| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 18:58 Temat postu: KOMENTARZE |
|
|
| Tutaj będą zamieszczane komentarze i inne informacje dotyczące mojej listy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 18:58 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
adik 303 Laureat Miastowizji

Dołączył: 21 Maj 2011 Posty: 11710
|
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 19:06 Temat postu: |
|
|
1. Beyonce - I was here NOWOŚĆ
5. Cheryl Cole - Call my name NOWOŚĆ
6. Shakira - Addicted to you NOWOŚĆ
8. Nelly Furtado - Spirit indestructible NOWOŚĆ
9. The Script + will.i.am - Hall of fame NOWOŚĆ
12. Coldplay + Rihanna - Princess of China NOWOŚĆ
13. Karolina Kozak - Mimochodem NOWOŚĆ
15. The Wanted - Chasing the sun NOWOŚĆ
17. Jessie Ware - Running NOWOŚĆ
19. Gossip - Move in the right direction NOWOŚĆ
21. Florence + The Machine - Spectrum NOWOŚĆ
23. fun. - Some nights NOWOŚĆ
25. Celine Dion - Parler a mon pere NOWOŚĆ
28. Garbage - Blood for poppies NOWOŚĆ
Imagine Dragons - It's time
Jessie Ware - Wildest moments
Lana Del Rey - Summertime sadness
Neo Retros - Sun shines on
Te w jakimś stopniu popieram
Przesłuchaj http://www.youtube.com/watch?v=2LjIgy2wkCk
Marina & The Diamonds - Bubblegum Bitch  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 00:59 Temat postu: |
|
|
elslawko, dobre posuniecie z ta lista wkoncu znam wszystkie kawalki z czyjegos notowania
'Dark Side' wyzej, 'Blow Me (One Last Kiss)' na liste wejdzie i bd zadowolony  _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Dobromier Zarządca

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 15791 Skąd: Szczecin / Dołuje
|
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 14:37 Temat postu: |
|
|
Witamy nowego listowicza!
Miło, że się przekonałeś do Blood For Poppies.
Poza tym są w 40-stce dwa byłe numery 1 na ACL.
| Altec napisał: | wkoncu znam wszystkie kawalki z czyjegos notowania  |
Jest też inny sposób żeby dojść do takiego stanu rzeczy.  _________________ Przebój Lat Zerowych
Moje Playlisty Spotify
https://rateyourmusic.com/~Szysza32 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 22:21 Temat postu: |
|
|
"Blood for poppies" polubiłem, chociaż trochę z opóźnieniem Spróbuję systemu notowania codzienne, zobaczymy jak mi to wyjdzie, ewentualnie od poniedziałku do piątku  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Dobromier Zarządca

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 15791 Skąd: Szczecin / Dołuje
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 16:35 Temat postu: |
|
|
Dam radę codziennie, spróbuję   |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 14:48 Temat postu: |
|
|
Ten Conor na 8 miejscu az razi
Ale gorzej wyglada Kelly na 29
Z propozycji; Alicia ok, moze wejsc Noe Retros rowniez, ale do top 20 bym nie wpuszczal No i Mintaj w sumie tez moglby byc w notowaniu  _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 22:03 Temat postu: |
|
|
Kelly już mi się znudziła, mogłaby wydać kolejny singiel... Ale jeszcze nie wypadnie, spokojnie
A Conora lubię i tyle   |
|
| Powrót do góry |
|
 |
ajsmen90 Moderator
Dołączył: 19 Maj 2011 Posty: 4208 Skąd: obojętność, która każe mi stać, kiedy chciałbym pobiec za Tobą?
|
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:41 Temat postu: |
|
|
Popieram: Will.I.Am, Owl City, Taylor Swift, Jula, Maroon 5, The Script, Nelly Furtado, Fun., OneRepublic, Gossip, Shakira, P!nk, Coldplay, Liber i Mijal, Neo Retros i może coś tam jescze
Szkoda Linkinów.
P.S. Chce ci się codziennie notowania robić? _________________
| Winter Rocks! napisał: | "Muzyczna Galaktyka - i nic ci nie umyka!" Świetne hasło!  |
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 16:22 Temat postu: |
|
|
| elslawko napisał: | Kelly już mi się znudziła, mogłaby wydać kolejny singiel... Ale jeszcze nie wypadnie, spokojnie
A Conora lubię i tyle   |
No moglaby 'Let Me Down' poprosze  _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 16:27 Temat postu: |
|
|
Ja wolę od niej "Standing in front of you" lub "Don't be a girl about it" jako single by mogły być   |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:52 Temat postu: |
|
|
Marudziłbym ale po co? Chyba że zmobilizujesz się do przesłuchania czegoś co Ci podrzucę no to ok  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 13:32 Temat postu: |
|
|
jak znajdę czas, to mogę coś tam innego przesłuchać, ale nie obiecuję, że znajdzie się to potem na liście   |
|
| Powrót do góry |
|
 |
adik 303 Laureat Miastowizji

Dołączył: 21 Maj 2011 Posty: 11710
|
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 09:17 Temat postu: |
|
|
| O Marina ^^ |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 00:59 Temat postu: |
|
|
| elslawko napisał: | Ja wolę od niej "Standing in front of you" lub "Don't be a girl about it" jako single by mogły być   |
Standing ok, ale to drugie
No, ale po planach, nowy singel, nowy album
P.S widze 'Dark Side' w pierwszej 10-tce BRAWO ! : D _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 11:08 Temat postu: |
|
|
No szybko Kelly zakończyła promocję świetnego albumu "Stronger". Teraz pozostaje czekać na singiel z płyty z największymi hitami
Powiem tak "Dark side" powoli mi się nudzi, więc pewnie niebawem wypadnie, zapewne w lipcu czy sierpniu byłoby wyżej A na 10. bo miałem chwilowy nawrót uwielbienia dla utworu  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 11:06 Temat postu: |
|
|
| elslawko napisał: | No szybko Kelly zakończyła promocję świetnego albumu "Stronger". Teraz pozostaje czekać na singiel z płyty z największymi hitami
Powiem tak "Dark side" powoli mi się nudzi, więc pewnie niebawem wypadnie, zapewne w lipcu czy sierpniu byłoby wyżej A na 10. bo miałem chwilowy nawrót uwielbienia dla utworu  |
Właśnie widze
Ale żeby tak 30 odrazu
 _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
elslawko Spamer
Dołączył: 19 Cze 2011 Posty: 5174
|
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 11:59 Temat postu: |
|
|
| za duża konkurencja |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Altec Bardzo aktywny

Dołączył: 29 Lis 2011 Posty: 3328 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 16:17 Temat postu: |
|
|
| elslawko napisał: | | za duża konkurencja |
za ostro ją potraktowałeś  _________________ last.fm/user/Altec_19
rateyourmusic.com/~Altec92 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sob Paź 06, 2012 16:17 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|