Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przebój Roku 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Forumowe Plebiscyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ajsmen90
Moderator

Skąd: obojętność, która każe mi stać, kiedy chciałbym pobiec za Tobą?

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kelleni napisał:
Pomysł tak, ale nawet nie licząc powtarzania, wykonanie było słabe (drętwe strasznie Razz)

No wiem, że co za dużo to nie zdrowo. Trzeba zrobić więcej jingli, ale różnych.

Chyba fajnie się słuchało. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Wysłany: Nie Sty 01, 2012 18:17    Temat postu:

Powrót do góry
Kordian
Aktywny użytkownik

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem wrażenie, że każde kolejne "żartowałem" było bardziej zdeterminowane Smile Pewnie psychologia ma dla tego jakieś wytłumaczenie Wink
ajsmen90
Moderator

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kordian napisał:
Miałem wrażenie, że każde kolejne "żartowałem" było bardziej zdeterminowane Smile Pewnie psychologia ma dla tego jakieś wytłumaczenie Wink

Very HappyVery Happy
Być może. Smile
gigi
Użytkownik

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jestem świetnie zorientowana i obczaiłam wszystko po fakcie. Razz

http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ajsmen90
Moderator

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, tu przynajmniej Mr Know It All w pięćdziesiątce się zmieściło.
gigi
Użytkownik

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha widziałam i nawet nie musiałam głosować Razz Może chociaż się wypowiem później na temat pierwszej 50 jak obczaję co znam, a co nie. Wink

Powrót do góry
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pff The Flood nie wygrało ...
19 piosenek z moich głosów się pojawiło Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie brawa dla Adele i jeszcze większe dla Flo, która- przypomnę- nie była nominowana Wink
Lubię wszystkie piosenki w TOP 10 Very Happy
bart3_14
Bardzo aktywny

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roxette bez punktów Sad Szkoda, że Eliza tylko 1 i Irma też mało Sad I wanna go za wysoko, powinno się zamienić miejcami z TTWE albo HIAM. Jessie za nisko. Fajni, że E.T., FLo i Brooke wysoko. Lauri i SA zdecydowanie za wysoko. Czołówka bardzo dobra. Reszty nie chce mi się komentować.
Dziwne, że wystarczyło tylko 25 pkt. do Top 50

ajsmen90 napisał:
adik 303:
29 Irma - I Know 8

Surprised
Powrót do góry
muzykobloger
Użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że kilka piosenek otrzymało głosy tylko ode mnie:-P

lastfm.pl/user/muzykobloger
facebook.com/MUZYKOBLOG
twitter.com/muzykobloger
Powrót do góry
gigi
Użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie głosowałam to się chociaż co nie co wypowiem o pierwszej 50. Większość piosenek musiałam wygooglować i obczaić na youtube, bo po prostu ich nie znałam. Potem się okazywało, że 'aaaaa to jest to', czyli gdzieś tam kiedyś usłyszane przez przypadek. Nie zmienia to faktu, że połowa z tego to w ogóle nie moja bajka. Wink

1. Adele - Set Fire To The Rain - 234 pkt. - Jakoś mnie nie dziwi zwycięstwo akurat tej piosenki.
2. Hurts - Stay - 214 pkt. - Zespołu nie znam, piosenkę jak się okazało znam, całkiem spoko kawałek.
3. Adele - Rolling In The Deep - 207 pkt. - Pewnie dałabym to na 1 miejscu jeśli chodzi o utwory Adele
4. Adele - Someone Like You - 193 pkt. - Mnie jakoś ten kawałek 'nie grzeje'
5. Take That - The Flood - 184 pkt. - Lubię Take That, ale nową płytę przesłuchałam może raz i poszła w odstawkę.
6. Foster The People - Pumped Up Kicks - 172 pkt. - Przereklamowany utwór, a wykonanie na żywo, które widziałam podczas jakiegoś tam występu na jingle ball, tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że nie ma czym się jarać.
7. Hurts - Sunday - 160 pkt. - Nie znam
8. Caro Emerald - Back It Up - 129 pkt. - 'aaa to to', fajny kawałek
9. Coldplay - Paradise - 128 pkt. - Fanką tego zespołu nigdy nie byłam i nie jestem, zupełnie obojętny mi utwór.
10. Zakopower - Boso - 117 pkt. – Z polską muzyką jest u mnie tak, że generalnie jej nie słucham, ale nie da się ukryć, że refren 'pójdę boso' zostaje w głowie.
11. Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - 116 pkt. - Słyszałam może 3 razy, bez szału.
12. Yugopolis & Maciej Maleńczuk - Ostatnia Nocka - 113 pkt. - Znów polska piosenka, nie słucham.
13. Alexis Jordan - Happiness - 112 pkt. - Nie tarwię ani utworu, ani laski.
14. Robyn - Indestructible - 101 pkt. (1x 20 pkt.) - nie znam...znów Razz
15. Sunrise Avenue - Hollywood Hills - 101 pkt. (0x 20 pkt.) - Piosenkę dopiero skojarzyłam jak wysłuchałam na yt, więc chyba wiadomo, że raczej nie specjalnie została mi w głowie.
16. Red Hot Chili Peppers - Adventures Of Rain Dance Maggie - 99 pkt. - Typowy dla nich kawałek.
17. Lauri - Heavy - 84 pkt. – Nie, nie i jeszcze raz nie, to jest ten gościu z The Rasmus?
18. Brandon Flowers - Only The Young - 83 pkt. - Zaś nie znam
19. Shakira feat. Pitbull - Rabiosa - 77 pkt. - Kolejny utwór, którego nie znoszę
20. Enej - Radio Hello - 74 pkt. - Jedyny kawałek tego zespołu (bo chyba to zespół), który znam.
21. Katy Perry - E.T. - 66 pkt. - Przez długi czas ta piosenka za mną chodziła, co włączyłam tv to akurat leciało. Wkręca się, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że bez pomocy komputerów Katy nie umie śpiewać
22. Brooke Fraser - Something In A Water 64 pkt. - Dla mnie to żaden hit. Ktoś może spytać 'jak to?'. A no dlatego, że ja Brooke słucham od kilku lat, a nie dlatego, że akurat radio zaczęło grać jej piosenkę. Na poprzednich płytach ma dużo lepsze kawałki warte uwagi.
23. Nickelback - When We Stand Together - 61 pkt. – To akurat lubię, nawet bardzo.
24. Varius Manx - Przebudzenie - 60 pkt. – Nie mam pojęcia kto tam śpiewa na wokalu teraz, ale piosenka całkiem przyjemna dla ucha.
25. Ray Wilson & Stiltskin - American Beauty - 59 pkt. – Nie znam
26. Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger 56 pkt. – Jakbym miała podać z marszu jakiś utwór z 2011 roku to byłby ten kawałek. Mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie to hit. W końcu znam cały tekst na pamięć. Razz
27. Florence + The Machine - What The Water Gave Me - 54 pkt. – Nie znam. Samą Florence słyszałam może 2-3 razy, ale taki styl śpiewania mnie nie porywa.
28. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips A Beat - 52 pkt. – Bardzo przyjemny utwór. Widać, że Olly trzy ma się stylu, który zaprezentował na pierwszym przesłuchaniu w X Faktorze.
29. Kayah - Za późno - 50 pkt. (1x 16 pkt., 1x 15 pkt.) – Etam, znów polskie.
30. Neo Retros - The High-Rise In The Sunshine - 50 pkt. (1x 16 pkt., 0x 15 pkt.) – Nie znam.
31. Caro Emerald - Stuck - 46 pkt. – j.w.
32. Matt Pokora - Mirage - 40 pkt. (2x 15 pkt.) – j.w.
33. P!nk - Perfect - 40 pkt. (0x 15 pkt.) – Z początku nie mogłam się przekonać do piosenki, ale jest ok.
34. Lady GaGa - The Edge Of Glory - 39 pkt. (2x 14 pkt.) – Może sobie lecieć, jak już leci, ale ta Pani to zupełnie nie moja bajka.
35. Aloe Blacc - I Need Dollar - 39 pkt. (0x 14 pkt.) – Bez szału.
36. Ell & Nikki - Running Scared - 36 pkt. – To ta wkurzająca piosenka!
37. Martin Solveig feat. Dragonette - Hello - 34 pkt. – j.w.
38. Lady GaGa - Marry The Night - 33 pkt. (1x 20 pkt.) – To już miejsce 34 lepsze.
39. T.I. feat. Christina Aguilera - Castle Walls - 33 pkt. (0x 20 pkt.) – Nie znam.
40. Edyta Bartosiewicz - Witaj w moim świecie - 31 pkt. (1x 12 pkt.) – j.w.
41. James Blunt - So Far Gone - 31 pkt. (0x 12 pkt.) – Nie lubię go, piosenki nie znam.
42. Jessie J feat. B.o.B - Price Tag - 30 pkt. – Piosenka spoko, ale ta laska to dla mnie kolejny freak, jak Gaga, czy Nicki Minaj.
43. Tim Berg - Seek Bromance - 29 pkt. (1x 17 pkt.) – Powiedzmy, że nie znam.
44. Michael Jackson - Hollywood Tonight - 29 pkt. (0x 17 pkt., 1x 16 pkt., 1x 13 pkt.) – Nawet da się posłuchać.
45. Sylwia Grzeszczak - Sen o przyszłości - 23 pkt. (0x 17 pkt., 1x 16 pkt., 0x 13 pkt.) – Polskie…i wszystko jasne.
46. Britney Spears - I Wanna Go - 28 pkt. – Tragedia.
47. Jennifer Lopez feat. Pitbull - On The Floor - 26 pkt. (1x 20 pkt.) – A to akurat lubię, mimo iż Pitbull to taki dzisiejszy Timbaland.
48. Kelly Clarkson - Mr Know It All - 26 pkt. (0x 20 pkt.) – Jeee, załapała się chociaż tu. Chyba każdy już wie, że ja wielką fanką tej Pani jestem. Razz
49. Jennifer Lopez feat. Lil Wane - I'm Into You - 25 pkt. (1x 17 pkt.) – Ta Jennifer mi się jakoś nie podoba.
50. Take That - Love Love - 25 pkt. (0x 17 pkt.) – I znów Take That, do którego się tym razem nie przekonałam.

Powrót do góry
Kordian
Aktywny użytkownik

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:
Nie mam pojęcia kto tam śpiewa na wokalu teraz, ale piosenka całkiem przyjemna dla ucha.

Niejaka Anna Józefina Lubieniecka Wink
adik 303
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart3_14 napisał:

ajsmen90 napisał:
adik 303:
29 Irma - I Know 8

Surprised

Co w tym takiego dziwnego?
Powrót do góry
Altec
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:

21. Katy Perry - E.T. - 66 pkt. - Przez długi czas ta piosenka za mną chodziła, co włączyłam tv to akurat leciało. Wkręca się, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że bez pomocy komputerów Katy nie umie śpiewać

też tak mówiłem. Jak usłyszałem 'The One That Got Away' zmieniłem zdanie.

http://www.youtube.com/watch?v=cdMWB2O7lSI
bart3_14
Bardzo aktywny

PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adik 303 napisał:
bart3_14 napisał:

ajsmen90 napisał:
adik 303:
29 Irma - I Know 8

Surprised

Co w tym takiego dziwnego?

Myślałem, że to średnio lubisz.
Powrót do góry
Mavoy
Dyrektor Muzyczny

PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:
Nie głosowałam to się chociaż co nie co wypowiem o pierwszej 50. Większość piosenek musiałam wygooglować i obczaić na youtube, bo po prostu ich nie znałam. Potem się okazywało, że 'aaaaa to jest to', czyli gdzieś tam kiedyś usłyszane przez przypadek. Nie zmienia to faktu, że połowa z tego to w ogóle nie moja bajka. Wink

1. Adele - Set Fire To The Rain - 234 pkt. - Jakoś mnie nie dziwi zwycięstwo akurat tej piosenki.
2. Hurts - Stay - 214 pkt. - Zespołu nie znam, piosenkę jak się okazało znam, całkiem spoko kawałek.
3. Adele - Rolling In The Deep - 207 pkt. - Pewnie dałabym to na 1 miejscu jeśli chodzi o utwory Adele
4. Adele - Someone Like You - 193 pkt. - Mnie jakoś ten kawałek 'nie grzeje'
5. Take That - The Flood - 184 pkt. - Lubię Take That, ale nową płytę przesłuchałam może raz i poszła w odstawkę.
6. Foster The People - Pumped Up Kicks - 172 pkt. - Przereklamowany utwór, a wykonanie na żywo, które widziałam podczas jakiegoś tam występu na jingle ball, tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że nie ma czym się jarać.
7. Hurts - Sunday - 160 pkt. - Nie znam
8. Caro Emerald - Back It Up - 129 pkt. - 'aaa to to', fajny kawałek
9. Coldplay - Paradise - 128 pkt. - Fanką tego zespołu nigdy nie byłam i nie jestem, zupełnie obojętny mi utwór.
10. Zakopower - Boso - 117 pkt. – Z polską muzyką jest u mnie tak, że generalnie jej nie słucham, ale nie da się ukryć, że refren 'pójdę boso' zostaje w głowie.
11. Gotye feat. Kimbra - Somebody That I Used To Know - 116 pkt. - Słyszałam może 3 razy, bez szału.
12. Yugopolis & Maciej Maleńczuk - Ostatnia Nocka - 113 pkt. - Znów polska piosenka, nie słucham.
13. Alexis Jordan - Happiness - 112 pkt. - Nie tarwię ani utworu, ani laski.
14. Robyn - Indestructible - 101 pkt. (1x 20 pkt.) - nie znam...znów Razz
15. Sunrise Avenue - Hollywood Hills - 101 pkt. (0x 20 pkt.) - Piosenkę dopiero skojarzyłam jak wysłuchałam na yt, więc chyba wiadomo, że raczej nie specjalnie została mi w głowie.
16. Red Hot Chili Peppers - Adventures Of Rain Dance Maggie - 99 pkt. - Typowy dla nich kawałek.
17. Lauri - Heavy - 84 pkt. – Nie, nie i jeszcze raz nie, to jest ten gościu z The Rasmus?
18. Brandon Flowers - Only The Young - 83 pkt. - Zaś nie znam
19. Shakira feat. Pitbull - Rabiosa - 77 pkt. - Kolejny utwór, którego nie znoszę
20. Enej - Radio Hello - 74 pkt. - Jedyny kawałek tego zespołu (bo chyba to zespół), który znam.
22. Brooke Fraser - Something In A Water 64 pkt. - Dla mnie to żaden hit. Ktoś może spytać 'jak to?'. A no dlatego, że ja Brooke słucham od kilku lat, a nie dlatego, że akurat radio zaczęło grać jej piosenkę. Na poprzednich płytach ma dużo lepsze kawałki warte uwagi.
23. Nickelback - When We Stand Together - 61 pkt. – To akurat lubię, nawet bardzo.
24. Varius Manx - Przebudzenie - 60 pkt. – Nie mam pojęcia kto tam śpiewa na wokalu teraz, ale piosenka całkiem przyjemna dla ucha.
25. Ray Wilson & Stiltskin - American Beauty - 59 pkt. – Nie znam
26. Maroon 5 feat. Christina Aguilera - Moves Like Jagger 56 pkt. – Jakbym miała podać z marszu jakiś utwór z 2011 roku to byłby ten kawałek. Mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie to hit. W końcu znam cały tekst na pamięć. Razz
27. Florence + The Machine - What The Water Gave Me - 54 pkt. – Nie znam. Samą Florence słyszałam może 2-3 razy, ale taki styl śpiewania mnie nie porywa.
28. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips A Beat - 52 pkt. – Bardzo przyjemny utwór. Widać, że Olly trzy ma się stylu, który zaprezentował na pierwszym przesłuchaniu w X Faktorze.
29. Kayah - Za późno - 50 pkt. (1x 16 pkt., 1x 15 pkt.) – Etam, znów polskie.
30. Neo Retros - The High-Rise In The Sunshine - 50 pkt. (1x 16 pkt., 0x 15 pkt.) – Nie znam.
31. Caro Emerald - Stuck - 46 pkt. – j.w.
32. Matt Pokora - Mirage - 40 pkt. (2x 15 pkt.) – j.w.
33. P!nk - Perfect - 40 pkt. (0x 15 pkt.) – Z początku nie mogłam się przekonać do piosenki, ale jest ok.
34. Lady GaGa - The Edge Of Glory - 39 pkt. (2x 14 pkt.) – Może sobie lecieć, jak już leci, ale ta Pani to zupełnie nie moja bajka.
35. Aloe Blacc - I Need Dollar - 39 pkt. (0x 14 pkt.) – Bez szału.
36. Ell & Nikki - Running Scared - 36 pkt. – To ta wkurzająca piosenka!
37. Martin Solveig feat. Dragonette - Hello - 34 pkt. – j.w.
38. Lady GaGa - Marry The Night - 33 pkt. (1x 20 pkt.) – To już miejsce 34 lepsze.
39. T.I. feat. Christina Aguilera - Castle Walls - 33 pkt. (0x 20 pkt.) – Nie znam.
40. Edyta Bartosiewicz - Witaj w moim świecie - 31 pkt. (1x 12 pkt.) – j.w.
41. James Blunt - So Far Gone - 31 pkt. (0x 12 pkt.) – Nie lubię go, piosenki nie znam.
42. Jessie J feat. B.o.B - Price Tag - 30 pkt. – Piosenka spoko, ale ta laska to dla mnie kolejny freak, jak Gaga, czy Nicki Minaj.
43. Tim Berg - Seek Bromance - 29 pkt. (1x 17 pkt.) – Powiedzmy, że nie znam.
44. Michael Jackson - Hollywood Tonight - 29 pkt. (0x 17 pkt., 1x 16 pkt., 1x 13 pkt.) – Nawet da się posłuchać.
45. Sylwia Grzeszczak - Sen o przyszłości - 23 pkt. (0x 17 pkt., 1x 16 pkt., 0x 13 pkt.) – Polskie…i wszystko jasne.
46. Britney Spears - I Wanna Go - 28 pkt. – Tragedia.
47. Jennifer Lopez feat. Pitbull - On The Floor - 26 pkt. (1x 20 pkt.) – A to akurat lubię, mimo iż Pitbull to taki dzisiejszy Timbaland.
48. Kelly Clarkson - Mr Know It All - 26 pkt. (0x 20 pkt.) – Jeee, załapała się chociaż tu. Chyba każdy już wie, że ja wielką fanką tej Pani jestem. Razz
49. Jennifer Lopez feat. Lil Wane - I'm Into You - 25 pkt. (1x 17 pkt.) – Ta Jennifer mi się jakoś nie podoba.
50. Take That - Love Love - 25 pkt. (0x 17 pkt.) – I znów Take That, do którego się tym razem nie przekonałam.

Ciekawie się to czytało Wink To teraz ja powinienem zabrać się za obie listy Meniego Very Happy
ajsmen90
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askaw19 napisał:
To mogłoby być przebojem roku w rmf fm. Smile

Jeśli było nominowane. Smile

Chodziło o Someone Like You. To był post z godziny 17:32. Czyli trafiła.
Tak w ogóle warto sobie prześledzić ten temat raz jeszcze. Smile
Reklama

Wysłany: Pon Lut 20, 2012 15:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Forumowe Plebiscyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do: