Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dominium Domaniewskiego Mordoru
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Miastowizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 16:33    Temat postu: Dominium Domaniewskiego Mordoru Odpowiedz z cytatem

Państwo: Dominium Domaniewskiego Mordoru

Mieszkańcy: wiele ras: orkowie, nazgule, trollowie, senior brand assistanci, korpoludki

Powierzchnia: 2,4 km długości pomnożone przez 8 m szerokości (19,2 ha), ale i tak liczy się tu głównie wysokość

Stolica: Barad-Dur, najwyższy wieżowiec, należący do firmy trudzącej się sprzedażą biżuterii, w tym pierścieni

Języki: propagowane jest używanie Wspólnej Mowy (angielskiego korposlangu), przykładowe słowa tego języka to m.in.: Junior Brand Manager, deadline, feedback, tenłośBerenzksięgowościznowuniewysłałząłaczników

Ustrój: dominacja, władcą Dominium jest posiadacz najwyższego biurowca w krainie, gdzie zalęgły się cienie wieżowców

Prezydent: Sauron Goldberg, czujnie spoglądający na swój lud ze szczytów Gabinetu Przeznaczenia

Położenie: podobno 15 minut od centrum, przynajmniej tak mówili w dziale marketingu, seria artykułów F. Bagginsa w Wybiórczej sugeruje, że na podróż należy poświęcić co najmniej 3 miesiące

Religia: parkingizm; wyznawcy religii wierzą, że posłuszeństwo wobec Szefa Wszystkich Szefów sprawi, iż ten wskaże on im swoim Okiem wolne miejsce parkingowe


Historia występów:
18. edycja: Birdy - Keeping Your Head Up, 5. miejsce, 87 pkt
19. edycja: Passenger - Somebody's Love, 8. miejsce, 68 pkt
20. edycja: Declan McKenna - Isombard, 3. miejsce, 93 pkt
21. edycja: Electric Guest - Dear To Me, 4. miejsce, 63 pkt
22. edycja: Circa Waves - Fire That Burns, 7. miejsce, 57 pkt


Ostatnio zmieniony przez Siwulsson dnia Nie Sie 27, 2017 20:41, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 03, 2016 16:33    Temat postu:

Powrót do góry
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydaci do XVIII edycji Miastowizji. Nareszcie. Sporo oklepanych twarzy, prawdę mówiąc...

1. Against The Current - Outsiders
https://www.youtube.com/watch?v=U58y6axpS-E
2. Metric - The Shade
https://www.youtube.com/watch?v=jaUlH3QQEAQ
3. Madeon, Passion Pit - Pay No Mind
https://www.youtube.com/watch?v=BC_Ya4cY8RQ
4. Rae Morris - Under The Shadows
https://www.youtube.com/watch?v=eYgXSoA5njA
5. Birdy - Keeping Your Head Up
https://www.youtube.com/watch?v=m8AXUq5uA0Y
6. Kaskade - We Don't Stop
https://www.youtube.com/watch?v=zr9Q4QL7w9A

Głosujemy w sposób raczej nietypowy, więc mam nadzieję, że nie będzie on łąmać jakoś regulaminu:
najlepszy utwór - 5 pkt
2. najlepszy utwór - 3 pkt
3. najlepszy utwór - 2 pkt
4. najlepszy utwór - 1 pkt
5. i 6. najlepszy utwór - 0 pkt

(oczywiście chodzi tutaj o kolejność, innymi słowy, punktujemy od najlepszego do najgorszego w skali 5-3-2-1-0-0)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meni
Laureat Miastowizji


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 3709

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie powiem, że nazwa kraju zacna. ^^ Zastanawiam sie czy Kaskade jest regulaminowy, ale to powinien zweryfikować ktoś bardziej kompetentny ode mnie w temacie RMF Maxxx / Eska. Wink
_________________
http://www.lastfm.pl/user/meni124
http://rateyourmusic.com/~meni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj mi Birdy poleciała, kurde xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob Lut 06, 2016 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zapowiada się kolejna ciekawa edycja Smile
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Pon Mar 28, 2016 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dział Marketingu Dominium Domaniewskiego Mordoru prezentuje sprawozdanie z dzisiejszego zebrania zarządu naszego wspaniałego państwa dt. dalszej strategii współpracy z międzynarodowymi konsorcjum Miastowizja. Na szczególną uwagę zasłużyły wystąpienia dwóch ważnych menedżerów naszej korporacji: CMO, T.H.O.Rina, dt. zainteresowania poszczególnym utworami proponowanymi przez DDM, oraz COO, G. Andalfa, który to wygłosił raport dt. współpracy z poszczególnymi państwami.

T.H.O.Rin :

http://imgur.com/vhnrq6c

"Jak widać na załączonym do raportu wykresie, zainteresowanie naszych miastowizyjnych kontrahentów 2 pierwszymi utworami jest dosyć wysokie. Należy podkreślić szybko rosnący w przeciągu ostatnich dni popyt na (dane utworów zostały wycięte z racji tajemnicy służbowej; niemniej chodzi o utwór symbolizowany czerwonym słupkiem). Stanowi on zagrożenie dla (utwór symbolizowany niebieskim słupkiem), który dotychczas zapowiadał się na największy hit naszej tegorocznej oferty. Research prowadzony przez dział marketingu dalej trwa; niemniej jednak poznaliśmy już wyniki badań konsumenckich z następujących państw: Altayu, GreferSOBERStanu, Ferdilandii, Santo Silvestro, Co Kto Umi, Jameslandu, Majkelandii, Tartrazyny Allury, Zjednoczonych Układów Trawiennych, Wysp Monotonicznych Moli oraz Spamów Zjednoczonych. Wierzymy, iż uda nam się otrzymać jeszcze dodatkowe dane z pozostałych krajów, co pozwoli nam maksymalnie zoptymalizować wybór naszego flagowego utworu i uzyskanie międzynarodowego sukcesu. "

G. Andalf:

"Wierzymy, że DDM zdoła wypełnić tegoroczny target w dziedzinie naszej ekspansji na państwa należące do Miastowizji, jakim będzie podjęcie odpowiedniej współpracy ze wszystkimi z nich. Nasze lobby zdołało już wyrazić swoją opinię dt. najlepszych kandydatów w poszczególnych państwach: Anauyu, Co Kto Umi, Ferdilandii, Frandenburgii, GreferSOBERStanie, Jameslandzie, Santo Silvestro, Wyspach Monotonicznych Moli, Zjednoczonych Układach Trawiennych i Tartrazynie Allurze. Zauważyliśmy, iż niektóre z tych państw oferują utwory niezwykle wysokiej jakości; niemniej jednak nadal mamy nadzieję, iż nasz produkt okaże się najlepszy"

PS Mam nadzieję, że wszyscy przebiją się przez warstwę fabularnego korpobełkotu i dokopią się do informacji, które chciałem tu przekazać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, bez zbędnego fabularyzowania. U wszystkich zagłosowałem, doszły głosy z Frandenburgii i Sunrisowa. Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej Wudece jeszcze odda głosy, w grze są jeszcze 3 utwory.
1 miejsce - 33 pkt
2 miejsce - 30 pkt (4x5)
3 miejsce - 30 pkt (3x5)
4 miejsce - 25 pkt
5 miejsce - 19 pkt
6 miejsce - 17 pkt


EDIT: Głosujemy do poniedziałku, do godz. 20, jeśli wierzyć dacie 4 IV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo nie, zmieniłem plany Wink . Otóż po 2 ostatnich głosach sytuacja zrobiła się dosyć jednoznaczna; zagłosować mogą już tylko 3 państwa: Kellandis, Przemoland i Ultima Thule. Żadne z nich (wg informacji powszechnie dostępnych na forum) nie będzie raczej głosować w moich eliminacjach, zresztą, 9-punktowa przewaga nr 1 nad nr 2 oznacza, że 1 głos nic nie zmieni, 2 głosy na 98% nic nie zmienią, a 3 głosy to już nadmiar optymizmu Razz . Toteż, niech gorączka ogłaszania wyników się rozpocznie... bodajże drugi będę.

6. Kaskade - We Don't Stop 21 pkt.
(1x5, 3x3, 2x2, 3x1, 7x0)

5. Madeon, Passion Pit - Pay No Mind 22 pkt.
(1x5, 3x3, 2x2, 4x1, 6x0)

4. Metric - The Shade 26 pkt.
(2x5, 3x3, 2x2, 3x1, 6x0)

3. Against The Current - Outsiders 30 pkt.
(4x5, 1x3, 3x2, 1x1, 7x0)


2. Rae Morris - Under The Shadows 34 pkt.
(3x5, 4x3, 2x2, 3x1, 4x0
)


1. Birdy - Keeping Your Head Up 43 pkt.
(5x5, 2x3, 5x2, 2x1, 2x0)


Prawdę mówiąc, o wiele bardziej od zwycięzcy zaskakuje mnie zdobywczyni 2 miejsca; nie sądziłem, że będzie w stanie w ogóle nawiązać walkę, tym bardziej, że po pierwszych głosach okupowała ostatnie miejsca... A w pewnym momencie Rae miała już tylko punkt straty do Birdy Smile W ogóle chciałbym tutaj zaznaczyć, iż Keeping Your Head Up prowadziło przez niemal całe eliminacje, choć jej przewaga wahała się dość mocno. W każdym razie, pozostaje jej życzyć powodzenia w finale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ferdi69
Laureat Miastowizji


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 2459
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo sie cieszę, ze to Birdy wygrała Very Happy
_________________
Zapraszam na moją prywatną listę muzyczną Wink
Muzyczna TOP 50
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość powiedzieć, że Rae była jedną z moich opcji na tę Miastowizję, zresztą z tą właśnie piosenką Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny kandydat Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15205
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rae by mnie ucieszyła. Birdy raczej tak sobie, choć już tak nie nudzi jak kiedyś.
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominium Domaniewskiego Mordoru jeszcze nie rozważyło w pełni wszystkich propozycji. Większość z nich jednego dnia wydaje się być pewniakiami, lecz drugiego już nie za bardzo... Niemniej parę tanich chwytów można już w tej chwili dać Wink

1. Tegan & Sara - U Turn
2. Rain Man feat. OLY - Bring Back The Summer

Więcej grzechów nie pamiętam i miejmy nadzieję, że sobie nie przypomnę, bo trochę stoi to w sprzeczności z ideą konkursu. Jeśli rzucę jakąś w miarę znaną twarzą, to postaram się utworem niesinglowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Więcej grzechów nie pamiętam i miejmy nadzieję, że sobie nie przypomnę, bo trochę stoi to w sprzeczności z ideą konkursu. Jeśli rzucę jakąś w miarę znaną twarzą, to postaram się utworem niesinglowym."

Byłem młody i głupi. Innymi słowy, najbardziej komercyjne propo do Miastowizji nadchodzą. A dlaczego najbardziej komercyjne? Bo w sumie to same znane choć z jednego radiowego hitu twarze... i jeden zespół, który fanom Miastowizji/FIFY już obił się o uszy.

1. Tegan & Sara - U Turn

2. Rain Man feat. OLY - Bring Back The Summer

3. Passenger - Somebody's Love

4. Parade Of Lights - Memory

5. Dragonette - My Legs

Playlista z całością

Głosujemy systemem od najlepszego do najgorszego, przy czym zwycięzca otrzymuje 6 pkt, 2 miejsce zgarnia 4 pkt, 3 miejsce 2 pkt, 4 miejsce 1 pkt, a ostatni zostaje z niczym.


Ostatnio zmieniony przez Siwulsson dnia Czw Sie 18, 2016 19:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalna złota lista państw, które zagłosowały w DDM w tej Miastowizji (Czarna wyszłaby dłuższa. No i raczej słabo wygląda na granatowym tle. )
Zjednoczone Układy Trawienne [ZUT]
Tartrazyna Allura
Majkelandia
GreferSOBERstan (GS)
Jamesland
Wyspy Monotonicznych Moli [WMM]


A teraz lista państw, u których jeszcze nie zagłosowałem, ale spokojnie - zdążę. (Lista państw, na które zagłosowałem, byłaby 3 razy dłuższa, więc nie chce mi się jej pisać.)

Prado
[Co Kto Umi (CKU) - w nawiasie, bo głosy się pojawiły, ale przed sytuacją z ABC, i jeszcze wypada poprawić]
GreferSOBERstan (GS) (wybacz, Tomku)
Remoland
Zjednoczone Jestestwo Emigrujących Bezbożników (Z**B)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki jutro od osiemnastej. Żeby podbić emocje, zdradzę obecną sytuację.

1. 28 pkt
2. 25 pkt
3. 23 pkt
4. 21 pkt
5. 20 pkt

Każdy głos może jeszcze mieć spore znaczenie - stawka jest wyrównana.
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDIT 2: I mamy zwycięzcę!

Biorąc pod uwagę czas pozostały do zakończenia głosowania i to, że lider w końcu uzyskał jakąś przewagę, ogłaszam wyniki. Ale, żeby nie było tak nudno, będę ogłaszał je powoli :p Na razie miejsca 5 i 4. Po 16 pojawi się edit z miejscem trzecim, a po 18 ostateczne wyniki.

1. PASSENGER - SOMEBODY'S LOVE 39 pkt. (4x6, 3x4, 0x2, 3x1, 2x0)
2. Parade Of Lights - Memory 34 pkt. (2x6, 3x4, 4x2, 2x1, 1x0)
3. Tegan & Sara - U Turn 31 pkt. (2x6, 3x4, 3x2, 1x1, 3x0)
4. Rainman, OLY - Bring Back The Summer 30 pkt. (2x6, 2x4, 4x2, 2x1, 2x0)
5. Dragonette - My Legs 22 pkt. (2x6, 1x4, 1x2, 4x1, 4x0)

Mike "Passenger" Rosenberg po tych eliminacjach może poczuć się jak za starych, dobrych czasów, kiedy to jego Let Her Go królowało na listach hitów. Fortuna jednak kołem się toczy i zwycięstwo Somebody's Love w DDM-owych preselekcjach może być jednym z nielicznych sukcesów tego utworu. Bardzo miło się tego słucha, ale osobiście mam wrażenie, że nie powtórzy toto wyniku Birdy z poprzedniej edycji. Niemniej jednak tym razem DDM nie pójdzie na aż taką łatwiznę.
Passenger dostał najwięcej, bo aż 4 "szóstki": od WMM, Hinderepów, Santo Silvestro i Wudece. Zwłaszcza dwie z ostatnich najwyższych not były szczególnie ważne, bo pozwoliły ostatecznie odskoczyć temu nagraniu od U Turn i Memory. Jamesland i CKU nie będą zadowolone z tego wyboru - w tych krajach Somebody's Love zajęło ostatnie miejsce i ciężko liczyć na to, by zyskało ono u nich poparcie w finale.

Trochę szkoda mi Parade Of Lights, ponieważ po cichu chciałem, żeby to oni wygrali tą rywalizację. Osobiście uważam ten utwór za najciekawszy, ale niestety - zespół z Los Angeles po raz drugi kończy eliminacje na drugim (We're Kids przegrało w Emigrujących Bezbożnikach z Enyą). ZUT i Jamesland z pewnością będą rozczarowane tym wynikiem - te państwa dały 6 punktów na Memory. Tartazyna Allura zaś pokazała swoją awersję do tego zespołu (to dość skomplikowana historia, związana z innym ich utworem, Feeling Electric), nie dając ani jednego punktu na ten kawałek.

U Turn z racji bycia w miarę popularnym utworem wydawało mi faworytem eliminacji. A nawet jeśli nie miało nim być, miało zabezpieczyć mi skórę jako solidny, sprawdzony utwór, który i tak coś ugra. Głosy Tartazyny Allury i CKU (po 6 pkt.) zdawały się potwierdzać tą tezę. Niemniej 3 zera (WMM, Grefersoberstan, Wudece) odebrały znanemu dla zwykłego Polaka z "Closer" duetowi szansę na reprezentowanie DDM. Może to i dobrze, jak już niżej wspomniałem.

BBTS typowałem do ostatniego miejsca, ale w trakcie wyrównanego głosowania były takie momenty, że to nagranie prowadziło w wyścigu o nominację z DDM. Właściwie, to po półmetku było nawet liderem! Grefersoberstan i Prado nagrodziły ten utwór 6 punktami, niemniej Zjednoczone Jestestwo i Majkelandia uznały, że miejsce BBTS jest na samym końcu stawki.

Dragonette w praktyce od początku szorowali dno tabeli, i nawet 6-ki od Zjednoczonego Jestestwa i Majkelandii nie zmieniły sytuacji. Zjednoczone Układy Trawienne, Prado, Hinderepy i Santo Silvestro nie wytrzymały specyfiki tego utworu i uznały, że to właśnie Kanadyjczyków chcieliby najbardziej uniknąć w finale. Cóż, bywa - nie spodziewałem się jednak takiej nienawiści do My Legs Sad

Kończąc podsumowanie preselekcji w DDM, zapowiadam:
- Dokładną tabelę wyników postaram się dziś lub jutro wrzucić
- Ponieważ zdaję sobie sprawę, że mój system ocen dla sporej liczby osób może wydawać się surowy, zastanawiam się nad wrzuceniem listy WSZYSTKICH utworów z poprzedniej Miastowizji wraz z oceną, jaką dałem/dałbym w skali 1-10. Jeśli kogoś by to zainteresowało, chętnie podejmę się takiego podsumowania - niemniej jednak nie zamierzam jeszcze uchylać szczegółów dotyczących tej edycji.


Ostatnio zmieniony przez Siwulsson dnia Sro Sie 24, 2016 17:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to byle nie T&S, a będzie dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwulsson
Użytkownik


Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 402
Skąd: Joy Division. (Taki suchar.)

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, Tegan & Sara były trochę zagraniem pod publiczkę, więc mimo wszystko sam wolałbym, żeby nie wygrały (nie wspominając już o tym, że jednak miały lepsze utwory z ostatniego albumu i U Turn na tą chwilę bym na 99% nie dał). Ale dopiero się dowiemy, czy zarówno ty, jak i ja, mamy się czego martwić Wink
_________________

(tak, to jest spoiler)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość interesujący i wciągający opis wyników, aż chciało by się więcej... a zwycięzca całkiem dobry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sie 24, 2016 18:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Miastowizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group