Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podsumowanie roku 2015
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Lista przebojów sylwo1995
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią Sty 01, 2016 19:19    Temat postu: Podsumowanie roku 2015 Odpowiedz z cytatem

W tym roku przygotowałem trzy podsumowania.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61


Ostatnio zmieniony przez sylwo1995 dnia Wto Sty 05, 2016 20:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Sty 01, 2016 19:19    Temat postu:

Powrót do góry
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostali userzy podrzucili mi pomysł na elegancki wygląd podsumowania i stworzenia ogólnej setki najlepszych numerów roku.

Za chwilę zaczynam prezentację Smile
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100. Tom Staar - Bora


14 tygodni w CMC zrobiło swoje. Strasznie się osłuchałem z tym numerem. Ma taki Axtone'owy klimat. Czasami mam wrażenie, że każda wytwórnia ma też swój styl.

99. Paris Blohm feat. Charles - Demons


Na początku roku bardzo często tego słuchałem. Pamiętam to parcie na ten numer i wokal.

98. SNBRN feat. Kerli - Raindrops


Mogłoby pojawić się wyżej, ale jest 97 lepszych numerów Very Happy

97. Qulinez feat. Belle Humble - Body Dancing


Energiczny kawałek. Dziwię się, że nikt nie uwzględnił go w swoim podsumowaniu. RealFan chyba rok temu wielbił jakiś kawałek od Qulinez.

96. Bob Sinclar feat. Dawn Tallman - Feel The Vibe


Bardzo wakacyjny numer i właśnie podczas wakacji wpadł najbardziej w ucho. Jedna z lepszych produkcji Sinclar'a.

95. Taco Hemingway - Następna stacja


Jest kilka polskich numerów w zestawieniu. "Następna stacja" niestety tylko na 95. Świetna formacja, świetny tekst, podkład.

94. Sam Feldt & The Him feat. The Donnies The Amys - Drive You Home


Na 94. miejscu jedna z dwóch najlepszych produkcji Feldta. Kawałek z trąbkami. Bardzo pozytywnie nastawiający do życia. Klip też niczego sobie.

93. Marcus Schossow feat. The Royalties STHLM - Lionheart


Szczerze? Czy Schossow produkował coś kiedykolwiek w takim stylu? Może nie pamiętam, ale ten styl bardzo mi się podoba. Również klip zapamiętałem bardzo dobrze.

92. Fedde Le Grand & Patric La Funk - Take Me Home


Fedde Le Grand może ostatnio nie prezentuje się jako genialny producent, ale "Take Me Home" słuchałem bardzo często.

91. KSHMR - Jammu


Głównie będę pamiętał ten numer dzięki Wakacyjnej Liście Przebojów.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61


Ostatnio zmieniony przez sylwo1995 dnia Sro Sty 06, 2016 12:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh, kompletnie zapomniałem o "Bora" :/
Co do Qulinez to tak, miałem w tamtym roku (chyba jeszcze na starym forum) "Rising Like The Sun" w notowaniu Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

90. Paris Blohm & Steerner feat. Paul Aiden - Fight Forever


Początkowo myślałem: słabe i wtórne jakieś takie. Potem zacząłem się wsłuchiwać coraz bardziej i wreszcie powróciło na listę. Jeden z hitów lata zdecydowanie. Wokal mimo, że trochę wyjący to jednak bardzo dobry.

89. Sarsa - Naucz mnie


Musiało się pojawić. Teraz inaczej można na to patrzeć, ale pamiętam jak na początku dużo osób myślało o Sarsie jako o zagadkowej postaci polskiego show-biznesu. Przed wakacjami kawałek u mnie był najczęściej słuchanym polskim utworem w tym roku.

88. Florence + The Machine - Ship To Wreck


Gdyby nie Czwórka to być może nie usłyszałbym tego numeru wgl. Bardzo przyjemny numer. Pojawił się nawet u Cyber Mariana w Ukrytym Polskim. Tureeeeeek! xd

87. Nadia Ali & PANG! - All In My Head


No! Już jutro wyniki Miastowizji. Zobaczymy gdzie zawiedzie mnie ten numer. PANG! to jeden z najbardziej tajemniczych producentów roku a Nadia Ali - wiadomo. Kawałki z jej głosem często stają się hitami.

86. Ellie Goulding - Love Me Like You Do


Również tego kawałka nie mogło zabraknąć w zestawieniu.
Bardzo ograny, ale zasługuje na miejsce w 100. Hit lutego na liście.

85. Jess Glynne - Hold My Hand


Pamiętam, że bardzo dobre remiksy ukazywały się do tego kawałka. Jess Glynne nie mogło również zabraknąć w Top 100.

84. LEA RUE - I Can't Say No! (Broiler Remix)


Generalnie powinno być wyżej, a że to zestawienie mieszane to mamy pozycję nr 84. Obecnie mamy remix Lost Frequencies. Być może za rok w Top 100? Zobaczymy, ale powinna się pojawić. Czekam na kolejne remiksy i może jakąś EP-kę (???)

83. The Magician feat. Olly Alexander - Together


Dobry rok dla Years & Years, a i znalazł się numer, gdzie Olly udzielił solowo wokalu. Również mogłoby być trochę wyżej, aale są inne dobre numery.

82. Hozier - Take Me to Church


Jest i Hozier. Jak dotąd, nie ma kawałka lepszego lub na miarę "Take Me To Church". Może niech tak zostanie xd

81. Galantis - Gold Dust


"Peanut Butter Jelly" niestety zabraknie w zestawieniu. Zapewne znalazłby się gdzieś między pozycjami 101 a 110. "Gold Dust" prezentuje inny styl Galantis. Wspaniały wokal.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61


Ostatnio zmieniony przez sylwo1995 dnia Sro Sty 06, 2016 12:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RealFan napisał:
Co do Qulinez to tak, miałem w tamtym roku (chyba jeszcze na starym forum) "Rising Like The Sun" w notowaniu Wink

Dokładnie o ten kawałek mi chodzi xd
A "Body Dancing" jak oceniasz?
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jeszcze 10 kawałków. Jutro kolejne.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarsa, Ellie, Lea i Hozier za nisko....u mnie wszystkie były w TOP10 Sad
Lea była na 2

A co do płyty to na razie nic się nie zapowiada, ale zobaczymy co czas przyniesie.
Sleep to dopiero jej drugi utwór, podobnie jak I cant say no! pojawił się w oryginale i dwóch remixach.

Obserwuję jej stronę na fb, jak coś będzie się szykowało to dam znać co, jak i kiedy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwo1995 napisał:

A "Body Dancing" jak oceniasz?

Miło się słucha, nawet ściągnąłem sobie na dysk to pewnie czasami zdarzy mi się tego posłuchać jak będę grał w FIFĘ albo w Football Managera ;P Numer oceniam na mocne 7, na 8 to jednak troszkę za mało Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

80. CamelPhat feat. A*M*E - Paradigm


Ukazało się w roku 2014 (pod koniec), ale hitem w moim przypadku "Paradigm" stało się w roku 2015. 7 minut i 33 sekundy wspaniałych house'owych dźwięków. "Constellations" było również bardzo dobre, ale nie zmieściło się do Top 100.

79. Tale Of Us & Mind Against - Astral


Słuchając ten numer po raz 4-5 stwierdziłem, że może znaleźć się w Top 10 roku. Niestety trochę zabrakło, ale i tak bardzo dobra pozycja. Pamiętam, że "Astral" Beatport też oblegało przez dłuższy czas.

78. Hercules & Love Affair - Do You Feel The Same (Purple Disco Machine Remix)


Okres świetności dla tego numeru przypadł na początek roku. Pamiętam jak pierwszego dnia odsłuchałem to ponad 10 razy (rzadko zdarza się coś takiego w moim przypadku xd). Uwielbiam jak kawałek rozkręca się około 01:50, a potem to już świetny dropik. Mieliśmy oczywiście jeszcze remix Olivera $ ale tamten nie przypadł mi tak do gustu jak ten od Purple Disco Machine.

77. Robin Schulz feat. Ilsey - Headlights


Robin po raz pierwszy. Na pewno powinien być wyżej, ale sytuacja wygląda jak wygląda xd ten kawałek swój okres świetności zyskał nie po pierwszym odsłuchu, a dopiero wtedy, gdy okazało się że stacje nie zrobią z niego hitu.

76. Thomas Jack - Rivers


Strasznie ograny numer w stacjach radiowych. Gdyby nie ten fakt, może byłby wyżej - kto wie. W każdym razie refren zapamiętam na długo.

75. Axwell Λ Ingrosso - Something New


U mnie będzie podobna kolejność. Something New bardzo dobrze się słuchało zimą. Miałem nawet na budziku xd

74. Calvin Harris feat. Big Sean - Open Wide


Kawałek z 2014 roku, ale wokalna wersja "C.U.B.A." właśnie w styczniu 2015 roku została usłyszana przeze mnie po raz pierwszy.

73. Tiësto & KSHMR feat. Vassy - Secrets


Właściwie to KSHMR z Vassy. Tiesto również uważam, że się tu nie napracował. W zestawieniu zabraknie oczywiście "Chemicals" i "L'amour Toujours". W Maxxxie, dzięki któremu tak na prawdę kawałek ten polubiłem, na miejscu 2, u mnie 71 oczek niżej.

72. Drumsound & Bassline Smith feat. Stealth & LCGC - Fearless


Również powinno znaleźć się wyżej. Jednym zdaniem - dawno od panów nie słyszałem czegoś tak dobrego. Genialny d'n'b. Jest nawet klip.

71. Galantis - Runaway (U&I)


Wracamy do 2014 roku. Tam była pozycja nr 18. W tym roku niżej, ponieważ stacje radiowe nie sprawiły jakoś by ten kawałek był jeszcze lepszy. Wręcz przeciwnie. Strasznie go ograły. Niemniej jednak "Runaway" zasłuzyło sobie na Top 100. Mam nadzieję, że w 2016 usłyszymy podobne hity.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61


Ostatnio zmieniony przez sylwo1995 dnia Sro Sty 06, 2016 12:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sober: Spoko. Dawaj znać.

@RealFan: i tak wysoko oceniasz xd

Jutro kolejne utwory. Będzie polski numer w okolicach 60 miejsca, po raz pierwszy pojawi się Eric Prydz, a także zdradzę Wam, jaki kawałek przyniósł mi sukces w ostatniej edycji Miastowizji xd
Śledźcie forum i oceniajcie - wszystkie komentarze bardzo mile widziane Smile
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie, że jest Open Wide Very Happy. Moglem w sumie też go dać, ale to bardziej 2014 dla mnie Smile
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek98 napisał:
fajnie, że jest Open Wide Very Happy. Moglem w sumie też go dać, ale to bardziej 2014 dla mnie Smile

Tak jak pisałem. Niestety usłyszałem to za późno Razz
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

70. Lost Frequencies - Are You With Me?


Kolejny powrót do 2014 roku. Tak się ułożyło, że jeden po drugim. Wersja Christmas Mix, która ukazała się na święta, prawie niczym się nie różni od oryginału. To samo z "Reality". Kawałek bardzo dobry. Lost Frequencies jest bardzo dobrym producentem, o czym świadczy duża ilość zacnie wyprodukowanych kawałków i o czym świadczyć będzie ilość jego numerów w wyższych partiach zestawienia ;p

69. Duke Dumont - The Giver (Reprise)


No pewnie, że zasługuje na miejsce w Top 100. Kawałek bardzo wakacyjny, świetny podkład, wokal. Każdy jego numer zasługuje na pochwałę. A i klip jest świetny.

68. Pryda - Neuron


Pierwszy zapowiadany numer Prydy. W Topce są aż cztery utwory, "Neuron" chyba wypadł najsłabiej, ale nie oznacza to wcale, że jest słaby. Jego produkcje również dostarczają sporej dawki niesamowitych wspomnień, emocji.

67. Felix Jaehn feat. Jasmine Thompson - Ain't Nobody (Loves Me Better)


Powinien być wyżej. Po "Adore" stwierdzam, że Jasmine bardzo dobrze wypada u kogoś, a nie solowo. Kawałek baaaaardzo ograny, ale nie przeszkadzało mi to wgl. Nadaje się do słuchania zawsze i wszędzie.

66. Sigala - Easy Love


Nisko, ale co ten kawałek narobił wiele razy w mojej głowie, to nie macie pojęcia. Bardzo energiczny. Mamy już kolejne "Sweet Lovin", które czyni to samo.

65. Tinie Tempah feat. Jess Glynne - Not Letting Go


Jess Glynne w tym kawałku wypadła dużo lepiej, niż we własnym "Hold My Hand". Kawałek bardzo dobrze się śpiewa. Od początku wiedziałem, że zasłuży sobie na co najmniej 10 tygodni na liście i miejsce w podsumowaniu rocznym. Tinie również w dobrej formie. Idealnie się dobrali xd

64. Dawid Podsiadło - W dobrą stronę


Po "Trójkątach i Kwadratach", "No" i "Nieznajomym" przyszedł czas na kolejny bardzo dobry numer. Podsiadło w dobrym stylu. W 2014 roku w dobrym stylu powrócił Rojek. Tekst jest w miarę sensowny i music być bardzo dobra. Strasznie podoba mi się zakończenie tego kawałka.

63. Jax Jones - Yeah Yeah Yeah


To ta, która zaprowadziła mnie na 3 miejsce w letniej edycji Miastowizji. Bardzo energiczny numer. Jax Jones solowo nie słyszałem nigdy wcześniej. Znałem tylko "I Got U", w którym był całkiem inny styl. Bardzo ładna okładka singla ;P

62. David Guetta & Showtek feat. Magic! & Sonny Wilson - Sun Goes Down


Jedyny prawilny singiel, pod którym podpisał się Guetta w 2015 roku. Showtek odwalili kawał niezłej roboty, Magic! bardzo dobrze wyszli a Sonny Wilson ma mocny głos. Kawałek idealnie pasujący na wakacje, a wyszedł niestety, gdy już kończył się ten wspaniały okres w świecie muzyki. Podobny do "Booyah" i grzechem byłoby nie dodać tego do Top 100.

61. Lost Frequencies feat. Janieck Devy - Reality


Najlepszy kawałek LF niewyprodukowany jako remix. Spory staż na liście HB i bardzo ograny, ale jakże wspaniały.

-------------------------------------

Kolejna dziesiątka myślę że pojawi się w godzinach 13-15. Będą aż cztery remiksy. Może ktoś wytypuje tak na szybko?
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61


Ostatnio zmieniony przez sylwo1995 dnia Sro Sty 06, 2016 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno coś wytypować bez nominacji, ale spróbuje: może Imany albo Felix Jaehn??? Sirens Of Lesbos ??? Major Lazer???

chociaż w sumie to Imany raczej powinna być wyżej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wspomnienie o Imany, bo spisując numery przypadkowo zapomniałem o niej xd
Przez to już szybko wprowadziłem małe zmiany w zestawieniu. Wszystko poza "Bora" spadło oczko niżej, a z zestawienia na miejsce 101 wyleciało "Loden" Wink
Jednocześnie na miejscu 61. pojawił się Lost Frequencies z "Reality".
Teraz wszystko powinno być ok.

@sober: 7 remiksów jeszcze się pojawi. Wśród 4, które się pojawią jeszcze dzisiaj 2 mają dużo wspólnego ze słowem Martin, 1 ma coś wspólnego z Holandią i 1 jest dosłownie Zaje**** xd

PS. Dużo lepiej wygląda takie przejrzyste podsumowanie (bardzo dobrze się ocenia i wspomina dany kawałek, słuchając go w całości podczas pisania).
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

60. Philip George & Anton Powers - Alone No More


Nowa wschodząca gwiazda. Genialne 3 tracki z czego 1 niestety nie był singlem i nie znalazł się w Top 100. Na początku mi się tak nie podobał, jak po czasie kiedy to wszedł do playlisty Maxxxa. Liczę na kolejne tak wspaniałe produkcje.

59. DubVision feat. Emeni - I Found Your Heart


To samo co z w/w kawałkiem. Dodając do listy stwierdziłem, że dłużej niż 2-4 tygodnie nie posiedzi. Później było już tylko lepiej.

58. Larco - Andes


Podoba się od pierwszego usłyszenia. Tylko w całości kawałek ma w sobie coś urzekającego. Pierwsza produkcja od Larco. Czekam na kolejne.

57. Leandro Da Silva - Sing It Back


Niektórych może zaskoczyć pojawienie się tego kawałka w podsumowaniu. Nie ma się co dziwić. Sam ostatecznie zdecydowałem o wrzuceniu go tutaj i to wysoko. Dlaczego? Świetne odświeżenie starego dobrego klasyka. Z okładką singla może trochę przesadzono, ale poza tym jest wszystko ok xd

56. BOLIER x LVNDSCAPE - Ragga


Kolejny gostek, który nieźle namieszał na Beatporcie i całym klubowym rynku muzycznym w roku 2015. Do tego rozwijający się dopiero LVNDSCAPE. Krótko i zwięźle: hit jesieni.

55. The Weeknd - Can't Feel My Face (Original Version) / (Martin Garrix Remix)


Obie wersje są bardzo dobre, remix Garrix'a nadal wymiata w CMC a oryginalna wersja mimo że nie była sporym hitem na polskich listach i szybko się przejadła jest jednym z lepszych utworów z ostatniego albumu The Weeknd.

54. Calvin Harris feat. Ayah Marar - Thinking About You (Big Z Remix)


Oryginalna wersja ma już 2-3 lata, ale ten remix, grany zresztą przez Heldensa w podcaście również musiał znaleźć się w Top 100 roku. Świetny drop.

53. Escape feat. Daudi Matsiko - Just Escape (Justin Martin Remix)


Kolejny remix "związany ze słowem Martin" to "Just Escape". Długi kawałek. Również w całości najlepiej się słucha. Spokojny kawałek, idealny na chillout'owanie np. w czasie wakacji ;p

52. Hurts - Lights (Bakermat Remix)


Zdecydowanie Holandia z remiksem musi być wysoko. Bakermat to jeden najlepszych ostatnio producentów. A remix Hurts zrobiony świetnie.

51. La Fuente - Selecta


Do Top 50 bardzo niewiele zabrakło numerowi, który po raz pierwszy usłyszałem w DMC w Muzycznym Radiu. "Selecta", czyli The Best of La Fuente.


----------------------------------------

Wieczorem powinna znaleźć się kolejna dziesiątka. Jeżeli zabraknie czasu, wrzucę jutro późnym popołudniem.
W dziesiątce tej m.in. "panowie z daszkiem" DJ z Niemiec, a także 3 panów na M.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem, ze Filip będzie znacznie wyżej u Cb...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak się już ułożyło. Zobaczycie wkrótce, że są lepsze numery (oczywiście będzie sporo zaskoczeń dla tych, którzy nie wchodzili tutaj od 1 stycznia xd)
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wczoraj/dzisiaj nie wyrobiłem się głównie ze względu na sprawy związane ze 'stadingiem' oraz Miastowizję. Kolejne pozycje dzisiaj (czwartek) wieczorem. Zapraszam do komentowania Wink
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Sty 07, 2016 01:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Lista przebojów sylwo1995 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group