Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PODSUMOWANIE ROKU 2015
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GoodMusic Chart
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta dziesiątka bez opisów, bo trzeba nadgonić Razz

MIEJSCE : 60
Macklemore & Ryan Lewis feat. Eric Nally, Melle Mel, Kool Moe Dee, and Grandmaster Caz - Downtown




MIEJSCE : 59
Alex Adair - Make Me Feel Better (Don Diablo & CID Remix)




MIEJSCE : 58
Jessie Ware - You And I (Forever) / (Shift K3y Remix)





MIEJSCE : 57
Drake – Hotline Bling




MIEJSCE : 56
Duke Dumont - Ocean Drive




MIEJSCE : 55
Tiësto & Don Diablo feat. Thomas Troelsen – Chemicals




MIEJSCE : 54
Martin Garrix feat. Usher - Don't Look Down




MIEJSCE : 53
Major Lazer feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley – Powerful




MIEJSCE : 52
Axwell Λ Ingrosso - On My Way




MIEJSCE : 51
Felix Jaehn feat. Lost Frequencies & Linying - Eagle Eyes

_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 27, 2015 22:56    Temat postu:

Powrót do góry
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto i Major tak nisko Sad Felix mógł troszkę wyżej, ale nie jest agorzej. Fajnie, że Jessie się pojawiła.
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 50
Steve Angello feat. The Presets – Remember




MIEJSCE : 49
Zedd feat. Jon Bellion - Beautiful Now




MIEJSCE : 48
Michael Calfan - Treasured Soul





MIEJSCE : 47
Kygo feat. Parson James - Stole The Show




MIEJSCE : 46
Galantis - Peanut Butter Jelly




MIEJSCE : 45
G-Eazy feat. Bebe Rexha - Me, Myself & I




MIEJSCE : 44
Flo Rida feat. Sage The Gemini and Lookas - GDFR (Noodles Remix)




MIEJSCE : 43
Halsey - Hurricane (Arty Remix)




MIEJSCE : 42
Felix Jaehn feat. Polina - Book Of Love




MIEJSCE : 41
Kaskade feat. Ilsey - Disarm You

_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU


Ostatnio zmieniony przez JOLTfan dnia Pon Gru 28, 2015 00:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stąd to tylko Kygo, Zedd, Calfan i Galantis :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław napisał:
Stąd to tylko Kygo, Zedd, Calfan i Galantis :<

Widzę że mój T100 jest dla każdego chyba wielkim zaskoczeniem Shocked
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix strasznie wysoko Smile
46-49 bardzo dobre kawałki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kygo za nisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotline Bling fajnie, że jest nie spodziewałem się. Me, Myself & I juz tak wysoko Very Happy, u mnie
będize w 2016 Wink. Book Of Love ok, ale mogłoby być wyżej Razz. Stole The Show też "troche"
za nisko XD no i Beatiful Now :v
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 40
Kendrick Lamar - King Kunta


Nie spodziewałem się, że aż tak mi się to spodoba i zajmie aż tak wysokie miejsce w całorocznym podsumowaniu. Miałem na to dość dużą fazę choć na listę się nie dostało. Myślałem, że nie ma nic lepszego od " i " albo "Bitch, Don't Kill My Vibe", a proszę King Kunta dołącza do mojego osobistego TOP3 Kendricka Lamara. Brawo Very Happy


MIEJSCE : 39
Avicii - Feeling Good


No i jest ostatnia piosenka Avicii'ego w tym zestawieniu. Wydaje mi się, że nikt nie obstawiał że Feeling Good zajmie tak wysokie miejsce. Uważam to za najlepszy kawałek od Avicii'ego w tym roku. Szkoda, że piosenki na "Stories" nie są tak dobre, jak to nagranie.


MIEJSCE : 38
Tiësto & Oliver Heldens – Wombass


Niedawno zostało wydane, a już tak wysoko w T100 2015. Bardzo dobra produkcja. Wiadomo, że lepiej pasowałoby napisanie Oliver Heldens & Tiesto, bo jest to bardziej w stylu Heldensa. Tiesto w tym roku dość mocno eksperymentował ze swoim stylem, ale jak na razie nie dostrzegam w tych zmianach jakichkolwiek minusów.



MIEJSCE : 37
David Guetta feat. Sia & Fetty Wap - Bang My Head


Jako fan Davida Guetty jestem trochę rozczarowany, że już na 37 miejscu kończy się jego przygoda w tym rankingu. Jest to jedna z lepszych jak nie najlepszych piosenek jakie wydał w tym roku. Jednak trochę bardziej wolę wersję oryginalną, w której nie "rapuje" stękający Fetty Wap. Sia jak zwykle super wypadła. Jednakże nie ma co porównywać tego do poprzednich produkcji z Sią (Titanium, She Wolf).


MIEJSCE : 36
Oliver Heldens & Shaun Frank feat. Delaney Jane - Shades Of Grey


Warto było wałkować to sobie pod koniec roku. Na początku nie przepadałem za tym nagraniem, bo wydawało mi się proste i trochę dziwne. Ale na szczęście oprzytomniałem i do dnia dzisiejszego tego słucham z przyjemnością, a prostota tej piosenki stała się teraz jej urokiem.



MIEJSCE : 35
Zara Larsson - Lush Life


Tak jak obiecałem Radkowi, Lush Life jest wyżej niż Never Forget You. Był czas kiedy miałem na to fazę, że słuchałem tego paręnaście razy w ciągu dnia. Z czasem zaczęło mi się to nudzić, ale zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu najlepszych piosenek 2015 roku.


MIEJSCE : 34
Wiz Khalifa feat. Charlie Puth - See You Again


"It's been a long day, without you my friend" :'( Uwielbiałem tą piosenkę, ale to z racji, że saga Szybcy i Wściekli to moje ulubione filmy, więc miałem do niej pewnego rodzaju sentyment. Niestety był czas, że nagle ten czar prysł i zaczęło mnie to lekko denerwować. Przestałem tego słuchać i teraz znowu bardzo mi się podoba, a tekst nadal lekko wzrusza Razz


Miejsca 33-31 dodam w nocy albo jutro
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że Oli i Zara, a reszta meh.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 33
Sia – Elastic Heart


MIEJSCE : 32
Ellie Goulding - On My Mind



MIEJSCE : 31
Rudimental feat. Anne-Marie & Will Heard - Rumour Mill

_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 30
A$AP Rocky feat. Rod Stewart, Miguel, Mark Ronson – Everyday


Oj twórczość A$AP-a bardzo mi się w tym roku podobała, a Everyday uważam za jeden z najlepszych utworów w klimacie hiphop/rap w tym roku. Znakomici artyści na featuringu którzy razem tworzą świetny klimat i dobrze zgraną w nim ekipę.


MIEJSCE : 29
Calvin Harris feat. Ellie Goulding – Outside


Kawałek pochodzący z 2014 roku, ale w 2015 nadal był dla mnie sporym hitem. Gdybym w zeszłym roku robił podsumowanie to ten utwór zająłby pewnie dość wysokie miejsce (jak nie nawet w TOP3). Calvin i Ellie tworzą razem piosenki, które po prostu muszą być świetne, tak również było w przypadku Outside.



MIEJSCE : 28
Coldplay - Adventure Of A Lifetime


Taka świeża piosenka a już tak wysoko. I w pełni zasłużenie. Ta piosenka bardzo przypomina mi ich twórczość z płyty Mylo Xyloto, ponieważ jest ona utwór ten jest bardzo lekki połączony z energiczną i skoczną melodią. Oby tak dalej!!!




MIEJSCE : 27
Disclosure feat. Sam Smith – Omen


Disclosure razem z Samem Smithem, podobnie jak Calvin z Ellie tworzą najczęściej "perełki". Piosenka bardzo fajna i nadal Disclosure zachowuje swój styl. Choć do Latch jeszcze sporo tej piosence brakuje, ale i tak nadal jest bardzooooo dobra Very Happy



MIEJSCE : 26
Steve Aoki feat. Will.I.Am – Born To Get Wild


Piosenka pochodząca z 2014 roku, jednak w tamtym roku w ogóle jej nie lubiłem. Dopiero w 2015 się do niej przekonałem i nie żałuję. Utwór nie był ani w notowaniu, ani nawet w propozycjach. Szkoda, że obecnie twórczość Steve'a Aoki'ego jest tak mało rozpowszechniana w radiach. Will.I.Am idealnie poradził sobie w tej produkcji. Very Happy



MIEJSCE : 25
Dzeko & Torres feat. Delaney Jane - L'Amour Toujours (Tiësto Edit)


Świetne odświeżenie kultowego już klasyka jakim jest L'Amour Toujours. Miało być wyżej, ale i tak uważam, że miejsce tej piosenki jest bardzo sprawiedliwe Smile



MIEJSCE : 24
Galantis - Gold Dust


Oj szkoda, że nie wydali tego jako singiel, bo uważam że mogłoby to odnieść sukces podobny do Runaway (U&I). Galantis to dla mnie jedno z najlepszych odkryć tego roku.



MIEJSCE : 23
Robin Schulz feat. Francesco Yates - Sugar


Ale ja się Wam narażam z tymi utworami hah. Mogłoby być dużo wyżej, ale są dla mnie jeszcze lepsze piosenki w tym roku. Na początku nie lubiłem tej piosenki, bo była dla mnie bardzo podobna do Reality od Lost Frequencies (Reality poznałem i polubiłem wcześniej). Jednakże tamto szybko mi się znudziło, a Sugar zaczęło mi się coraz bardziej podobać. Utwór w sam w sobie świetny. Robin Schulz to jeden z lepszych obecnie DJ-i (na pewno najlepszy niemiecki DJ) Very Happy



MIEJSCE : 22
Steve Angello feat. Mako - Children Of The Wild


Po rozpadzie Swedish House Mafii, uważam że Steve Angello spadł na przysłowiowe cztery łapy i solowo radzi sobie bardzooo dobrze. Przykładem czego mogą być jego co jakiś czas wydawane single, między innymi ten, czyli Children Of The Wild. BOMBA :3 Z niecierpliwością czekam aż wyda swój album "Wild Youth".



MIEJSCE : 21
Adele – Hello


"Hello, it's me" te słowa pewnie prześladowały nie jedną osobę w tym roku. Oj warto było czekać tak długo na powrót Adele. Myślałem, że mnie nie zaskoczy a tu taka niespodzianka. Piosenka dla mnie porównywalna poziomowo do genialnego Rolling In The Deep.
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 20
Kygo feat. Ella Henderson - Here For You


Dla jednych Firestone jest najlepsze, dla innych Stole The Show, a dla mnie najlepszą piosenką Kygo w tym roku jest Here For You ze świetną Ellą Henderson na wokalu. Nadal mi się nie znudziło Very Happy


MIEJSCE : 19
Felix Jaehn feat. Jasmine Thompson - Ain't Nobody (Loves Me Better)


Kolejny świetnie odświeżony kawałek w tym roku. Felix i Jasmine stanęli na wysokości zadania i wyszło im to bardzo dobrze.



MIEJSCE : 18
Coleman Hell - 2 Heads


Kiedy poznałem to nagranie nie przypuszczałem, że aż tak bardzo mi się spodoba i że będzie tak wysoko w rankingu 100 najlepszych piosenek 2015 roku. Fajna, lekka piosenka z ciekawym wokalem, nadal bardzo ją lubię Very Happy




MIEJSCE : 17
Who Is Fancy – Goodbye


Z tą piosenką też miałem pewien problem, bo na początku niezbyt za nią przepadłem, a potem jak mi się ona wkręciła to nie mogłem przestać jej słuchać Razz Trzy wersje klipu i trzy podobne przesłania; historie. Przyjemna ballada, z fajnym wokalem. Śmiało mogłoby być dużo dużo wyżej, ale są jeszcze lepsi w tym zestawieniu.



MIEJSCE : 16
Robin Schulz feat. Ilsey - Headlights


Pozycja tej piosenki to pewnie może być lekkie zaskoczenie. Klimat tej piosenki jest nieziemski. Można przy tym nieźle "odpłynąć". Uważam że jest to najlepsza produkcja od Robina w tym roku.
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 15
Oliver Heldens – Melody


Ooooo tak Very Happy Bardzo dobra nutka, jak większość Olivera Heldensa. Jest to najwyższej notowany utwór instrumentalny w tym zestawieniu. Nadal często słucham i ciągle to lubię. Dobrze że nie powstała do tego wersja wokalna, bo piosenka mogłby stracić na swoim uroku. Jedna z lepszych okładek Spinnin Records w tym roku.


MIEJSCE : 14
Dimitri Vegas & Like Mike feat. Ne-Yo - Higher Place


Piosenka może i mocno komercyjna, ale mi bardzo się podoba. Dużo razy w tym roku jej słuchałem i jeszcze mi się to nie znudziło. Nawet wokalista jakim jest Ne-Yo mi tu nie przeszkadza.



MIEJSCE : 13
Feder feat. Lyse – Goodbye


13-nastka wyjątkowo niepechowa. Kolejne spore zaskoczenie tego rankingu. Sam jakby do końca nie dowierzam, że ta piosenka jest tak wysoko, ale w pełni zasługuje na to miejsce. Bardzo specyficzny podkład połączony z ciekawym wokalem. Na liście mimo tego że weszło bardzo późno osiągnęło dość duży sukces (było chyba koło 75 notowań) i parę razy na podium. Jestem ciekawy dalszych produkcji tego francuskiego DJ-a ^^




MIEJSCE : 12
The Weeknd – The Hills


Szkoda, że wydał to równo z Can't Feel My Face na które bardziej zwróciłem uwagę i The Hills trochę zlekceważyłem. Świetna piosenka oraz klip. Według mnie rok 2015 to rok pełen sukcesów dla The Weeknd Very Happy Aaaa i The Hills ma jedną z najlepszych okładek tego roku :3


MIEJSCE : 11
Ellie Goulding - Love Me Like You Do


Miało być w TOP 3, nie wyszło. Miało być w TOP 5, ale jednak zrezygnowałem. Miało być w TOP 10, ale znalazł się jakiś powód żeby jednak nie. Dlatego LMLYD znajduję się bardzo blisko ścisłej czołówki na miejscu 11. Czynnikiem, który spowodował to że pozycja jest taka a nie inna może być fakt, że piosenka trochę już mi się znudziła i nie ma takiego uroku jak kiedyś. Jednakże utwór w sam w sobie jest genialny, bardzo klimatyczny choć jak dla mnie trochę nie pasujący do filmu "50 Twarzy Greya" :V
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melody za nisko, a Dimitri strasznie za wysoko. Reszta ok
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Czw Gru 31, 2015 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Higher Place' jest strasznie suabe. 'Melody' za nisko, a reszta całkiem przyzwoicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My poślizg jedno dniowy, z racji przygotowań do Sylwestrowej nocy Very Happy Czas na miejsca od 10 - 6 :

MIEJSCE : 10
Disclosure feat. Lorde – Magnets


Zasłużone T10. Świetna piosenka z genialną Lorde na wokalu. Polubiłem od razu jak tylko Disclosure dodali to na Spotify. Jak dla mnie jest to porównywalne poziomem do Latch, a to już spory komplement. Śmiało mogłoby być jeszcze wyżej, ale uważam że jak na piosenkę która ma około 4 miesięcy to i tak nieźle.



MIEJSCE : 9
Major Lazer & DJ Snake feat. MØ - Lean On


Oj tak, Lean On to był ogromny hit na skalę światową. Tak samo było u mnie (choć na liście było tylko 17 notowań, ale to z racji późnego dodania :/ ). Nadal nie nudzi i z przyjemnością się tego słucha. Kawał dobrej roboty. Dużym plusem jest charakterystyczny wokal MO, który idealnie pasuje do klimatu tej piosenki.



MIEJSCE : 8
Deorro feat. Adrian Delgado & DyCy – Perdóname


Jak dla mnie dużo lepsze od Five Hours Very Happy W notowaniu siedziało około 90 notowań, to całkiem sporo jak na piosenkę w której większości słów nie rozumiem, bo jest po hiszpańsku Razz Bardzo to lubiłem, lubię i będę lubić. Kawałek rozkręcił niejedną imprezę. ^^




MIEJSCE : 7
Axwell Λ Ingrosso - Sun Is Shining


Jak na razie jest to najlepsza piosenka duetu Axwell & Ingrosso. Tak jak pisałem przy Children Of The Wild (Steve Angello), panowie również poradzili sobie po rozpadzie Swedish House Mafii i odnoszą spore sukcesy ze swoją muzyką. Ciągle mam lekką nadzieję, że ostatnio coraz głośniejsze plotki o powrocie Swedish House Mafii spełnią się, bo w trójkę tworzyli same perełki. Jednakże taki układ jaki jest teraz (duet i kariera solowa) też mi odpowiada. Very Happy


MIEJSCE : 6
Lana Del Rey - High By The Beach


Pozycja High By The Beach to chyba największe zaskoczenie tego rankigu. Przez chwilę myślałem i mocno się wahałem, ale chciałem dać tą piosenkę do TOP3, bo zasługuje na to. Dawno Lana Del Rey nie wydała tak wspaniałej piosenki. Wyraźna dykcja przez co można zrozumieć prawie każde słowo, cudny pokład który jest bardzo lekki, że miało można się poczuć "high by the beach". Do tego wszystko idealnie dopełnia dość intrygujący jak na Lanę teledysk. Mogę to określić jednym słowem ---> MAJSTERSZTYK.
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, poza Deorro bardzo fajnie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostało jeszcze 5 piosenek, wszystkie śmiało mogłyby zając pierwsze miejsce, no ale nie może tak być. Dlatego na miejscu piątym :

MIEJSCE : 5
Galantis - Runaway (U&I)


Świetna produkcja. Poznałem i bardziej polubiłem dzięki RMF MAXXX Razz Dzięki tej piosence zaczęła się moja przygoda z Galantis. Bardzo dobry pokład i wokal. Mimo, że piosenka ma już trochę "na karku" jeszcze mi się nie znudziła. SUPER! Very Happy
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOLTfan
Aktywny użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1378
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIEJSCE : 4
The Weeknd - Can't Feel My Face


Nie mogło zabraknąć tego nagrania w czołówce. Prawdziwa perełka. 2015 był chyba najlepszym rokiem dla The Weeknd. Szkoda, że w Polsce ta piosenka została "zbezczeszczana" haha (11 notowań w RMF MAXXX to nie jest jakiś sukces). Była na to dość mocna faza, teraz trochę zmalała, ale nadal bardzo to lubię ^^
_________________
Dawniej dami3103 Smile
====================
Just one last time :
https://www.youtube.com/watch?v=xyqQ4iT4IeU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 01, 2016 20:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GoodMusic Chart Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group