Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komu wolno, a komu nie wolno głosować?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> POPlista wg forumowiczów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michał92
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4396

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 18:04    Temat postu: Komu wolno, a komu nie wolno głosować? Odpowiedz z cytatem

To teraz pytanie do elslawka (jakby nie było prowadzącego poplistę wg forumowiczów), czy nie lepiej wprowadzić jakiś limit postów, od którego można zacząć głosować w tym notowaniu, a nie pozwalać na decydowanie o jej wyniku przypadkowym użytkownikom, którzy (biorąc przykład cdyaro) prawie 100 % swoich postów mają we wspomnianym temacie (i to posty tylko z głosami).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 08, 2014 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
elslawko
Spamer


Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 5174

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze - i tak mało osób głosuje, udziela się na forum, więc każdy głos jest ważny, po drugie - takie różnicowanie może wpłynąć na to, że jeszcze mniej osób będzie się udzielać na forum, poza tym przez taką nagonkę, że za mało postów jest umieszczanych w innych tematach, a tylko oddawane są głosy, to np. mój kolega z last.fm, któremu poleciłem forum jakieś dwa lata temu, zrezygnował z korzystania z niego, bo nie miał ochoty być dyskryminowanym za to, że posty głosujące przeważają nad innymi, gdyż głównie skupiał się na czytaniu innych tematów w miarę wolnego czasu, dlatego myślę, że na razie nie ma sensu tego ograniczać, poza tym nie ma zbyt wielu głosujących, którzy się nie udzielają, więc może warto poczekać, może się jeszcze rozkręcą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
MaQ
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2312

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po stronie Michała.
Taki mały bojkot Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michał92
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4396

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wszystko rozumiem, prawdą jest, że każdy głos jest mile widziany przy takiej słabej frekwencji, ale jednak jest to poplista wg forumowiczów, a co to za forumowicz, który poza tym tematem w ogóle się nie udziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elslawko
Spamer


Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 5174

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaQ - coś masz na myśli przez bojkot?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
kiraly538
Bardzo aktywny


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 2484

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie każdy ma takie samo prawo, żeby zagłosować i nie wiem po co mielibyśmy komukolwiek tego zabraniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaQ
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2312

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elslawko napisał:
MaQ - coś masz na myśli przez bojkot?
Nie zagłosuję dopóki sytuacja nie zostanie rozwiązana. Uważam, że głosy osób tylko głosujących w tym dziale nie powinny być uznawane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elslawko
Spamer


Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 5174

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu tak uważasz? przecież w tym tygodniu nikt taki nie oddał głosów, więc nie ma problemu... w taki sposób tylko dyskryminujemy tych, którzy głosują, a inne wątki tylko czytają bez komentowania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
cdyaro
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 23
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oh, spoko spoko, nie będę Wam już psuł zabawy moimi głosami, przecież nie mam zielonego pojęcia o muzyce, jeśli nie ponabijam odpowiedniej ilości postów w innych tematach Wink

dzięki za miłą atmosferę, pozdro! Cool
_________________
http://www.lastfm.pl/user/cdyaro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michał92
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4396

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, i już masz post inny, niż z głosami, także oby tak dalej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cdyaro
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 23
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michał92 napisał:
No widzisz, i już masz post inny, niż z głosami, także oby tak dalej Wink


Zauważ, że miałem już "post inny niż z głosami" przed tą całą debatą Wink

ajsmen90 napisał:
[list=1]
A ja uważam, że głosy cdyaro powinny być uznane, bo widać, że to nie jest czteropostowiec jeszcze z reklamą w profilu tylko normalny użytkownik (jak widzę po wypowiedzi) i ma avatar w zdjęciu, ale też jestem za tym by się udzielał. Z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć Michała. Dobrze, że to nie ja muszę rozwiązywać tą sytuację.


Powiem tak - nie lubię prowadzić takich dyskusji. Na forum zarejestrowałem się, bo zachęcił mnie do tego jeden z użytkowników - a że spodobała mi się idea głosowania, to zacząłem się tutaj udzielać. Przeglądałem nowe propozycje, oraz z zaciekawieniem śledziłem zmiany w notowaniach. Jeszcze nie zdążyłem się porządnie tu rozejrzeć, wypowiedziałem się w innym temacie, niestety okazał się martwy - trudno, bywa. Ale nie zamierzam nabijać 3 tysięcy postów tylko po to, żeby ktoś poczuł się lepiej. Jeśli możliwość głosowania wymagała określonej ilości wypisanych postów, trzeba było ustawić blokadę i wejście od X postów, przynajmniej byłoby to jasne. Jeśli tego nie ma, ograniczanie mojej wolności wyboru odbieram jako lekko niegrzeczne i z całą pewnością zniechęcające.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/cdyaro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaQ
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2312

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cdyaro napisał:
Przeglądałem nowe propozycje, oraz z zaciekawieniem śledziłem zmiany w notowaniach.
Czemu w czasie przeszłym? Wink Ja bym się nie oburzał od razu tylko pokazał, że nie obchodzi mnie zdanie innych, bo jestem sobą i dalej próbował się udzielać wszędzie, aby pokazać, że nie jestem tu tylko dla głosowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja zapraszam i zachęcam do wypowiadania/udzielania się w tym i w innych tematach. Smile
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32


Ostatnio zmieniony przez Dobromier dnia Nie Mar 09, 2014 22:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cdyaro
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 23
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaQ napisał:
cdyaro napisał:
Przeglądałem nowe propozycje, oraz z zaciekawieniem śledziłem zmiany w notowaniach.
Czemu w czasie przeszłym? Wink Ja bym się nie oburzał od razu tylko pokazał, że nie obchodzi mnie zdanie innych, bo jestem sobą i dalej próbował się udzielać wszędzie, aby pokazać, że nie jestem tu tylko dla głosowania.


Spoko, może się nie będę tak 'oburzać', ale też nie mam zamiaru udzielać się wszędzie, bo wtedy nie będę sobą Wink
_________________
http://www.lastfm.pl/user/cdyaro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Altec
Bardzo aktywny


Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 3328
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michał92 napisał:
To teraz pytanie do elslawka (jakby nie było prowadzącego poplistę wg forumowiczów), czy nie lepiej wprowadzić jakiś limit postów, od którego można zacząć głosować w tym notowaniu, a nie pozwalać na decydowanie o jej wyniku przypadkowym użytkownikom, którzy (biorąc przykład cdyaro) prawie 100 % swoich postów mają we wspomnianym temacie (i to posty tylko z głosami).


A Tobie Michał to się już totalnie nudzi ? Jarek miał konto wcześniej, Artur mu usunął i założył jeszcze raz. W sumie postów ponad 20 było. Zamiast cieszyć się, że przybywa ludzi chcących głosować to Ty doszukujesz się dziury w całym. I chcąc nie chcąc gość z 20 postami zarejestrowany na forum to już jest forumowicz. Smile Jeżeli żal dupę Ci ściska to poproś Artura o blokadę od np 50 postów. Czołem !
_________________
last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowik
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 2573
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altec napisał:
michał92 napisał:
To teraz pytanie do elslawka (jakby nie było prowadzącego poplistę wg forumowiczów), czy nie lepiej wprowadzić jakiś limit postów, od którego można zacząć głosować w tym notowaniu, a nie pozwalać na decydowanie o jej wyniku przypadkowym użytkownikom, którzy (biorąc przykład cdyaro) prawie 100 % swoich postów mają we wspomnianym temacie (i to posty tylko z głosami).


A Tobie Michał to się już totalnie nudzi ? Jarek miał konto wcześniej, Artur mu usunął i założył jeszcze raz. W sumie postów ponad 20 było. Zamiast cieszyć się, że przybywa ludzi chcących głosować to Ty doszukujesz się dziury w całym. I chcąc nie chcąc gość z 20 postami zarejestrowany na forum to już jest forumowicz. Smile Jeżeli żal dupę Ci ściska to poproś Artura o blokadę od np 50 postów. Czołem !

Tylko powiedz mi Altec dlaczego ten Twój znajomy ma takie samo IP jak ty ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michał92
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4396

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jestem za tym, żeby jak najwięcej użytkowników się udzielało, ale przez udzielanie się nie rozumiem jedynie głosowania w listach. Co z tego, że będziemy mieli napływ nowych użytkowników, jeśli ograniczą oni swój udział wyłącznie do jednego tematu. Ważne jest, żeby było to bardziej szerokie, co zresztą powinno się tyczyć takze stałych użytkowników, którzy mam wrażenie "wpadają" tu tylko po to, żeby zamieścić notowanie, czy gdzieś zagłosować. Dlatego w tamtej wiadomości powinienem również dopisać, że zachęcam cdyaro do większej aktywności, a że tego nie zrobiłem, dlatego tak to zostało odebrane. A za tym limitem nadal jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaQ
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 2312

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kandydata do kategorii 'Dyskusja roku' Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro wprowadzę limit taki, że będą mogli tu pisać tylko userzy powyżej 10000 postów.
Bo ci co mają mniej to na pewno jacyś spamiarze albo przychodzą tylko głosować i zaburzać wyniki listy.
Pozdrawiam. Cool
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiraly538
Bardzo aktywny


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 2484

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie dzielić Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 10, 2014 21:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> POPlista wg forumowiczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group