Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POPlista
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 339, 340, 341  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> RMF FM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZETka zaczęła chyba dobry trend, bo ostatnio w propozycjach jakby mniej tego całego tropical "house". Alice Merton, Dua Lipa, Hurts, Sunrise Avenue, The Rasmus (no, tu można się spierać), U2, Welshly Arms i wczoraj premierowo 30STM (można lajkować, więc wejdzie do propozycji). No, oby tak dalej - wciąż czeka Taylor (ktoś ją w Polsce gra? Nawet na ZAIKSie jej nie ma), ZAYN z Sią i Sam Smith. Może Jessie Ware też wpuszczą, byłoby miło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 08, 2017 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
kuba1201
Bardzo aktywny

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sim1994 napisał:
ZETka zaczęła chyba dobry trend, bo ostatnio w propozycjach jakby mniej tego całego tropical "house". Alice Merton, Dua Lipa, Hurts, Sunrise Avenue, The Rasmus (no, tu można się spierać), U2, Welshly Arms i wczoraj premierowo 30STM (można lajkować, więc wejdzie do propozycji). No, oby tak dalej - wciąż czeka Taylor (ktoś ją w Polsce gra? Nawet na ZAIKSie jej nie ma), ZAYN z Sią i Sam Smith. Może Jessie Ware też wpuszczą, byłoby miło.

Żeby nie było tak dobrze, to są też Smykiewicz, Loka i Brzozowski...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozmieniali się ludzie radia to i w playliście trochę zmian
To już nie jest to samo radio co rok temu - oczywiście zmiana na plus ;p

Tych premier jest tam teraz naprawdę sporo i wplatają je normalnie w playlistę dzienną. Czasami grają inne numery z propozycji listy, których nie ma jeszcze na zwykłej rotacji.
Ciekawy jestem nowego programu Zeglera w dniu jutrzejszym i niedzielnego pasma wieczornego.
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja się cieszę, że Zetka weszła na dobrą drogę.
Miałem ostatnio dwa dni wolnego i kilka spraw do ogarnięcia w mieszkaniu.
Nie odbierało mi muzo.fm i słuchałem zetki.
Nie ma porównania, jest dużo lepiej, a ostatnie nowości są bardzo na plus.Mam tylko nadzieję, że ludzie docenią to, że nie grają już tak monotonnie jak eska czy rmfka. Jest różnorodnie i ciekawie. Chociaż nadal wkurzają mnie te loterie, ale cóż, tego już się chyba nie pozbędziemy....
Powrót do góry
sylwo1995
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym przykładem jest chociażby dzisiejsza playlista. Nawet w nocnej grają te mniej spodziewane numery.
A program Zeglera faktycznie wygląda jak uzupełnienie listy. Grają propozycje oraz sporo rzadziej granych na co dzień kawałków.
Dobromiera
Zarządca

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nocy to mogą grać co chcą, bo i tak nikt nie słucha. Ale faktycznie jest tu kilka mniej ogranych rzeczy, jak Prince i Kamp! za co plus.

https://rateyourmusic.com/~Szysza32

"Smok to metafora całej przeklętej ludzkiej egzystencji. Jakby sam w sobie nie był paskudny, to jeszcze jest wielki, gorący i lata."
Powrót do góry
Mimic
Użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sim1994 napisał:
Może Jessie Ware też wpuszczą, byłoby miło.

Proszę:

20:18 Jessie Ware - Alone
Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często w okresie letnim zdarzają się sytuacje, gdy jakiś kawałek wraca na 1. miejsce już po dwóch dniach - w tym roku padło na straszne "Time Won't Wait". Kolejno pozycje 1-6-1.
http://www.rmf.fm/au/poplista,utwor,Filatov,Time,Wont,Wait,2680.html
Powrót do góry
dejmieeen
Użytkownik

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, przeglądam archiwalne notowania POPlisty i natknąłem się na singiel Eweliny Flinty z 2005 "Nie znasz mnie" - na 51 notowań aż 45 spędziła w Top 10! http://www.rmf.fm/au/poplista,utwor,Ewelina,Flinta,Nie,znasz,mnie,618.html
ODSŁUCHAJ & GŁOSUJ do 10.05 / Not. #3: 1. Dua Lipa (+1) 2. TACONAFIDE (-1) 3. Bruno Mars & Cardi B (+1)
Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portugal. The Man wczoraj weszli do listy. Szybko, bo po tygodniu w propozycjach. W RMFie chyba się kapnęli, że jednak za długo zwlekali.
Powrót do góry
Altec
Bardzo aktywny

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejmieeen napisał:
Wow, przeglądam archiwalne notowania POPlisty i natknąłem się na singiel Eweliny Flinty z 2005 "Nie znasz mnie" - na 51 notowań aż 45 spędziła w Top 10! http://www.rmf.fm/au/poplista,utwor,Ewelina,Flinta,Nie,znasz,mnie,618.html

O, lubiłem to. (:
Dobromiera
Zarządca

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no, ten singiel Flinty miał szokujące osiągi na POPliście w porównaniu do stażu, a sam chyba nigdy go nie słyszałem (znaczy przy odsłuchach do tutejszych plebiscytów słuchałem ale nie pamiętam już)

"Smok to metafora całej przeklętej ludzkiej egzystencji. Jakby sam w sobie nie był paskudny, to jeszcze jest wielki, gorący i lata."
Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męskie Granie Orkiestra 2018: Początek pierwszym nagraniem w top 50 POPlisty od czasu "Shape of You" i pierwszym polskojęzycznym w tym gronie od 2012 roku ("Skrzydlate ręce")
Powrót do góry
Dobromiera
Zarządca

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Początek" robi furorę wszędzie, ale do mnie nijak to nie przemawia... Wink
Przejrzałem top 50 2018 i przy wielu utworów nawet nie kojarzę wykonawcy, już nie mówiąc o usłyszeniu czegokolwiek z nich. Nawet o tym Tiësto nie wiedziałem, ale wątpię, że w moim topie wykonawcy namieszał...

Powrót do góry
sim1994
Laureat Miastowizji

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Początek" ostatecznie zatrzymał się na 17 miejscu w TOP 50.
Na 34 miejscu aktualnie jest Gromee feat. Jesper Jenset - "One Last Time"
Powrót do góry
Dobromiera
Zarządca

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.rmf.fm/au/poplista,utwor,Nelly,Furtado,Say,It,Right,967.html

Cytat:
I znów przebój z albumu "Loose", który sprzedaje się w Polsce tak dobrze, że aż chyba Nelly wreszcie dowiedziała się, gdzie leży ten egzotyczny kraj. Po 40 tygodniach od premiery płyta wciąż jest na pierwszym miejscu listy bestsellerów i ma już status Podwójnej Platyny. Takiego wyniku może pozazdrościć Kanadyjce sam Piotr Rubik, którego "Psałterz Wrześniowy" zajmuje nędzną siódmą pozycję w tym samym zestawieniu, mimo że ukazał się ponad trzy miesiące później. Tekst piosenki "Say It Right" skierowany jest prawdopodobnie do któregoś z wielu mimozowatych, niezdecydowanych facetów, zasiedlających naszą planetę. Albo to masz, albo tego nie masz; albo stoisz albo upadasz - to może znaczyć innymi słowy: "zdecyduj się". Albo coś zupełnie innego

<3 Dzisiaj RMFowi już się nie chce pisać takich opisów utworów na stronie...

Nelly i single z "Loose" dalej klasa, pomimo tylu moich zmian gustu muzycznego.

Powrót do góry
marv.
Użytkownik

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem od DZISIAJ (tj. 15.11.2021r.) już w ogóle nie sprawdzisz opisu utworu... ba, nie wejdziesz w jego wykres, nie sprawdzisz stażu ani jakiekolwiek TOP-u... [RIP]

Co im to przeszkadzało ja się pytam... ? Sad Wprowadzili odświeżoną szatę graficzną, miniaturki takie jak w serwisach streamingowych i najwidoczniej wzorem innych list (Eska, Maxxx) ktoś mądry stwierdził, że nie ma sensu już sie "bawić" w wykresy...
i tym samym uśmiercili wszelkie TOP-y... jeśli nikt nie ma tego zebranego to generalnie można się pożegnać z podsumowaniami raz na zawsze.

No cóż, od 2015 roku, w raz ze wzrostem popularności streamingu wszelkie listy przebojów zostały mocno ograniczone w stacjach radiowych. Eska i Maxxx kombinowały z tylko tygodniowymi notowaniami. W złym kierunku to wszystko poszło - króciutkie kawałki od 2020 roku i zdaje się, że ten trend się zadomowi przez najbliższe lata... teraz większość utworów trwa ok. 2:30-2:40, tylko nieliczne 'radiówki' mają powyżej 3:20-3:30, aktualnie np. tylko The Weekend, Natatlia Szroeder "Para" czy Dua Lipa... gdzie te czasy gdzie prawie 5-minutowe utwory były grane? Zauważcie też że w raz z 2020 rokiem rzadko który kawałek przekraczał staż 60 notowań (!)... w tamtym roku raptem ok. 5 utworów, w tym chyba ze 3 do tej pory...

Ostatnio było 5000 notowanie, nie wiem czy ktoś z Was śledził. No cóż, smutne ale wygląda na to, że możemy ogłosić już definitywny koniec tej listy. Teraz to po prostu będzie przedstawienie 'popularnych' utworów w danym czasie. Może to jeszcze poprawią ale wątpie... zapuszczam kurtynę milczenia. R.I.P.
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewtopic.php?p=98381#98381
Powrót do góry
Dobromiera
Zarządca

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę, co jest kurczę?! Przecież przez te zmiany na stronie, zniknął właściwie główny sens jej istnienia. :/ Nie sądzę, aby kolejne notowania POPlisty budziły jeszcze jakiekolwiek emocje u słuchaczy, a za to pokaźne archiwum podsumowań i notowań (te drugie jeszcze się ostały - ciekawe, na jak długo) było prawdziwą gratką dla licznych fanów przebojów sprzed lat, a nawet w przypadku nowszych topów i wykresów był to pewien punkt odniesienia, jakby ktoś coś przegapił. Zresztą uważam, że identycznie by było również z listami innych rozgłośni, jak Gorąca 20 o której ostatnio na forum trochę pisałem. Dlatego stacje radiowe pozbywają się swoich największych atutów?

Zupełnie przegapiłem dwudziestolecie POPlisty i zupełnie przegapiłem notowanie numer 5000 - przykre, że przeszło to bez jakiegokolwiek hajpu, podniety, zainteresowania, choć widzę na Wirtualnych Mediach, że notowanie 5000 było poprowadzone w szczególny sposób.

No i te opisy. Dwa lata temu je chwaliłem, no i oczywiście poszły pod gilotynę. Moim zdaniem to chyba najlepsza możliwa metafora tego, co się dzieje w radiu. Takie opisy jak wyżej, może i mało profesjonalne czy doskonałe - wprowadzały tu jakiś czynnik ludzki. A tymczasem radio komercyjne w 2021 roku (przynajmniej jeśli chodzi o duże rozgłośnie) to bardziej niż kiedykolwiek byt zimny, bezduszny, rządzony przez maszyny i algorytmy (a nie fanów muzyki, jak Jędrych czy Bisiorek - obaj Marcinowie) istniejący dla reklamodawcy, a nie dla słuchacza. Ten jednostajny slap-house'owy repertuar wykonawców typu Alok, Vize, Vinai, Lizot (już same te nazwy wyglądają paskudnie) wprost idealnie się wtapia w nowy porządek świata dyktowany przez światowe megakorporacje IT. Tak więc jakieś żartobliwe opisy nijak tu nie pasują. Smile

Pod względem muzycznym, to RMF FM miał dwa duże sprawdziany w ostatnich dwu latach i oba oblał.
Pierwszy to płyta What's Your Pleasure Jessie Ware - pierwsza tak szeroko uznana i ceniona płyta tej wokalistki, przez krytykę i słuchaczy (bardziej nawet niż debiut). Do dzisiaj regularnie w radiu jest grane "Wildest Moments" i dzięki temu kilka kolejnych płyt Jessie Ware również było promowane singlami. A co się stało w 2020 roku? Pomimo bardziej tanecznego repertuaru - dla RMF FM on nie istniał. Gratuluję!
A drugi? ABBA. Jakie by te nowe kawałki nie były (moim zdaniem bez szału) - to jednak to jest to absolutna wtopa i nie muszę pisać, dlaczego. To już nawet tak anty-popowa lista Radia 357 promowała te kawałki...

Ale za to skrajnie amatorskie i kiczowate remiksy "King of My Castle" czy "I Was Made for Lovin' You" zawsze w cenie. Smile

A właśnie. Jak to jest, że Radio 357 potrafi utrzymać się z samych datków słuchaczy - pół miliona złotych miesięcznie - i ci słuchacze wprost domagali się kontynuacji LP3 i topów WC - rzeczy nadawanych od 40 lat, a Eska czy RMF co chwilę coś kombinują i zmieniają z powodu braku zainteresowania? Nawet szósta najpopularniejsza stacja w Polsce, z setkami tysięcy oddanych fanów, musiała pójść pod gilotynę, aby ustąpić miejsca czemuś, co na dłuższą metę okazało się tylko bardziej upośledzoną wersją innych stacji. Oczywiście mówię o Esce Rock i VOX FM. Nie będę już nawet sięgać do wydarzeń z początku XXI wieku. Efekt tego jest taki, że ludzie odwrócili się od największych rozgłośni i nie używają ich do poznawania nowej muzyki. Walka ze streamingiem została oddana walkowerem, kosztem całego medium w formie tradycyjnej - dzisiaj to już tylko brzęczek do pracy fizycznej czy np. jazdy samochodem. Oczywiście zakładając, że ktoś i tak w samochodzie nie używa pędraka, Spotify, napędu CD, czy radia internetowego - kto by pomyślał, że to ono okaże się miejscem, gdzie stara szkoła programowania radia będzie kwitnąć i zdobywać tysiące fanów... (bo takie newonce czy rockserwis.fm radzą sobie świetnie)

Kiedy POPlista zakończy nadawanie - nikt tego nie zauważy. Ja już teraz stawiam świeczkę na grobie. Mam tylko nadzieję, że strona POPlisty nie zniknie, zanim zdążę w jakiś sposób ocalić jej zawartość...

[*]

Powrót do góry
marv.
Użytkownik

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:

Kiedy POPlista zakończy nadawanie - nikt tego nie zauważy. Ja już teraz stawiam świeczkę na grobie. Mam tylko nadzieję, że strona POPlisty nie zniknie, zanim zdążę w jakiś sposób ocalić jej zawartość...

[*]

Myślę, że będą ciągnąć ten byt dopóty dopóki "listy" w innych stacjach też będą grane. Chociaż nie zdziwię się jak za parę miesięcy po liście nie będzie już śladu albo tylko aktualne notowanie będzie dostępne.
Jakakolwiek by ta muzyka aktualnie nie była, to mam ogromny sentyment to tej stacji i tym samym POPlisty. To więcej niż pół mojego życia Wink Wiadomo, że od paru już się tak nie ekscytowałem jak w latach nastoletnich z racji życiowych obowiązków, ale ARCHIWUM absolutnie trzeba zrobić, żeby to nie przepadło...
Dlatego powinniśmy zebrać wszystkie podsumowania jakie mamy, również te, które udało nam się uratować po tym jak nam z dnia na dzień skasowali poprzednie forum na mieście muzyki jeszcze.

Podejrzewam, że parę ostatnich lat nie mamy podsumowanych jeśli chodzi o TOP, może ktoś z Forumowiczów pomoże? Ratujmy póki jest co... ;(
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewtopic.php?p=98381#98381
Powrót do góry
muzykobloger
Użytkownik

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POPLISTA RMF FM W 2020 ROKU

Informacje ogólne:
- Łącznie w 2020 r. opublikowano 251 notowań POPlisty RMF FM.
- Pierwsze notowanie tej listy z 2020 r. miało numer 4540 → notowanie z dnia 2 stycznia 2020 r., w którym „numerem jeden” był utwór: Younotus, Janieck & Senex „Narcotic”.
- Ostatnie notowanie tej listy z 2020 r. miało numer 4790 → notowanie z dnia 30 grudnia 2020 r., w którym „numerem jeden” był utwór: Sam Smith „Diamonds”.
- W 2020 r. 11 razy w dzień powszechni nie było nowego notowania POPlisty RMF FM. Sytuacja taka zdarzyła się: 3 razy w styczniu (01.01, 06.01, 15.01), 2 razy w kwietniu (10.04, 13.04), 2 razy w czerwcu (11.06, 12.06), 1 raz w listopadzie (11.11) oraz 3 razy w grudniu (24.12, 25.12, 31.12).

Podsumowanie notowań POPlisty RMF FM z 2020 roku – top 50:
(na podstawie miejsc zajmowanych w codziennych notowaniach oraz długości pobytu w dwudziestce listy)

50. Robin Schulz feat. Alida „In your eyes”
49. Marnik & KSHMR feat. Anjulie & Jeffrey Jey „Alone”
48. Lanberry „Plan awaryjny”
47. Viki Gabor & Kayah „Ramię w ramię”
46. Sobel feat. Michał Szczygieł „Daj mi znać”
45. Ray Dalton „In my bones”
44. Twocolors „Lovefool”
43. Kamil Bednarek „Wojownik światła”
42. LUM!X x MOKABY & D.T.E x Gabry Ponte „The passenger (LaLaLa)”
41. Enej „Ostatni raz”

40. Gromee feat. Ania Dąbrowska & AbradAb „Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”
39. Tiësto feat. Stevie Appleton „Blue”
38. Felix Jaehn feat. Nea & Bryn Christopher „No therapy”
37. Kygo x Tina Turner „What’s love got to do with it”
36. Lost Frequencies, Zonderling & Kelvin Jones „Love to go”
35. Joel Corry „Lonely”
34. Jason Derulo „Take you dancing”
33. Audiosoulz „Missing”
32. Ava Max „Kings & queens”
31. Sam Smith „Diamonds”

30. Gromee x Jesper Jenset „Sweet emotions”
29. Cleo „Alfabet świateł”
28. SAINt JHN „Roses (Imanbek remix)”
27. LIZOT „Weekend”
26. BARANOVSKI „Lubię być z nią”
25. Krzysztof Zalewski „Annuszka”
24. Dua Lipa „Physical”
23. Topic feat. A7S „Breaking me”
22. Dua Lipa „Break my heart”
21. Lewis Capaldi „Before you go”

20. VIZE & Tom Gregory „Never let me down”
19. Lanberry „Tracę”
18. Ofenbach & Quarterhead feat. Norma Jean Martine „Head shoulders knees & toes”
17. The Weeknd „Blinding lights”
16. Miley Cyrus „Midnight sky”
15. Sanah „No sory”
14. Ava Max „Salt”
13. Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo) „Świt”
12. Dotan „Numb”
11. The Weeknd „In your eyes”

10. Joel Corry x MNEK „Head & heart”
9. Yves V & Ilkay Sencan feat. Emie „Not so bad”
8. Filatov & Karas and Deepest Blue „Give it away”
7. Felix Jaehn & VIZE feat. Miss Li „Close your eyes”
6. Sanah „Melodia”
5. Sanah „Szampan”
4. Quebonafide feat. Daria Zawiałow „BUBBLETEA”
3. Michael Patrick Kelly „Beautiful madness”
2. Purple Disco Machine & Sophie And The Giants „Hypnotized”
1. LA Vision & Gigi D’Agostino „Hollywood”

- Wszystkie utwory notowane w rocznym top 50 POPlisty RMF FM dotarły do 1. miejsca tej listy w 2020 r.

Najdłuższy pobyt utworu na POPliście RMF FM w 2020 r.:

63 razy – 3 utwory:
Felix Jaehn & VIZE feat. Miss Li „Close your eyes”
LA Vision & Gigi D’Agostino „Hollywood”
Quebonafide feat. Daria Zawiałow „BUBBLETEA”

– 62 razy – 1 utwór:
Michael Patrick Kelly „Beautiful madness”

– 59 razy – 7 utworów:
Ava Max „Salt”
Felix Jaehn feat. Nea & Bryn Christopher „No therapy”
Joel Corry x MNEK „Head & heart”
Krzysztof Zalewski „Annuszka”
Lanberry „Tracę”
Miley Cyrus „Midnight sky”
Ofenbach & Quarterhead feat. Norma Jean Martine „Head shoulders knees & toes”

– 58 razy – 1 utwór:
Purple Disco Machine & Sophie And The Giants „Hypnotized”
(ale: dodatkowo 3 razy w styczniu 2021 r.)

– 57 razy – 5 utworów:
Gromee x Jesper Jenset „Sweet emotions”
Lewis Capaldi „Before you go”
Sanah „Melodia”
Sanah „Szampan”
VIZE & Tom Gregory „Never let me down”

Utwory najczęściej notowane na 1. miejscu POPlisty RMF FM w 2020 r.:

8 razy – 3 utwory:
Sanah „Melodia”
The Weeknd „In your eyes”

– 7 razy – 3 utwory:
Dotan „Numb”
Sanah „No sory”
The Weeknd „Blinding lights”

– 6 razy – 3 utwory:
Dua Lipa „Physical”
(ale: Dua Lipa „Don’t start now” → 2 razy na #1 w 2019 r. + 4 razy w 2020 r.)

– 5 razy – 6 utworów:
Dua Lipa „Break my heart”
Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo) „Świt”
Sanah „Szampan”
Yves V & Ilkay Sencan feat. Emie „Not so bad”
(ale: Daria Zawiałow „Punk fu!” → 2 razy na #1 w 2019 r. + 3 razy w 2020 r.; Mrozu „Aura” → 4 razy na #1 w 2019 r. + 1 raz w 2020 r.)

Utwory notowane na 1. miejscu POPlisty RMF FM w 2020 r.:

a) utwory, które po raz pierwszy na 1. miejscu POPlisty notowane były jeszcze w 2019 r. (6 tytułów):
Camila Cabello „Liar” (3 razy na #1 w 2019 r. + 1 raz w 2020 r.)
Cleo „Dom” (1 raz w 2019 r. + 1 raz w 2020 r.)
Daria Zawiałow „Punk fu!” (2 razy w 2019 r. + 3 razy w 2020 r.)
Dua Lipa „Don’t start now” (2 razy w 2019 r. + 4 razy w 2020 r.)
Maroon 5 „Memories” (2 razy w 2019 r. + 2 razy w 2020 r.)
Mrozu „Aura” (4 razy w 2019 r. + 1 raz w 2020 r.)

b) utwory, które po raz pierwszy na 1. miejscu POPlisty RMF FM notowane były w 2020 r. (87 tytułów):
24kGoldn feat. Iann Dior „Mood”
Alan Walker & Ava Max „Alone, pt. II”
Audiosoulz „Missing”
Audiosoulz „Never say goodbye”
Ava Max „Kings & queens”
Ava Max „Salt”
Ava Max „Who’s laughing now”
BARANOVSKI „Lubię być z nią”
BTS „Dynamite”
Cleo „Alfabet świateł”
Dotan „Numb”
Drenchill feat. Indiiana „Forever summer”
Dua Lipa „Break my heart”
Dua Lipa „Physical”
Dua Lipa feat. DaBaby „Levitating”
Ed Sheeran feat. Camila Cabello & Cardi B „South of the border”
Enej „Ostatni raz”
Felix Jaehn feat. Nea & Bryn Christopher „No therapy”
Filatov & Karas and Deepest Blue „Give it away”
Foothills feat. Dominique Le Mon „For good”
Gromee „Share the joy”
Gromee feat. Ania Dąbrowska & AbradAb „Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”
Gromee feat. Ásdís „Worth it”
Gromee x Jesper Jenset „Sweet emotions”
Grzegorz Hyży „Król nocy”
Harry Styles „Adore you”
IRA „W górę patrz”
Jason Derulo „Take you dancing”
Jawsh 685 x Jason Derulo „Savage love (laxed – siren beat)”
Joel Corry „Lonely”
Joel Corry x MNEK „Head & heart”
Jonas Brothers feat. Karol G „X”
Jubël „Someone”
Justin Bieber feat. Chance The Rapper „Holy”
Kamil Bednarek „Wojownik światła”
Krzysztof Zalewski „Annuszka”
Kygo x Tina Turner „What’s love got to do with it”
Lady Gaga & Ariana Grande „Rain on me”
Lanberry „Plan awaryjny”
Lanberry „Tracę”
Lewis Capaldi „Before you go”
LIZOT „Weekend”
Lost Frequencies, Zonderling & Kelvin Jones „Love to go”
Lucas & Steve feat. Haris „Perfect (LUM!X remix)”
LUM!X x MOKABY & D.T.E x Gabry Ponte „The passenger (LaLaLa)”
Marcin Maciejczak „Jak gdyby nic”
Marnik & KSHMR feat. Anjulie & Jeffrey Jey „Alone”
Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo) „Świt”
Mikolas Josef „Colorado”
Miley Cyrus „Midnight sky”
Natalia Zastępa „Rudy”
Ofenbach & Quarterhead feat. Norma Jean Martine „Head shoulders knees & toes”
Patrycja Markowska „Niepoprawna”
Piotr Cugowski „Takich jak my nie znał świat”
Powfu feat. beabadoobee „Death bed (coffee for your head)”
Ray Dalton „In my bones”
Regard & Raye „Secrets”
Robin Schulz feat. Alida „In your eyes”
SAINt JHN „Roses (Imanbek remix)”
Sam Smith „Diamonds”
Sanah „Melodia”
Sanah „No sory”
Sanah „Szampan”
Shanguy „Désolée (Paris/Paname)”
Shaun Baker feat. Jessica Jean „Run away (Klaas original mix)”
Smith & Thell „Goliath”
Sobel feat. Michał Szczygieł „Daj mi znać”
Surf Mesa feat. Emilee „ily (i love you baby)”
Taylor Swift „Lover”
The Black Eyed Peas + Ozuna + J. Rey Soul „Mamacita”
The Weeknd „Blinding lights”
The Weeknd „In your eyes”
Tiësto „The business”
Tiësto feat. Stevie Appleton „Blue”
Topic feat. A7S „Breaking me”
Twocolors „Lovefool”
Viki Gabor „Afera”
Viki Gabor & Kayah „Ramię w ramię”
VINAI feat. Vamero „Rise up”
VIZE & Tom Gregory „Never let me down”
Younotus, Janieck & Senex „Narcotic”
Yves V & Ilkay Sencan feat. Emie „Not so bad”

- Artyści z największą liczbą utworów notowanych na 1. miejscu POPlisty RMF FM w 2020 r.: po 4 utworyAva Max („Alone, pt. II”, „Kings & queens”, „Salt”, „Who’s laughing now”), Dua Lipa („Break my heart”, „Don’t start now”, „Levitating”, „Physical”) i Gromee („Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”, „Share the joy”, „Sweet emotions”, „Worth it”).

- Utwory notowane na 1. miejscu POPlisty RMF FM w 2020 r., które nie otrzymały nominacji w plebiscycie RMF FM na przebój roku 2020 (ani w plebiscycie tej stacji na przebój roku 2019) (8 tytułów):
Ed Sheeran feat. Camila Cabello & Cardi B „South of the border”
Jubël „Someone”
Marcin Maciejczak „Jak gdyby nic”
Marnik & KSHMR feat. Anjulie & Jeffrey Jey „Alone”
Piotr Cugowski „Takich jak my nie znał świat”
Powfu feat. beabadoobee „Death bed (coffee for your head)”
Smith & Thell „Goliath”
Younotus, Janieck & Senex „Narcotic”

Ostatnio zmieniony przez muzykobloger dnia Czw Gru 30, 2021 10:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 29, 2021 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> RMF FM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 339, 340, 341  Następny
Strona 340 z 341
Skocz do: