| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Dobromier Zarządca

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 15791 Skąd: Szczecin / Dołuje
|
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 13:20 Temat postu: Złote Przeboje |
|
|
Z wikipedii:
| Cytat: | Radio Złote Przeboje – multiregionalna sieć rozgłośni radiowych powstała w 1997 roku nadaje program w formacie muzycznym AC. Właścicielem marki jest Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. wchodząca w spółkę Agora SA. Dyrektorem programowym rozgłośni jest Jarosław Barwiak.
Początkowo emitowano tu jedynie utwory z lat 60., 70. i 80. XX wieku. Z czasem repertuar muzyczny został poszerzony o przeboje pochodzące z lat 90. i lat kolejnych. Stacja jednak obecnie nastawiona jest głównie na gatunek pop z XXI wieku. Piosenki z lat 60., 70. i 80. stanowią marginalną część muzyki granej przez Złote Przeboje. |
Czyli stacja która w założeniu miała grać przede wszystkim evergreeny zmieniła się w słabszą wersję RMFu. Da się nawet usłyszeć... Hi Tack - Say Say Say, zamiast oryginału Jacksona.
Rotacja playlisty (stan na kwiecień):
Ania Wyszkoni - W Całość Ułożysz Mnie
Bon Jovi - Because We Can
Bracia - Wierzę W Lepszy Świat
Dido - No Freedom
Eros Ramazzotti - Un Angelo Disteso Al Sole
Labrinth Feat. Emeli Sande - Beneath Your Beautiful
P!nk Feat. Nate Ruess - Just Give Me A Reason _________________ Przebój Lat Zerowych
Moje Playlisty Spotify
https://rateyourmusic.com/~Szysza32 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 13:20 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
get_addicted Laureat Miastowizji
Dołączył: 02 Sty 2012 Posty: 1923
|
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 20:44 Temat postu: |
|
|
| Dla mnie ta stacja to masakryczny zamulacz. Zasypiam próbując tego słuchać. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
muzykobloger Użytkownik
Dołączył: 23 Cze 2011 Posty: 546
|
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 09:39 Temat postu: |
|
|
| get_addicted napisał: | | Dla mnie ta stacja to masakryczny zamulacz. Zasypiam próbując tego słuchać. |
Nie mam takich odczuć ;] _________________ muzykoblog.pl |
|
| Powrót do góry |
|
 |
sim1994 Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 5661
|
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 10:03 Temat postu: |
|
|
Oj tam, tata czesto słucha tego radia i mnie nie przeszkadza  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Nowik Bardzo aktywny

Dołączył: 12 Gru 2012 Posty: 2573 Skąd: Polska
|
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 12:46 Temat postu: |
|
|
A kiedy bym nie zaszedł do takiej jednej pizzeri to ciągle słysze "Radio Złote Przeboje" a przed nami Rihanna a tu co Adele I tej Rihanny wgl nie puścili  _________________ http://www.lastfm.pl/user/Nowik- |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Tangerine Użytkownik

Dołączył: 12 Wrz 2020 Posty: 223 Skąd: Police
|
Wysłany: Sro Paź 11, 2023 11:36 Temat postu: |
|
|
A tu jeszcze posty z 2013.
Lubię posłuchać tego radia też. Częściej usłyszę jakieś konkretne przeboje niż w innych stacjach, chociaż trochę irytuje mnie zbyt stała playlista. I tak jest lepiej niż w takim RMFie. Znajdzie się też coś dla odmiany. Ciekawych informacji można się powiedzieć z faktów artystów. _________________ Panta rei |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Paź 11, 2023 11:36 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|