Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowości serialowe (2016)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Filmy i seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 12:29    Temat postu: Nowości serialowe (2016) Odpowiedz z cytatem

Ponieważ Kelleni, Magda i jeszcze kilka innych osób nie ma dostępu do mojego Facebooka przypominam linki do informacji o nowościach serialowych 2012. Wśród nich przyszłe megahity i pozycje, o których szybko większość ludzi zapomni. Które seriale wydają się wam najciekawsze- może zamierzacie tak jak ja oglądać niektóre z nich?

CBS

http://www.serialowa.pl/25783/zwiastuny-i-zdjecia-z-czterech-nowych-seriali-cbs/

Elementary- współczesny Sherlock Homes (Johnny Lee Miller, Lucy Liu)
Made In Jersey- o młodej prawniczce z Manhattanu (m.in. Kyle Maclachlan)
Partners- jak łatwo można się domyślić- komedia o geju i jego kumplu... hetero
Vegas- a to o kowboju (Dennis Quaid)

FOX

http://www.serialowa.pl/25538/trailery-i-kolejne-zdjecia-z-nowych-seriali-fox-a/

The Mindy Project- serial komediowy o ginekolożce (Mindy Kalling)
The Goodwin Games - nowy project twórców HIMYM o rodzeństwie, które po śmierci ojca musi się pogodzić
The Following- serial o pogodni za seryjnym modercą wykorzystującym nowe technologie (James Puferoy)
The Mob Doctor- drama o zadłużonej u mafii kardiochirurg (Jordana Spriro)
Ben And Kate- kolejny serial komediowy- o samotnej matce której pomaga bezrobotny brat

NBC
http://www.serialowa.pl/25393/mnostwo-klipow-z-11-nowych-seriali-nbc-wideo/

"Revolution"- serial twórców "Supernatural" i "Lost" o świecie w którym wyłączone zostają wszystkie źródła energii
"Chicago Fire"- serial o strażakach z m.in. Jesse Spencerem (Chase z "Dr House`a)
i Taylor Kinner ("Pamiętniki wampirów")
"Do Not Harm"- historia genialnego chirurga z rozdwojeniem jaźni (Steven Pasquale)
"The New Normal"- kolejny serial o homoseksualistach... Autorzy Glee opowiedzą o parze gejów i matce surogatce ich dzieci
"Go On"- serial komediowy o komentatorze sportowym poddającym się terapii z Matthew Perrym (przedstawiać chyba nie trzeba) i Allison Miller ("Terra Nova")
"Animal Practice"- taki "House" w wersji... zwierzęcej, w roli głównej Justin Kirk (Trawka)
"Guys With Kids"- sitcom o niedojrzałych trzydziestolatkach.
"Infamous"- pani detektyw prowadzi śledztwo ws. morderstwa w domu bogatych Lawsonów
"Save Me"- serial komediowy o kobiecie która twierdzi, że przemawia przez nią Bóg
"Next Caller"- sitcom o niepoprawnym radiowcu i jego sprzeczkach z koleżanką- feministką
"1600 Penn"- serial komediowy o rodzinie prezydenckiej z Billem Pullmanem i Jenną Elfman.


Mnie najbardziej zainteresowały "Elementary", "The Mob Doctor", "Revolution" i "Do Not Harm"
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true


Ostatnio zmieniony przez Mavoy dnia Sro Lip 11, 2012 10:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Maj 21, 2012 12:29    Temat postu:

Powrót do góry
bart3_14
Bardzo aktywny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 2172

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesująco wygląda "The Mob Doctor"

Jeszcze z ABC:
http://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+ABC+na+sezon+2012+2013-85439
- "666 Park Avenue" - serial science-fiction oparty na książkach Gabrielle Pierce opowiadający historię właścicieli i menadżerów apartamentowca w Nowym Jorku. Pojawiają się tam dziwne i niewytłumaczalne zjawiska. W rolach głównych Terry O’Quinn ("Zagubieni"), Vanessa Williams ("Gotowe na wszystko") i Dave Annable ("Bracia i siostry").
- "The Family Tools" - serial komediowy będący remakiem brytyjskiego "White Van Man" o młodym człowieku, który odkłada "na półkę" swoje marzenia (Kyle Bornheimer), by przejąć rodzinny interes ojca (J.K. Simmons) - złotej rączki.
- "How to Live With Your Parents For the Rest of Your Life" - serial komediowy o świeżej rozwódce i jednocześnie samotnej matce, w tej roli Sarah Chalke ("Hoży doktorzy"), która przeprowadza się by zamieszkać ze swoimi ekscentrycznymi rodzicami Elaine (znana z "Trawki" Elizabeth Perkins) i Maxem (Brad Garrett z "Wszyscy kochają Raymonda"). Premierę serialu przewidziano na okres zimowy.
- "Last Resort" - thriller, którego akcja rozgrywa się w bliskiej przyszłości, skupiając się na członku załogi amerykańskiej łodzi podwodnej, który staje się ściganym zbiegiem po odmowie wystrzelenia rakiet nuklearnych. W głównych rolach m.in. : Andre Braugher ("Homicide"), Scott Speedman ("Felicity"), Dichen Lachman ("Dollhouse") i Autumn Reeser ("No Ordinary Family")
- "Malibu Country" - serial dramatyczny o świeżej rozwódce (Reba McEntire), która przeprowadza się wraz z rodziną z Nashville do Malibu, gdzie stara się zrobić karierę jako piosenkarka. Premiera w listopadzie.
- "Mistresses" - prowokacyjny serial dramatyczny o życiu czterech tytułowych kochanek. W tych rolach zobaczymy Alyssę Milano ("Czarodziejki"), Yunjin Kim ("Zagubieni"), Rochelle Aytes ("Bezimienni") i Jes Macallan. Serial premierę będzie miał latem 2013r.
- "Nashville" - serial dramatyczny o losach gwiazd ze sceny tytułowego miasta zarówno na szczycie kariery (Connie Britton z "Friday Night Lights") jak i dopiero wschodzących (Hayden Panettiere - "Herosi".
- "The Neighbors" - serial komediowy o dwóch rodzinach żyjących na bogatych przedmieściach New Jersey, z czego jedna z nich nie pochodzi z Ziemi. Głowami tych rodzin będą Jami Gertz i Simon Templeman.
- "Red Widow" - serial będący przeróbką holenderskiego oryginału w którym wdowa (Radha Mitchell – "Silent Hill") po zawodowym zabójcy zostaje zmuszona, by przejąć jego rolę, by chronić swoją rodzinę.
- "Zero Hour" - thriller będący powrotem Anthony'ego Edwardsa ("Ostry dyżur") na mały ekran. W roli redaktora naczelnego, który angażuje się w spisek po tym jak zostaje porwana jego żona. W pozostałych rolach m.in.: Michael Nyqvist ("Millenium") i Scott Michael Foster ("Greek").
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś nic nie przekonuje i nie zachęca. A szukam jakiegoś serialu, bo 'House' się dziś definitywnie kończy. Zastanawiam się, czy nie obejrzeć 'Once Upon a Time'. Chciałam go nawet oglądać już wcześniej, jak ogłaszali że w ogóle coś takiego wystartuje, ale potem gdzieś mi przepadł. Ogląda ktoś?
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinek0610
Laureat Miastowizji


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 894

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądam Once Upon A Time. Jestem na razie po 7 odcinkach i szczerze polecam. Nowe,bardzo ciekawe ukazanie popularnych baśni jak Kopciuszek czy Królewna Śnieżka. Momentami może wydawać się trochę dziecinny ale jeśli lubisz takie klimaty to z miejsca się wciągniesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Mega się wciągnęłam w 'Once Upon a Time'. Very Happy Serial bardzo przypadł mi do gustu, mimo iż podchodziłam do niego sceptycznie. Świetne połączenie dwóch światów, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów. Fajne jest to, że wiele ich cech z baśniowego świata można dostrzec/powoli ujawniają się w obecnym świecie. Fakt, czasem trochę dziecinny i zbyt baśniowy, ale z drugiej strony nie wszystkie historie są takie kolorowe i takie, jakie znamy z opowiadań. Do końca sezonu zostały mi 3 odcinki i raczej z niecierpliwością będę czekać na 2 sezon. Wink
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinek0610
Laureat Miastowizji


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 894

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Gigi Smile Bardzo się cieszę, że się wciągnęłaś w ten baśniowy świat. Dla mnie najlepsze w OUAT jest to, że zarówno historie w Storybrook jak i rzeczywistości bajkowej są tak samo ciekawe i ani przez chwilę nie można się nudzić. Świetne jest też mieszanie ze sobą różnych bajek i baśni (np. Kapturek jest przyjaciółką Śnieżki). Moją ulubioną postacią jest Ruby/Czerwony Kapturek i odcinek z nią jako główną bohaterką uważam za najlepszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinek0610 napisał:
Dla mnie najlepsze w OUAT jest to, że zarówno historie w Storybrook jak i rzeczywistości bajkowej są tak samo ciekawe i ani przez chwilę nie można się nudzić.

Właśnie to mnie najbardziej zaskoczyło chyba. Wbrew oczekiwaniom, że ten baśniowy świat będzie słodki, kolorowy i w ogóle do porzygu, okazało się że jest intryga, akcja i każdy z bohaterów ma jakąś ciemniejszą stronę. Bardzo ciekawe jest to, że każdy z baśniowych bohaterów zwrócił się w pewnym momencie do Rumplestiltskina, by osiągnąć szczęście. Z pewnością jest to kluczowa postać.

marcinek0610 napisał:
Świetne jest też mieszanie ze sobą różnych bajek i baśni (np. Kapturek jest przyjaciółką Śnieżki). Moją ulubioną postacią jest Ruby/Czerwony Kapturek i odcinek z nią jako główną bohaterką uważam za najlepszy Smile

Tak, przyznam że całkiem nieźle udało im się stworzyć ten baśniowy świat i połączyć różne opowieści i ich bohaterów w jakąś jedną całość. Oj tak, odcinek o historii Kapturka był świetny, tego się nie spodziewałam!

Ogólnie serial dla mnie bardzo udany. Ma w sobie wszystko to, co lubię. Jestem w stanie przeboleć te nieraz zbyt słodkie, bajkowe momenty, w zamian za akcję, intrygę, tajemnicę/zagadkę do rozwikłania, czarne charaktery, a do tego trochę humoru. Tylko znów to czekanie na kolejny sezon. Razz
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinek0610
Laureat Miastowizji


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 894

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, gdybyś szukała jakiegoś serialu, który umiliłby Ci oczekiwanie na 2 sezon Once Upon A Time to ja szczerze polecam Revenge. Jeśli lubisz seriale z szokującymi zwrotami akcji, ciekawymi postaciami i dobrą intrygą to się nie zawiedziesz. Poza tym emituje go stacja ABC (ta sama, która stworzyła Grey's Anatomy czy właśnie OUAT) a ta telewizja robi naprawdę dobre seriale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^'Revenge' leci teraz w niedziele na Foxlife, po dwa odcinki. Zastanawiałam się nawet czy się nie skusić, ale jest jeden problem - główną rolę gra Emily VanCamp, której jakoś nie polubiłam oglądając 'Brothers & Sisters'. Na szczęście w tym samym tygodniu Foxlife rozpoczął emisję 2 sezonu 'The Killing'. Smile
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam pilota 'Revolution', bo zachęciła mnie do tego zapowiedź. Na razie niewiele mogę powiedzieć na temat tego serialu, poza tym, że mam mocne skojarzenia z 'Terra Novą' no i oczywiście z 'Lost'. Zobaczymy jak wypadną kolejne odcinki. Po trailerach zaciekawiło mnie też Nashville. Dam pewnie szansę właśnie temu serialowi, jako jednej z wielu nowości.

Z innej beczki, a dokładnie z naszej polskiej, daję też szansę 'Lekarzom'. Miałam bardzo mieszane uczucia i owszem, widać że wzorowali się na zachodnich produkcjach, ale mimo wszystko jakoś mnie ten serial nie odrzuca. Mam jednak nadzieję, iż będzie trochę więcej dramatyzmu. Wink
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gigi
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to, że piszę tu sama do siebie, oglądacie jakieś nowości ludziska? Razz Sezon serialowy w pełni i wysyp nowości.
Revolution - wciąż oglądam, ale z odcinka na odcinek coraz trudniej mi się na to patrzy;
The Mob Doctor - obejrzałam pierwszy odcinek i na tym się skończyło...w sumie ledwo dotrwałam do końca, nie będzie to House w spódnicy;
Nashville - serial z dużym potencjałem, pilot bardzo mi się spodobał i to właśnie tą nowość polecałabym innym...nie trzeba być fanem muzyki country by go oglądać, bo prócz muzyki jest też dużo polityki; na serialowej była bardzo trafna recenzja pierwszego odcinka, która być może kogoś skusi do obejrzenia tego serialu;

Kilka tygodni temu odkryłam Fringe i zakochałam się w tym serialu. Szkoda, że serial nie jest bardziej popularny, grający w nim aktorzy są świetni. Zdążyłam nadrobić wszystkie zaległe sezony i jestem teraz na bieżąco.
Trochę zawodzi mnie Once Upon a Time. Takie mdłe i nijakie. Oby się rozkręcili.
_________________


http://www.last.fm/user/czikita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinek0610
Laureat Miastowizji


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 894

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi napisał:
Wychodzi na to, że piszę tu sama do siebie, oglądacie jakieś nowości ludziska? Razz Sezon serialowy w pełni i wysyp nowości.
Revolution - wciąż oglądam, ale z odcinka na odcinek coraz trudniej mi się na to patrzy;
The Mob Doctor - obejrzałam pierwszy odcinek i na tym się skończyło...w sumie ledwo dotrwałam do końca, nie będzie to House w spódnicy;
Nashville - serial z dużym potencjałem, pilot bardzo mi się spodobał i to właśnie tą nowość polecałabym innym...nie trzeba być fanem muzyki country by go oglądać, bo prócz muzyki jest też dużo polityki; na serialowej była bardzo trafna recenzja pierwszego odcinka, która być może kogoś skusi do obejrzenia tego serialu;

Kilka tygodni temu odkryłam Fringe i zakochałam się w tym serialu. Szkoda, że serial nie jest bardziej popularny, grający w nim aktorzy są świetni. Zdążyłam nadrobić wszystkie zaległe sezony i jestem teraz na bieżąco.
Trochę zawodzi mnie Once Upon a Time. Takie mdłe i nijakie. Oby się rozkręcili.

Ja oglądam nowości Very Happy. Revolution bardzo słabe poza tym to nie moje klimaty, Nashville jeszcze nie widziałem ale zabieram się za to. Zgadzam się z Tobą, że drugi sezon Once Upon A Time rozczarowuje. Myślałem, że będzie dużo lepiej. Na szczęście moje ukochane Revenge nie zawodzi i jest coraz lepsze. Poza tym czekam na American Horror Story: Asylum i na Suburgatory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 15, 2012 14:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Filmy i seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group