Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grey's Anatomy (2005- , ABC)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Filmy i seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 15:24    Temat postu: Grey's Anatomy (2005- , ABC) Odpowiedz z cytatem

Amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 2005 roku. Pomysłodawcą serialu jest Shonda Rhimes.
Serial jest mieszanką dramatu, komedii i filmu obyczajowego. Opowiada o życiu zawodowym i prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle.
Dotychczas zostało nagranych 8 sezonów. Jeden sezon zawiera 20-25 odcinków po 40 minut.

Obsada:
Ellen Pompeo - Dr Meredith Grey
Sandra Oh - Dr Cristina Yang
Justin Chambers - Dr Alex Karev
Chyler Leigh - Dr Alexandra "Lexie" Grey
Jesse Williams - Dr Jackson Avery
Sarah Drew - Dr April Kepner
Patrick Dempsey - Dr Derek Shepherd
Jessica Capshaw - Dr Arizona Robbins
Kim Raver - Dr Teddy Altman
Chandra Wilson - Dr Miranda Bailey
James Pickens, Jr. - Dr Richard Webber
Sara Ramírez - Dr Calliope "Callie" Torres
Eric Dane - Dr Mark Sloan
Kevin McKidd - Dr Mjr Owen Hunt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 15:24    Temat postu:

Powrót do góry
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za trzymanie się mojego sposobu pisania tytułów Smile

co tu napisać...
Patrick Dempsey kojarzy mi sie jako jeden z "facetów, których zawsze chciałem wyglądać jak oni" Very Happy Widziałem go tylko w "Zaczarowanej" Smile
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno 9 sezon ma być ostatnim, ale mam nadzieję, że to tylko bezpodstawne plotki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny z seriali, który oglądam od kilku lat. Razz Kontrakty kilku głównych aktorów kończą się po obecnym sezonie, ale ponoć Shonda rozważa kontynuację serialu nawet bez nich - trochę bez sensu. Miejmy nadzieję, że albo skończą po tym sezonie, albo odnowią z całą ekipą.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9 sezon na pewno będzie, Shonda to oficjalnie potwierdziła. Fajnie by było gdyby na stałe pojawiła się Debbie Allen, która grała matkę Jacksona. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi - Oglądasz Prywatną Praktykę? Zastanawiam się czy nie zacząć, ale piloty wplecione w GA nie zachęciły mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^Nie oglądam. Widziałam kilka odcinków jak czasem akurat fox life włączyłam, ale nie śledzę losów bohaterów tego serialu.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubiłem Addison. Fajni jakby jeszcze powróciła na kilka odcinków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Chirurdzy' odnowieni na 9 sezon, a najprawdopodobniej i na 10! Aktorzy grający głównych bohaterów podpisali właśnie nowe, dwuletnie kontrakty. Ktoś jest na bieżąco z serialem i po wczorajszym odcinku ma jakieś typy kogo tym razem Shonda zabije? Razz Za tydzień finał sezonu.

edit: czemu w tytule tematu jest FOX skoro serial leci na ABC? Tak wiem, że w Polsce leci, ale na FOXlife a nie zwykłym FOXie. Wink

ps->jestem jednak zawiedziona bo FOX definitywnie skasował 'Alcatraz'. Sad
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:



edit: czemu w tytule tematu jest FOX skoro serial leci na ABC? Tak wiem, że w Polsce leci, ale na FOXlife a nie zwykłym FOXie. Wink



Bart się pomylił Razz Już poprawiam Wink
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:
'Chirurdzy' odnowieni na 9 sezon, a najprawdopodobniej i na 10! Aktorzy grający głównych bohaterów podpisali właśnie nowe, dwuletnie kontrakty. Ktoś jest na bieżąco z serialem i po wczorajszym odcinku ma jakieś typy kogo tym razem Shonda zabije? Razz Za tydzień finał sezonu.

edit: czemu w tytule tematu jest FOX skoro serial leci na ABC? Tak wiem, że w Polsce leci, ale na FOXlife a nie zwykłym FOXie. Wink

ps->jestem jednak zawiedziona bo FOX definitywnie skasował 'Alcatraz'. Sad

SPOILER!

Ja jestem na bieżąco. Bardzo się cieszę, że będą jeszcze dwa sezony, ale jednocześnie nie podoba mi się, że wszyscy 'The Originals' zostają tzn., że zginie ktoś z grupy: Arizona, Callie, Mark, Lexie, Owen, Teddy, a miałem nadzieję, że będzie to Alex albo Richard. April i Jackson odpadają, bo aktorka, która gra April w wywiadzie powiedziała, że ma nadzieję, że wątek romansu April i Jacksona będzie kontynuowany w 9 sezonie. Marka i Lexie raczej nie uśmiercą, bo ostatnio się z powrotem zbliżyli i pewnie w 9 sezonie będą razem. Shonda i aktorzy powiedzieli, że zakończenie jest bardzo smutne i fani serialu tego długo tego nie zapomną, więc wg mnie będzie to Callie albo Arizona, bo Owen i Teddy nie są chyba aż tak lubiani. Poza tym Jessica Capshaw, która gra Arizonę jest w ciąży z trzecim dzieckiem. Mam nadzieję, że się mylę, bo bardzo lubię Calliezonę. Najmniej zasmuciłaby mnie śmierć Owen'a, tyle że Cristina i Teddy pewnie by się załamały, a nie mam ochoty znowu oglądać załamanej Yang.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPOILER KONTYNUACJA!!!

^ Ja mam nadzieję, że uśmiercą Lexie, strasznie mnie wkurza z tą obsesją na punkcie Marca. Mam już naprawdę dość tego wątku, w dodatku akurat ta śmierć wpłynęłaby na wiele osób z Seattle. Drugi mój strzał to Arizona, ale mam nadzieję, że się mylę i Shonda mi tego nie zrobi. Niewykluczone też, że śmierć jednego z bohaterów nie będzie miała zupełnie związku z tą całą katastrofą (myślałam tu o Adele lub Zoli). Wink
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na początku myślałem o Adele, ale ma zginąć ktoś z głównych bohaterów. Lexie ostatnio też trochę znielubiłem, właśnie z powodu Marka zrobiła się strasznie irytująca.
Podobno, finałowy odcinek ma się zakończyć tak, że w pierwszym odcinku 9 sezonu ktoś jeszcze mógłby umrzeć, ale pewnie Shonda zrobiła to na wypadek, gdyby ktoś z oryginalnej obsady nie podpisał kontraktu, a że wszyscy podpisali to raczej więcej ofiar śmiertelnych nie będzie, oby... Przypomina mi to wątek z Izzie i Georgem, kiedy to dopiero w kolejnym sezonie okazało się kto przeżył.

BTW, oglądasz GA przez internet czy w telewizji? Ja przez internet, nie potrafiłbym czekać miesiąc do premiery w telewizji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę ostry dyżur Razz z GA się zrobiła moda na sukces w szpitalu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinek0610
Laureat Miastowizji


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 894

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remo234 napisał:
Ja tam wolę ostry dyżur Razz z GA się zrobiła moda na sukces w szpitalu

A ja nie przepadam za serialami medycznymi. A propos: czy ogląda ktoś może "Once Upon A Time" albo "Revenge" bo nie wiem czy tworzyć osobny temat? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart3_14 napisał:
Podobno, finałowy odcinek ma się zakończyć tak, że w pierwszym odcinku 9 sezonu ktoś jeszcze mógłby umrzeć...

Właśnie wczoraj czytałam, że sezon ma się zakończyć jakimś wielkim 'cliffhangerem'. I znów będzie czekanie w napięciu na powrót serialu. Razz

bart3_14 napisał:
BTW, oglądasz GA przez internet czy w telewizji? Ja przez internet, nie potrafiłbym czekać miesiąc do premiery w telewizji.

Oglądam w necie, zaraz na drugi dzień. Wink Muszę przyznać jednak, że FOXlife jest akurat szybki jeśli chodzi o Greysów. Obecny sezon leci chyba z 3 tygodniowym opóźnieniem, ale przyzwyczaiłam się, że wszystkie seriale oglądam w necie dzień po emisji w USA.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPOILER z ostatniego odcinka!


W samolocie byli Mark, Derek, Arizona, Meredith, Lexie i Cristina. Czyli Lexie, Mark albo Arizona. Obstawiam Robbins. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po finale. Przyznam, że jestem lekko zawiedziona. Spodziewałam się większej dramy, a tu jakoś tak brak akcji (prócz pierwszych 15-20min). Zdziwiłam się, że uśmiercili tą osobę (nie chcę spoilerować Wink ) już w 15 minucie serialu.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy napisać SPOILER! i można pisać wszystko. ; )Tak więc, SPOILER! z ostatniego odcinka.




Yeah, Arizona żyje, a Cristina znalazła buta! Również się zdziwiłem, że umarła tak szybko i myślałem, że będzie to bardziej dramatyczne. Spodziewałem się czegoś bardziej emocjonującego, a w SGH nawet nie wiedzieli, że była jakaś katastrofa! Z pewnością nie dorównuje to zakończeniu 6 sezonu. Wolałbym 2 godzinny finał, przecież i tak muszą dokończyć ten wątek w 9 sezonie, mam nadzieję, że już nikt nie zginie. Przyznam się, że 7 minutowy sneak peak był dla mnie bardziej emocjonując niż cały odcinek.
Ale logicznie postąpili scenarzyści i Shonda. Lexie nie żyje, a Derek będzie niezdolny do pracy, więc MerDer zostaną. Zwolni się miejsce na piątym roku, więc April odzyska pracę. Alex będzie miał wyrzuty sumienia z powodu Arizony, toteż nie wyjedzie. Tylko muszą jeszcze coś z Yang wymyślić. Chyba, że akcja GA będzie się odbywała w dwóch miastach, Shonda nie wyklucza takiej możliwości... lecz wolałbym, żeby tak nie było.
Ciekawe, czy Altman odejdzie... Mam nadzieję, że zostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPOILER ALERT!!!! Razz

bart3_14 napisał:
Yeah, Arizona żyje, a Cristina znalazła buta!

Jeeee! W ogóle Sandra Oh była genialna w tym odcinku.

bart3_14 napisał:
Wolałbym 2 godzinny finał, przecież i tak muszą dokończyć ten wątek w 9 sezonie, mam nadzieję, że już nikt nie zginie. Przyznam się, że 7 minutowy sneak peak był dla mnie bardziej emocjonując niż cały odcinek.

Właśnie też mnie zaskoczyło, że finał trwał tyle co normalny odcinek. Jedyny plus tego finału to zakończenie, które mimo iż było średniawe to daje nadzieję na emocjonujący początek 9 sezonu. Myślę, że więcej akcji będzie na start nowego sezonu niż koniec tego. I fakt, sneak peak był ciekawszy niż sam odcinek.

bart3_14 napisał:
Ciekawe, czy Altman odejdzie... Mam nadzieję, że zostanie.

Oj ja też, strasznie ją polubiłam.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Maj 18, 2012 23:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Filmy i seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group