Razz

Co nie zmienia faktu, że w Polsce o takim festiwalu możnaby pomarzyć ...
Znam tylko jedną jego piosenkę, Hot Mess czy jakoś tak i kompletnie mi się nie spodobała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adik 303 napisał:
Pan Bug napisał:
To dlatego, że tam ci wykonawcy mają bliżej Razz
Za minus dla Chromeo masz u mnie bana Razz

Co nie zmienia faktu, że w Polsce o takim festiwalu możnaby pomarzyć ...
Znam tylko jedną jego piosenkę, Hot Mess czy jakoś tak i kompletnie mi się nie spodobała...

E tam. W Polsce jest Off Festival (nie wiem jak to się pisze), jeden z najwiękzych festiwali muzyki alternatywnej w Europie Razz
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opener, CLMF, Sonisphere, Nowa muzyka, Selector etc. etc. Więcej festiwali nie pamiętam.

Jeśli chodzi o zagraniczne stacje radiowe oto moja opinia na temat paru z nich:

SR P3 (Szwecja) - to miks RMF Maxxx i PR4, dosyć udany co niektórych może zdziwić. Gdyby Polskie Radio paręnaście lat temu zrobiło taką stację wątpię w to, czy taka Eska z tym co prezentuje miałaby prawo bytu.

BBC R1 - nie trzeba przedstawiać Razz

Radio Expres (Słowacja) - tamtejszy RMF FM, cofnięty w czasie o jakieś parę lat. Niemniej trzyma poziom.

SRo 4 (Radio_FM, Słowacja) - stacja w dużej mierze alternatywna, elektronika, hh i pokrewne. Co ciekawe była to obok Expresu jedyna stacja z której słuchaniem nie miałem problemów na pograniczu polsko (Tylmanowa) - słowackim (Lechnica, Spiska Stara Ves)
_________________
Ratujmy GiLA - szkołę dla ludzi ciekawych świata!
--
dezaktywowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pivo napisał:

SR P3 (Szwecja) - to miks RMF Maxxx i PR4, dosyć udany co niektórych może zdziwić. Gdyby Polskie Radio paręnaście lat temu zrobiło taką stację wątpię w to, czy taka Eska z tym co prezentuje miałaby prawo bytu.


No ja to samo mówię non stop- PR zrobiło kardynalny błąd na początku lat 90, nie robiąc naszego Radia 1. Wybrano jakiś dziwny, zajeżdżający PRLem format edukacyjny. Część winy ponosi oczywiście Rada. Najpierw częstotliwości powinny dostać cztery programy Polskiego Radia (w tym te genewskie, o dużych mocach). A dopiero potem ktokolwiek inny. Nisza na radio młodzieżowe była, choć za takie bez trudu uznać można było... tak, RMF Smile Gdyby tak się stało, Eska zapewne by i tak powstała, może jakiś inny CHR, ale kto wie, czy byłyby najpopularniejsze...
"Generacja Radia 4", najpopularniejszego radia w Polsce... Ech, piękne marzenia

Zaczęły się długie wieczory a co za tym idzie słuchanie radia na falach średnich. Nie zapominijcie o następujących stacjach radiowych
- Absolute Radio- 1215- rock i nie tylko, ostatnio moja ulubiona stacja. Znacznie lepsza niż Eska Rock. Można jej niestety słuchać tylko rano, wieczorem zagłuszają Rosjanie
- RTL Radio- 1440- potomek słynnego Radia Luksemburg, ale w odróżnieniu od tamtego nadaje wyłącznie po niemiecku. Muzyka z lat 70-90, pojawiają się też pojedyncze nowe kawałki. Można jej słuchać rano i w godzinach 16-19
- Radio 5 Nostalgia- 747- a jak kto woli stare nagrania z lat 50`-70`, to niech odpali Holendrów. Nadają przez całą dobę.

Co do ciekawych stacji z Internetu ostatnio znalazłem Radio Monte Carlo z Rosji i WDR 2 z Niemiec- oba grają bardzo fajne AC, chętnie zastąpiłby nimi nasze RMFy i Zetki. W tym pierwszym nawet Lanę Del Rey słyszałem. Testuję program Screamer Radio- ma bardzo dobrą bazę, o wszystkich odkryciach będę na żywo donosił Smile
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kordian
Aktywny użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 1015
Skąd: Wybrzeże

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adik 303 napisał:

Znam tylko jedną jego piosenkę, Hot Mess czy jakoś tak i kompletnie mi się nie spodobała...


Ta piosenka jest bardzo zabawna, ale całej płyty nie byłbym w stanie przesłuchać. Tutaj fajny gościnny występ Solange Knowles: http://www.youtube.com/watch?v=kkyYxAv6kB4&feature=related

pivo napisał:
Opener, CLMF, Sonisphere, Nowa muzyka, Selector etc. etc. Więcej festiwali nie pamiętam.


Jeszcze FreeForm i Electronic Beats Festival Smile
_________________
Między łosiem a łososiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w tej chwili w trasie. Przejeżdżam przez Górny Śląsk i słucham Radia Proglas na 93.3. To największa stacja religijna w ateistycznych Czechach. Gdyby tak jak Proglas wyglądało np. Radio Maryja stosunek społeczeństwa do Kościoła byłby zupełnie inny. Wyobrażacie sobie radio katolickie z dobrym słowem w Polsce? Teraz jest audycja muzyczna a tam uwaga Radiohead i Coldplay. Inną stacją do której mam dostęp jest Frekvence 1 na 104.3. Oldiesy czeskie i światowe oraz ''čerstve'' newsy Smile
_________________
Ratujmy GiLA - szkołę dla ludzi ciekawych świata!
--
dezaktywowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lumen (Słowacja) to samo. Kiedyś muzycznym szefem Plusa był Maciborek i grali wtedy classic rock Very Happy Ale kiedyś wszyscy byli lepsi... Plus ma pecha, bo przez koncesję za dużo w nim głupiej gadanki. Ale przecież nie będą robić konkurencji dla Zetki!!! Ale są takie stacje, nie podam w tym momencie nazw, bo nie pamiętam. Victoria? Chyba, może eR... Byle nie Plus Legnica, którymi zachwycają się co niektórzy na RadioPolsce, toż to CHR jest. "Shake That Ass, Shake That Ass" czy coś w tym stylu w radiu katolickim? Dziękuję...
Może jak gdyby się zmienił właściciel....

Wracając do średnich- nieźle grają późnym wieczorem na 810. To chyba Macedonia. Wczoraj było najpierw dużo Whitney, a potem m.in. Roberta Flack i Rod Stewart. Miła odmiana po tych wstrętnych RMFach i Zetkach Smile
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mavoy napisał:
Ale są takie stacje, nie podam w tym momencie nazw, bo nie pamiętam. Victoria? Chyba, może eR... Byle nie Plus Legnica, którymi zachwycają się co niektórzy na RadioPolsce, toż to CHR jest. "Shake That Ass, Shake That Ass" czy coś w tym stylu w radiu katolickim? Dziękuję...

Może Katolickie Radio Płock i KRC z Ciechanowa? Muzycznie KRP stoi przyzwoicie, choć KRC, które ma tego samego właściciela co KRP (Diecezja Płocka) gra ponoć lepiej i jest żywsze. Czasem potrafią zaskoczyć. Na Sylwestra puścili KlejNutę ''Krzysiu'' Very Happy. Ostatnio nawiązali pośrednictwo z Eurozetem w kwestii zakupu reklam na antenę. Już można to odczuć. Na antenie jest mało reklam ale jest ich więcej i pojawiają się reklamy krajowe Lotto i leków :/ Przed chwilą dali przykład. Reklama Smecty z przyspieszonym komunikatem i lektor wołający ''Ratunku! Mam biegunkę! Mam biegunkę!(...)''. Czemu reklamy w radiu, szczególnie leków są zawsze takie durne?

Sam Plus Legnica to ciekawy przypadek bo pomimo bycia w sieci mają szeroką autonomię. Może na nich powinien wzorować się Eurozet? Ja ich słuchałem i ogromnych zastrzeżeń nie mam.

A Victoria? Trąci RMF-em, więc nie każdemu może się spodować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2012 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkrótce sezon na ES-y. Nie chcę przynudzać teorią (jest na RP) więc powiem, że zapraszam przed odbiorniki w porze popołudniowej. Szanse na złapanie na niskich falach (8x.x MHz - 98 MHz, często wyżej) Wielkiej Brytanii, Rosji, Skandynawii, Włoch, Hiszpanii, Grecji a nawet krajów arabskich będą rosły.

A teraz krótko o radiofonii na... Białorusi. Na parę dni zniknąłem ale cel osiągnąłem - Podlasie i tytuł finalisty OG zdobyty! Jednym z elementów poza zawodami był rajd po regionie. Zamoczyć rękę w rzece granicznej Bug i dotknąć słupek z napisem POLSKA 1403 - bezcenne. Korzystając z chwili czasu w miejscowości Derło gdzie miały miejsce opisane wydarzenia zrobiłem szybki bandscan bez zapisywania częstotliwości.

Stacje polskie: PR1, PR3, RDC, Zet, Maryja, RMF FM, Podlasie (te odbierało słabo), PR Lublin
BY: Roks, Radius FM, Unistar (i tu ciekawy RDS: OLD AND NEW HITS FOR YOU!!! czy jakoś tak), Radiostacja Biełaruś, Stalica.

Dwie ostatnie stacje są państwowe. RDS zanotowałem jedynie w Unistarze i Roksie (ROKS REKLAMA V BRESTE TEL...). Z sieci komórkowych MTS, BY VELCOM i life : ) (jakieś 2 km od Bugu był nadajnik). Stacje z Białorusi odbierają swobodnie za Białą Podlaską.

Jeśli chodzi o warstwę muzyczną dominują hity znane z Eski, importy z Rosji (Mama Lyuba) i ichniejsza muzyka z elementami folku. Oprócz tego zetknąłem się raz z Adele. Tu wyróżniało się polskie radio Racja (Halos Svabadnej Belarusi wg. RDS-u). Grają folk, reggae, rocka białoruskiego i ogólnie pojętą białoruską muzykę niezależną. Jutro napiszę do nich maíla z zapytaniem o piosenkę z soboty około 12.05. Wiem że to był utwór religijny o aniołach. Dodam, że audycje po białorusku rano i późnym wieczorem zapodaje RDC z Siedlec na 103.4 jako ERdB.
_________________
Ratujmy GiLA - szkołę dla ludzi ciekawych świata!
--
dezaktywowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat. Zapraszam przed radioodbiorniki. Po udanej sobocie zapowiada się dzień obfitujący w esy. Ja już złapałem kilka stacji z Włoch (87.5 jakiś kawałek Beyonce, 88.2 Endless Summer). Szukajcie szczególnie na niskich częstotliwościach np. 8x.x choć jeśli MUF jest wysoki jak wczoraj stacje mogą rozlać się od 87.5 do 107.9
_________________
Ratujmy GiLA - szkołę dla ludzi ciekawych świata!
--
dezaktywowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam nic nie przebije mojego wczorajszego włączenia Chilli Zet - a tam drze się Włoch wymieniając kogoś z nazwiska i dodając "Faszysta!". Kolejne nazwisko: "Faszysta!" i tak jeszcze kilka razy. Niemal się udusiłem ze śmiechu. Mr. Green

Mocne te esy wczoraj były skoro prawie wszystkie stacje były przez nie zakłócane. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pivo
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 318
Skąd: 53N/19E

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Południe Polski jest uprzywilejowane pod względem anomalii radiowych. Tropo, esy, stacje z zagranicy, interferencje oraz piraci, których stolicą jest Kraków. Na północy kraju pod względem takich zjawisk jest o wiele mniej ciekawie.

A esy teraz atakują intensywniej. Na 90.1 na przykład mamy program na żywo z Warszawy. Temat znany.
_________________
Ratujmy GiLA - szkołę dla ludzi ciekawych świata!
--
dezaktywowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochwalę się, że słucham stacji radiowych i przeglądam listy przebojów.
Słucham szczególnie:
- M2O Radio
- Slam FM
- Fresh FM
- Dance Radio
- Radio Helax
- Radio Zlatka
- BBC Radio 1, 2, 3 i 4

Zapewne Maxxx'ymalni forumowicze kojarzą M2O Club Chart.
Podrzucam link z dzisiejszym notowaniem:
https://www.facebook.com/notes/playlist-pomeridiane-di-m2o/playlist-m2o-club-chart-13092014-ore-1415/710672802335536
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 13, 2014 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Inne stacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group