Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podsumowanie 2015 roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Best Chart
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sob Gru 26, 2015 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że znalazło się miejsce dla tego numeru Walk The Moon. U mnie odpadli przy selekcji głównej setki. Na plus z tej dziesiątki poza nimi Imany, Tiesto, Axwell i Wiz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 26, 2015 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50) Michael Calfan - Breaking The Doors

Czas na krótka, fascynującą dygresję. Gdy wróciłem i układałem listę na nowo, zapomniałem o tej piosence. To wydarzenie trafia do grona 10 najgorszych w moim życiu, bo to bardzo fajny utwór. Mam tylko jeden problem, polegający na tym, że nie wiem o czym śpiewają w tym numerze, ponieważ jest on zaśpiewany bardzo niewyraźnie.

49) Years & Years – Shine

Drugi kawałek od Years & Years. Bardzo podobny do "King", dlatego też pewnie zbyt szybko mi się znudził, żebym mógł z czystym sumieniem umieścić go wyżej.

48) Kygo feat. Ella Henderson - Here For You

Pierwszy z kawałków Kygo, czyli największego wygranego 2015 roku. Już w zeszłym roku "Cut Your Teeth" znalazło się bardzo wysoko, od tego czasu Norweg udoskonalał swój styl, co znajdzie odzwierciedlenie w moim podsumowaniu. "Here For You" ma jedną wadę - wokal, który (mimo, że bardzo dobry) jest zbyt charakterystyczny i sprawia, ze całość się z czasem nudzi.

47) Oliver Heldens & Shaun Frank feat. Delaney Jane - Shades Of Grey

Brawa dla Olivera za nietypowy dla siebie kawałek! Doceniłem jego wysiłki, gdy tylko próbował dać nam coś nowego. Tym sposobem SOG znalazł się w top 50, a inny (ciekawe jaki) utwór będzie uderzająco wysoko.

46) Marylin Manson – Mephistopheles Of Los Angeles

Nie jestem satanistą, jestem zagorzałym, żarliwym, moherowym i wspaniałym katolikiem, ale to nie ma nic do rzeczy. Marylin Manson tworzą bardzo dobrą muzykę, nigdy nie dorównają "Sweet Dreams", ale śmiem twierdzić, że MOLA jest najlepszym zagranicznym rockowym numerem tego roku.

45) Röyksopp - Sordid Affair

Nie mogę znaleźć na YT oryginału, dlatego daję link do remixu Watermata. Jedyny utwór Royskoppu w zestawieniu, a szkoda, bo to genialny zespół i kawał historii muzyiki klubowej (i nie tylko). Wygrał jedno notowanie Best Chart, jest niezwykle klimatyczny i o dziwo bardzo dobrze gra się przy nim w Fifę.

44) Zara Larsson - Lush Life

Sam nie sądziłem, że Zara będzie aż tak wysoko, ale na pewno na to zasłużyła. Ma taki sam głos jak Rihanna, ale robi z niego o niebo lepszy użytek (przynajmniej patrząc na ostatnich kilka lat śpiewaczki z Barbadosu).

43) Don Diablo feat. Emeni – Universe

Drugi z najwyżej umieszczonych utworów Don Diablo, kto wie, czy nie najlepszy, ale ostatni kawałek jest na tyle świeży, że mam z nim same pozytywne wspomnienia. Zgadzam się z Patrykiem, że Don Diablo to genialny artysta, czekam na więcej w 106, 2017 i 2018 roku.

42) Zeds Dead & Oliver Heldens - You Know

Jeden z najfajniejszych utworów początku roku, ale potem przyszedł inny numer od Heldensa i "You Know" nieco straciło na wartości (i świeżości). Oczywiście dla mnie to nadal wspaniały kawałek, również niezwykle klimatyczny i spokojny.

41) Dzeko & Torres feat. Delaney Jane - L'Amour Toujours (Tiësto Edit)

Początkowo miało być wyżej, ale niestety wprowadziłem pare korekt, które wyrzuciły ten utwór z top 40. W zamian za to trzymam kciuki w podsumowaniach roku u Radka, na Esce i w Maxxxie.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy obecność "Universe". Wprawdzie Kygo i Majkel za nisko, ale też jestem zadowolony, że się u Ciebie znaleźli. "You Know" też lubię, ale szybko mi się znudziło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwi mnie tylko obecność Manson'a tak wysoko, reszta OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

49) Years & Years – Shine
47) Oliver Heldens & Shaun Frank feat. Delaney Jane - Shades Of Grey
44) Zara Larsson - Lush Life
Dla mnie za nisko ;c

41) Dzeko & Torres feat. Delaney Jane - L'Amour Toujours (Tiësto Edit)
W moim podsumowaniu raczej się nie zawiedziesz ;>

46) Marylin Manson – Mephistopheles Of Los Angeles
bardzo się cieszę, że jest tak wysoko Very Happy

45) Röyksopp - Sordid Affair
też miło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie 46 i 45 to ta 10 bardzo mocna by była. Jest tu trochę kawalków nisko Sad
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

40) Arty feat. Conrad – Braver Love

Chyba największa niespodzianka w całym podsumowaniu. O ile większość numerów Arty'ego nie trafia idealnie w mój gust, o tyle "Braver Love" się to udało. Może to zasługa Conrada, który ma jeszcze jeden kawałek w top 100.

39) Watermät & TAI – Frequency

Zgadzam się z Adamem, że "Bullit" to epicki kawałek. Tak jak u niego, tak i u mnie w zeszłym roku zabrakło go w top 100, co jest moim zdaniem największym błędem ubiegłorocznego podsumowania. "Frequency" stylowo przypomina swojego poprzednika, dlatego raczej nie miało większych problemów, żeby załapać się do top 50. Watermat ma jeszcze jeden utwór w zestawieniu.

38) Robin Schulz & Judge - Show Me Love

Robin niewątpliwie zaliczył słabszy rok niż w 2014, ale ta piosenka jest bardzo fajna i zapewne posiedzi sporo na mojej liście. W 2016 roku może trafić nawet trafić nieco wyżej, ale oczywiście czekam na nowe numery od Niemca.

37) The Weeknd - Can’t Feel My Face

Nie jest ani porażająco wysoko, ani nisko. Zawsze lubiłem The Weeknd, ale z ich dotychczasowych piosenek, tę lubię chyba najbardziej. "In The Night" ma szansę powtórzyć ten wyczyn w 2016.

36) Kasabian - Explodes

Wiem, że strasznie nisko i większość forum będzie zażenowana, ale nie mogłem dać tego kawałka wyżej z powodu bardzo silnej konkurencji. Piosenka ta do dzisiaj robi na mnie mocne wrażenie, tak jak w sumie cała twórczość Kasabian. Liczę na jakieś nowe kawałki od nich, bo zasługują na wyższą lokatę.

35) Sam Smith - Lay Me Down

Druga i nie ostatnia piosenka Sama w zestawieniu. Jeśli mam być szczery, to spodobała mi się dzięki Krzysztofowi Iwaneczce i Piotrowi Tłustochowiczowi, którzy naprawdę dobrze ją zaśpiewali w The Voice Of Poland. W moim podsumowaniu staram się zachować równowagę między utworami klubowymi i zwykłymi (pop, rock), dlatego możecie być jeszcze nie raz lekko zdziwieni wysokimi pozycjami niektórych kawałków.

34) Oliver Heldens feat. K Stewart - Last All Night (Koala)

W tym wypadku jestem sam na siebie zły, bo chciałem dać tą piosenkę do top 20, nawet do jego górnej części, ale naprawdę nie mam czego dać niżej. Tym sposobem Oliverowi zostaje już tylko jeden utwór w podsumowaniu.

33) CHVRCHES - Leave A Trace

Bardzo dobra piosenka, chyba najlepsza z płyty CHVRCHES, lepsza też od "Tether". W sumie szkoda, że nie dałem kilku innych piosenek do podsumowania, ale poziom w tym roku był wysoki (może trochę niższy niż w zeszłym, ale nie jakoś strasznie).

32) X Ambassadors – Renegades

Tutaj powtarza się sytuacja z "Breaking The Doors". Piosenka niesamowicie klimatyczna, z dobrym wokalem, nawet fajnym tekstem i w dodatku wpadająca w ucho. Mam nadzieję, że zajmie wysoką lokatę w podsumowaniach roku na RMF i Esce, bo zasługuje.

31) Tiësto & Don Diablo feat. Thomas Troelsen – Chemicals

Teoretycznie mogłem dać to wyżej, ale nie wiem, czy piosenka ta zasługuje na miejsce w top 30, bo znam ją zaledwie 2 miesiące i nie mam pewności, że za pół roku dalej będzie mi się podobać. Muszę być sprawiedliwy względem utworów z początku roku, bo one przetrwały już próbę czasu. Ciekawy wokal.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

38. Hm...faktycznie masz Robina wyżej Razz
37. i 32. bardzo przyjemne piosenki, ale jakoś nie zdecydowałem się ich dodać u Sb...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soberTOMek napisał:
38. Hm...faktycznie masz Robina wyżej Razz

Ja ogólnie rzecz biorąc jestem śmieszkiem Smile
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na plus "Renegades", Oliver, Sam i Robin. "Chemicals" za nisko, ale i tak cieszy obecność Don Diablo tak wysoko. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia pozycja Robina, cieszy mnie miejsce CHVRCHES i Tiesto.
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

39) Watermät & TAI – Frequency
37) The Weeknd - Can’t Feel My Face
33) CHVRCHES - Leave A Trace
Dla mnie troszkę za nisko. Fajnie, że są Kasabian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30) Adele – Hello

Adele bez wątpienia jest dobrą wokalistką, pisze ciekawe teksty i zazwyczaj łączy to wszystko wpadającą w ucho melodią. Tutaj było nie inaczej, piosenka stała się globalnym przebojem, pewnie zamiesza w podsumowaniach roku największych list przebojów na świecie. U mnie aż tak dobrze nie jest, bo kawałek z czasem lekko się nudzi.

29) Martin Garrix - Forbidden Voices

Z pewnością za nisko, ale nie mogłem umieścić tego w pierwszej 20, bo zbyt często tego słuchałem i na jakieś 2 miesiące potwornie mi się znudziło. Lubię Garrixa, co prawda nie widzę w nim żywej legendy muzyki klubowej, itd., ale sądzę, że ma potencjał i tutaj go bardzo dobrze wykorzystał.

28) Ed Sheeran & Rudimental – Bloodstream

Początkowo miało być niżej, no ale to w końcu Ed - nie wypada nie dać żadnej jego piosenki do top 30 Smile Rudimental zrobili tutaj świetną robotę, mimo, że piosenka podobała mi się już wcześniej. Nie zmienia to oczywiście faktu, że liczę na lepsze kawałki Anglika w 2016 roku.

27) Dimension – Origami

Bardzo fajny utwór, również wygrał jedno notowanie mojej listy. Początkowo miał być w pierwszej dwudziestce, ale ostatecznie stwierdziłem, że nie słuchałem tego aż tak często. Niedawno zapoznawałem się z inną działalnością Dimension i muszę przyznać, że mają kilka bardzo fajnych kawałków.

26) Eric Prydz – Generate

Ta piosenka tryumfowała w Best Chart dwukrotnie, dlatego też została nagrodzona bardzo wysoką pozycją. Jak już jesteśmy przy Ericu, to dodam, że bardzo lubię też "Opus", ale to utwór, który nie może rywalizować z pozostałymi z tego podsumowania, bo jest w zupełnie innym stylu i nie mógłbym uczciwie go porównać z resztą.

25) Coldplay - Adventure Of A Lifetime

Coldplay nigdy już nie osiągnie poziomu z czasów, gdy nagrywali np. "Clocks" i "Viva La Vida", ale ostatnio co roku wypuszcza naprawdę dobry singiel, którego nie mogę nie docenić. Ta piosenka wciąż jest na mojej liście, póki co nie zamierzam jej stamtąd wyrzucać.

24) Felix Jaehn feat. Polina - Book Of Love

Ktoś może powiedzieć, że za wysoko, ale ta piosenka naprawdę mi się podoba, jest tu bardzo dobrze dobrany wokal, Felix odwalił kawał dobrej roboty.

23) Zonderling – Zinderlong

Jeden z największych moich hitów początku roku, wygrał premierowe notowanie. Bardzo dobrze, że nie ma tutaj wokalu, utwór do dzisiaj mi się nie znudził. Zonderling zalicza kolejny udany rok ("Pruillip" było lepsze, rzecz jasna).

22) Robin Schulz feat. Francesco Yates – Sugar

Patrząc na pozostałe podsumowania (z jednym wyjątkiem) pewnie powiecie, że za wysoko, ale Robin wydał tę piosenkę po "Headlights", które tak bardzo mi się znudziło, że jego nowy singiel brzmiał wtedy wręcz kapitalnie. "Sugar" jest bardzo chwytliwe, wokal też zły nie jest.

21) Major Lazer feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley – Powerful

Faktycznie, to jedna z najbardziej energicznych piosenek w 2015 roku. Major Lazar to dla mnie jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku, bo wcześniej za nimi nie przepadałem. Mają jeszcze jeden swój kawałek w topie, tylko wyżej. Znacznie wyżej.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Book Of Love i Adventure Of A Lifetime strasznie wysoko Smile

Adele też masz znacząco wyżej niż u mnie Razz , chociaż w jednej z wersji miała być też na 30, ale ostatecznie się trochę pozmieniało i spadła o kilka miejsc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale od dzisiaj drastycznie zmieniło się dla mnie pojęcie słowa wysoko, po tym jak u Patryka "Memories" weszło do top 5 Smile
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie 'Book of Love' to całkiem dobra dziesiątka ;>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam 27 i 23. Reszta bardzo dobra, Eric mógł być wyżej.
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra dziesiątka, tylko Adele nie lubię, więc jest dobrze. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6429
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz widzę teledysk do "Origami" i jeżeli jest oficjalny, to przyznaję - zajebisty. Nawet jeżeli jest to pomysł jakiegoś fana, to też kapitalnie. Ale za nisko. :/ Eric Prydz, Robin Schulz i Garrix spoko.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ingrosso17
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 663

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20) Watermat & MOGUAI – Portland

Być może mała niespodzianka, ale to świetny utwór, lepszy niż "Frequency". Jest bardzo fajnie zrobiona, zwłaszcza w środkowej fazie (???), strasznie wpada w ucho. Liczę na kolejny dobry rok w wykonaniu Francuza, bo ma niezwykle fajny styl.

19) Galantis - Gold Dust

Mogło być nieco wyżej, ale nie zawsze wszystko jest sprawiedliwe. Najlepsza piosenka Galantis, które wypada pochwalić za 2015 rok. Liczę na kolejne, tak dobre kawałki, może kiedyś uda im się znaleźć w top 10 roku.

18) Adam Lambert - Ghost Town

Powrót Adama był moim zdaniem bardzo udany. Nie nawiązał, co prawda do "Whataya Want From Me?", ale i tak nowa płyta wyszła mu bardzo dobrze. "Ghost Town" jest bardzo dobrze zaśpiewane, ma też ciekawy podkład, dlatego nie mogłem o nim zapomnieć w tym podsumowaniu.

17) Years & Years – King

Kolejna świetna piosenka, Y&Y również są dla mnie sporym zaskoczeniem, bo "Desire" nie powaliło mnie na kolana. "King" miał moim zdaniem efekt świeżości i wykorzystał go w 100%.

16) Kygo feat. Parson James - Stole The Show

Kygo ma dwa kawałki w top 20, "Stole The Show" jest bardziej wesołą wersją "Firestone", dlatego muszę dać go niżej, chociaż to również świetna piosenka. Początkowo miała być w okolicach 50 miejsca, potem w top 5, a na koniec zawędrowała na 16 miejsce.

15) Markus Schulz feat. Delacey – Destiny

Jeśli ktoś śledził w miarę uważnie moją listę w pierwszym półroczu, to może pomyśleć, że pozbywam się wszystkich kandydatów do podium (coś w tym chyba jest). "Destiny" jest niesamowite, lubię bardzo trance, a ta piosenka istotnie wprowadza mnie w trans, mogę jej słuchać godzinami, a mimo te nie zaczyna się nudzić.

14) Philip George - Wish You Were Mine

Pozytywny akcent z początku roku. Nie udało się tej piosence wygrać żadnego notowania, jednak nie zmienia to faktu, że bardzo ją lubię. Odpuściłem sobie słuchanie jej na mniej więcej trzy miesiące i gdy usłyszałem to pierwszy raz po przerwie znowu był efekt WOW.

13) Felix Jaehn feat. Jasmine Thompson - Ain't Nobody (Loves Me Better)

Jeśli mnie pamięć nie myli, zarówno u Kuby, Patryka i u mnie piosenka ta zajęła 13 miejsce. Bardzo dobry wokal Jasmine (też jedno z odkryć roku), Felix pokazał klasę. Kawałek ten ma też skłonność do uzależniania słuchacza.

12) Duke Dumont - Ocean Drive

Gdybym prowadził listę przez cały rok, to piosenka ta siedziałaby na niej około 90 notowań, jeśli nie więcej. Świetny wokal, jeszcze lepsza melodia, szkoda, że nie udało mi się tego wepchnąć do top 10, ale jeszcze większy ból głowy miałem przy utworze na miejscu 11...

11) Hozier - Take Me To Church

Cały czas poświęcony na przygotowanie podsumowania zastanawiałem się, czy traktować tę piosenkę jako tegoroczna, czy ubiegłoroczną. Doskonały wokal, nie najgorszy tekst i ciekawy teledysk. Gdyby została wydana w 2015, trafiłaby do top 5, a tak z rozdartym sercem nie mogę jej wrzucić do top 10.
_________________
Twoja nazwa miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 30, 2015 11:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Best Chart Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group