Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podsumowanie roku 2016.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GUTlIsta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

87, 86, 85 i 81 to straszne słabiaki (no, przesadzam, ale mnie nudzą). O Jonasie nie chcę pisać 3 raz w ciągu ostatnich 30 minut, więc Smile
Wybornie, że jest 'Be Together', które uwielbiam no i bardzo dobry kawałek Don Diablo. Calvin u mnie jest dużo, dużo wyżej, ale no, każdy ma inny gust, nie? :>
Nie znam 82, ale nie chce mi się poznawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 21, 2016 16:37    Temat postu:

Powrót do góry
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

90. Fajny typowo wakacyjny kawałek 8/10
89. Wg. mnie idealnie pasuje tutaj wokal Wild Belle, który przyprawia o dreszcze...
88. nie znam
87. Początkowo bardzo mi się podobało, lecz z czasem coraz bardziej zaczynało mi przypominać remix Imany bez co obrzydł mi ten numer. U mnie kilka miejsc wyżej
86. Jest moc. znam już ponad pół roku a dalej nie nudzi 10/10
85. Pamiętam, że było na HP, ale w ogóle tego nie kojarzę
84. Nawet nie wiedziałem, ze teledysk wyszedł w moje urodziny Razz Przypomina mi to Lean On
83.
RealFan napisał:
Nisko?
TAK
82. nie znam...
81. W miarę wysoko, w końcu kawałek jet dość świeży, ale po Show Me Love liczyłem na coś lepszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZdroweJelitaShakiry
Aktywny użytkownik


Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 1748

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie zapomniałem o The Girl Is Mine, szkoda, bo to fajny kawałek :p LP bardzo nisko :/ Cieszą Losing U, Alone, Cutting Shapes i Human Smile Szkoda, że This Is What You Came For tak wysoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław napisał:
Wybornie, że jest 'Be Together', które uwielbiam

Uwielbiać to zbyt duże słowo, ale po czasie doceniam Major Lazer i za tę produkcję. Razz

soberTOMek napisał:

81. po Show Me Love liczyłem na coś lepszego

Ja też, jak już pisałem miałem nadzieję, że "Yellow" wyjdzie jako singiel, ew. wyda coś nowego.. i wydał. lubię ten numer, ale to nie to samo co w 2014.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

90. Może być.
89. Jakoś mam to niżej, chociaż mogłem to dać wyżej XD
88. Dziwne, że Don tak nisko, jak na ciebie.
87. Na początku mnie się nie podobało, potem się przekonałem, a później z powrotem przestałem to lubić.
86. U mnie "trochę" wyżej.
85. Odpowiednia pozycja.
84. Mogłem to dać do swojego topu, ale nie dałem. Ta wersja Scotta i Mary o wiele lepsza od oryginału (każdy to słyszał, dzięki reklamie, ale nikt nie wie, kto go wykonuje Very Happy).
83. Nisko, jak na ciebie. Tak jak w przypadku "Hundred Miles" nie dałem do topki. "My Way" o wiele lepsze.
82. Nie znam, ale pewnie nic ciekawego.
81. Oprócz "Shed A Light" jeszcze wyszedł utwór z Ejkonem XD W sumie to nie jest jakieś świetne i myślę, że i spodziewana i odpowiednia pozycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, ze masz Hundred Miles, ale szkoda ze TIWYCF tak nisko Smile
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6432
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas Blue, Rag'n'Bone Man, Schulz i Garrix ok. Filatov & Karas oraz Calvin słabiaki. Natomiast sprawdzę Kartky'ego skoro dajesz znak jakości Q. Wink
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RealFan napisał:
I przy okazji mała zapowiedź - prawdopodobnie już w piątek pojawi się osobny TOP, nie będzie to top punktowy, póki co trzymam to w tajemnicy, podpowiem, że będzie on dotyczył remiksów z pewnym Polakiem, który zdobył popularność swoim przemówieniem. Możliwe, że ktoś się domyśli o kogo chodzi, ale to co działo się na polskim YouTube'ie za sprawą remiksów z tą osobą przeszło wszelkie granice. Jak ktoś wie niech śmiało pisze o kogo chodzi - może potwierdzę. :]

Raczej wiem, o kogo Ci chodzi, akurat w 2016 jak nigdy często zaglądałem do zakładki "Na czasie" i filmiki wrzucane przez takiego Poszukiwacza nie były mi obce, chociaż póki co najbardziej chyba oblegałem "Blok Ekipę", "Jelenie jaja", "CyberMariana" i przez pewien czas "Hydraulic Press Channel", ale po jakimś czasie mi się znudziło.
Co jakiś czas "FailArmy", "Abstrachuje" i "Szczery Jerry (to już wgl skrobie mózg xd)"

EDIT: o "Allegro" i LP zapomniałem (zapewne jeszcze jakieś, ale teraz tego jest tak dużo, że ciężko zapamiętać wszystko)


Dobra, krótko o kolejnej dziesiątce:

90 - Jonas Blue na odpowiedniej pozycji, gdybym dał samo PS, to byłoby poza setką
89 - Lazer'a słyszałem, ale raz czy dwa tylko i na tym się skończyło niestety
88 - Don nisko strasznie, u mnie będzie, ale zdecydowanie wyżej, On w tym roku sporo remixów wypuścił i może dlatego trochę słabiej, ale ja nadal wiem, że ma potencjał
87 - zaskoczenie. Też zastanawiałem się, czy nie wrzucić do Top 100. Ostatecznie zrezygnowałem, mimo że ten kawałek nawet miałem na 1 miejscu w CMC.
86 - klasa, bez względu na to, że niektórzy porównują z Hozier'em
85 - Garrix nisko, chociaż ja polubiłem z dużym opóźnieniem ten kawałek
84 - wow, sam bardzo lubiłem to na początku roku i miałem na liście Top 30, ale lista "ogólna" po 5 latach się wypaliła (z wielkim bólem serca).
83 - doceniłeś Calvina, ja chcę Calvina chociażby z "Drinking From The Bottle", o "Flashback" nie wspominam.
82 - nie znam i nie moja działka
81 - małe zdziwko, że wgl to się pojawiło. Dla mnie kawałek niestety na 1 odsłuch, nie więcej.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja zawiera lokowanie produktu.

https://www.youtube.com/watch?v=FTrrEAMx9gg
Tym miłym akcentem zaczynamy dzisiejszą dziesiątkę, z racji, że mamy dość wczesną porę postanowiłem powitać się w bardzo miły sposób jak robił to podczas swojej kampanii Grzegorz Braun (ten od służb, mafii i lóż, jak i mojej lokalizacji).
Co do osobnego topu to sądzę, że Sylwo odgadł już o kogo chodzi, nie trzymam dłużej w tajemnicy - będzie to top remiksów Zbigniewa Stonogi, ale to już niebawem. Przejdźmy już do wątku głównego.

80. P!nk - Just Like Fire

Zaczyna P!nk, nawet nie spodziewałem się, że wyda w tym roku jakąś piosenkę, a tu proszę. Wyszło bardzo fajnie i choć moje podejście do samej wokalistki jest obojętne, jedne numery lubię bardziej, drugie mniej tak w "Just Like Fire" dała radę.

79. Carnage feat. Tomas Barford & Nina Kinert - November Skies (hopSTEADY Remix)

Czas na kolejny numer z kanału Trap Nation. Świetny remix niezłego oryginału, tym razem prawdziwej wersji nie wyróżniam, bo różnica poziomów między nią a wersją hopSTEADY jest ogromna, to niepierwszy i nieostatni kawałek z tego kanału w tym rankingu, będzie jeszcze kilka i to na wyższych pozycjach, ale póki co o tym cicho, zobaczycie sami.

78. Alle Farben feat. YOUNOTUS - Please Tell Rosie

Po sukcesie "Supergirl" Alle Farben wraz z YOUNOTUS spróbowali sił sami i wyszło im to naprawdę dobrze, "Please Tell Rosie" to fajny, klimatyczny numer, który idealnie pasował na końcówkę wakacji, wprawdzie wiele brakuje do "Supergirl", które zajęło rok temu aż 3. miejsce w moim podsumowaniu, ale to na tyle porządna produkcja, że trzeba było ją umieścić troszkę wyżej niż 90. miejsce.

77. Axwell Λ Ingrosso - Dream Bigger

Obok Calvina to pewnie póki co największe zaskoczenie, już wyjaśniam czemu tak nisko. Otóż wkradła się niestety nuda, najpierw sporo czekałem ten numer, w końcu został wydany i wtedy momentalnie cała moc tego numeru gdzieś zniknęła. Po kilku miesiącach "Dream Bigger" ląduje na miejscu 77. i myślę, że to jak najbardziej odpowiednia pozycja dla szwedzkiego duetu. Jedyne czego żałuję to fakt, że nie wydali nic równie dobrego jak "Sun Is Shining", może w przyszłym roku. Tą pozycją kończą swój udział w tym podsumowaniu.

76. Disfunktion & Husman feat. Chris Arnott - Everything Is Beautiful

Numer poznany dzięki Adamowi, nie osiągnął na liście aż tak wielkiego sukcesu jak "Lifting" i "Mangata", ale ma z nim najlepsze wspomnienia, najwięcej go słuchałem w okresie czerwca, ale jest to samo co w przypadku Axwella i Sebastian Ingrosso, kawałek zdążył się bardzo znudzić i niestety trafia tak nisko. Kto nie zna mocno polecam, bo produkcja jest bardzo dobra.

75. Boy Kiss Girl - Ocean

Taki delikatny, lekko chillowy klimat, który szybko przeszedł i na mnie wiosną tego roku. Spędził aż 50 notowań na mojej liście co jak na tę pozycję w podsumowaniu jest lekko rozczarowującym wynikiem (choć Calvin był jeszcze "lepszy" pod tym względem), ale po pierwsze były w tym roku fajniejsze i ciekawsze pozycje, a po drugie nien jestem aż tak zżyty z tym kawałkiem, żeby dawać go wyżej.

74. Julian Perretta - Miracle

Julian znany wcześniej między innymi z wokalnej wersji "Mammoth" duetu Dimitri Vegas & Like Mike wydał coś swojego i wyszło to naprawdę dobrze, moment z "You save me, I save you" zdecydowanie jest najlepszy z całego utworu i to on najbardziej mi się podoba, ale żeby nie było - cała piosenka jest na wysokim poziomie i zasługuje na zajętą pozycją.

73. Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

W końcu dobry, czarny kawałek, którego da się słuchać. Z kawałków do filmów zdecydowanie bardziej odpowiada mi "Sucker For Pain", aniżeli "Just Like Fire", choć różnica między nimi jest niewielka. Dobra robota Lila, Wiza i reszty.

72. Major Lazer & Showtek - Believer

Drugi notowany numer Major Lazer, w połączeniu sił z Showtek wyszła naprawdę świetna dawka muzyki, która pewnie rządzi na niejednej imprezie, ode mnie wielkie tak dla tego numeru, choć na początku byłem sceptyczny.

71. Sigala - Sweet Lovin'

Kończymy utworem Sigali (kolejny raz za kij nie wiem jak to odmieniać, zostańmy już przy wersji Sigali) "Sweet Lovin'", bardzo lubię ten kawałek, jego utwory mają w sobie coś co kojarzy się z wakacyjnym klimatem, są bardzo pozytywne i stanowią fajną odskocznię od zimowej pory. Anglik ma w zestawieniu jeszcze jeden numer, ale o nim już więcej niebawem.

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6432
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axwell, Alle Farben, Disfunktion, Showtek, Lil Wayne i Sigala na plus. Fajnie, że ktoś oprócz mnie docenił "Everything is Beautiful", ja u siebie będę miał wyżej ten kawałek. Wink
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

80, 78, 74, 73, 71
Fajne radiowe kawałki, niestety nie załapały się u mnie do zestawienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axwell i Boy Kiss Girl coś nisko :O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam części nie znam, ale XD
Pink i Axwell na plus, ale ja na przykład uważam, że 'Miracle' czy 'Ocean' są nudne.
Zaskoczyło mnie trochę 'Believer', ale niech będzie. Szybko się nudzi, ale jest dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RealFan napisał:
Co do osobnego topu to sądzę, że Sylwo odgadł już o kogo chodzi, nie trzymam dłużej w tajemnicy - będzie to top remiksów Zbigniewa Stonogi, ale to już niebawem.

Taaa. Był pomysł, by go zaprosić na wywiad do radia, ale mamy pewne ograniczenia niestety Sad Słyszałem kilka jego remixów

To teraz krótko o dziesiątce:

80 - lubiłem ten numer swego czasu i przyznam, że dawno nie słyszałem do dnia dzisiejszego, ja też pewnie dałbym około tej pozycji
79 - nie znam, ale Trapu słucham coraz więcej ostatnio
78 - Farben mnie trochę zawiódł w tym roku po "Supergirl" i wydał słaby album. Spodziewałem się czegoś lepszego.
77 - nisko; ja pamiętam, że często słuchałem tego zanim wyszło i miało dodatek "feat. Pharell Williams", skoczne bardzo i kawałek spełnił w moim przypadku swoje zadanie
76 - niestety nie znam, ale ładne to
75 - od Boy Kiss Girl większym "hitem" było u mnie "Let You Go" i to w pierwszych notowaniach ze stycznia jakoś
74 - a tej wersji nie trawiłem, wolałem tą bardziej dance'ową, którą zrobił Clément Bcx
73 - lubiłem, jak hitem było za granicą, nasze stacje za późno się za to wzięły i kawałek stracił swój urok, ale jak odpocznę trochę, to powinno wszystko wrócić do normy - to samo z "Heathens"
72 - znam, ale słyszałem na tyle mało razy, że nie miało okazji stać się u mnie hitem. Ale nie ukrywam, że połączenie dobre
71 - na pewno kojarzy się z wakacjami, ale nie wiem czy to nie jest bardziej 2015 niżeli 2016, chociaż sam mam kilka takich u sb. Co mam złego do Sigali? Te kolejne numery i jego twórczość stają się coraz bardziej niezrozumiałe dla mnie, nie wiem dlaczego. Może powinien trochę styl zmienić, albo mniej radiówek robić.
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie top wyjątkowy, z manii jaka narodziła się na Pana Stonogę powstała masa remiksów, które są rewelacyjne. Jedne lepsze, drugie ciut słabsze, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszam.

Zbigniew Stonoga - Byłaś dla mnie wszystkim - 330,000 wyświetleń, faworyt od dawna, moment "Sumlińskie, Rachonie, Kanie, Republiki, was k* was o do Auschwitz i włączyć piecyki" to najlepsze co powstało ze Zbyszkiem, genialne
Cieślon feat. Zbigniew Stonoga - Take On Me! - 213,000 wyświetleń
Mr. Stonogent - Kuklo Jambo - 900,000 wyświetleń. ZŁOTO <3, coś dla fanów starszych brzmień
Jurij Stonoga - Biełyj Jerozy - 260,000 wyświetleń, język rosyjski? Jak najbardziej
Budka Suflera feat. Zbigniew Stonoga - Coś się, coś się popsuło - 700,000 wyświetleń, dla fanów Budki Suflera też się coś znajdzie
Lady Gaga feat. Zbigniew Stonoga - Poker Face - 350,000 wyświetleń, coś dla Radka
Zbigniew Stonoga - Karakan Boy - 350,000 wyświetleń, był Pazdan Boy, jest Karakan Boy
Zbigniew Stonoga & MIG - Wymarzona - 350,000 wyświetleń, disco polo w takim wydaniu to ja mogę słuchać
Sylwia Grzeszczak feat. Zbigniew Stonoga - Tamta dziewczyna - 310,000 wyświetleń, dla fanów Grzeszczak też coś jest
Hargris & Nickelback feat. Zbigniew Stonoga - Państwo antyludzkie - 260,000 wyświetleń, dla fanów Nickelback też się coś znajdzie
Zbigniew Stonoga vs. Basshunter - W tym antyludzkim państwie - 800,000 wyświetleń, coś dla Radka, szwedzkie klimaty sprzed lat
Zbigniew Stonoga - See You Again - 680,000 wyświetleń, smutny nastrój po wyborach, ofkorz
Zbigniew Stonoga - Lean On - 1,300,000 wyświetleń, pierwszy remix ze Stonogą
Zbigniew Stonoga - Faded - 1,900,000 wyświetleń \ooo/
Zbigniew Stonoga vs. Piersi - Bałkanica - 560,000 wyświetleń
Stonoga feat. Sobota - Sądowe k* - 217,000 wyświetleń

Tyle ode mnie, nie jest to dokładny top, wybrałem te bardziej popularne remiksy, jedna z najlepszych rzeczy jakie pojawiły się w tym roku w polskim internecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Poker Face' 10/10, reszta słaba :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja zawiera lokowanie produktu.

Dziś zaprezentowane zostaną miejsca 61-70. Sądzę, że są to numery na tyle dobre, że mogłyby by ciut wyżej, ale do 41 miejsca jest naprawdę wyrównany poziom. Decydowały detale jak to mawia Tomasz Hajto. Zapraszam.

70. Dawid Podsiadło - Pastempomat

Czas na kolejny, trzeci już polskojęzyczny numer (a przed nami nadal Natalia Nykiel, właśnie Dawid oraz dwa numery Taco Hemingwaya) w podsumowaniu, twórczość Dawida cenię sobie bardzo mocno, jest to miła odskocznia od tego jak wygląda zazwyczaj nasza polska codzienność muzyczna w radiach. Nigdy nie zagłębiałem się specjalnie w polskie produkcje, które nie są grane w radiach (nie są to moje klimaty) stąd ograniczam się głównie do takich artystów, którzy są promowani w rozgłośniach, ale Dawid to jeden z wyjątków. Wśród masy bardzo przeciętnych piosenek ten chłopak się wyróżnia bardzo na plus. Lubię jego numery od czasu wydania "Trójkąty i kwadraty", a "Pastempomat" tylko potwierdza na jak wysokim poziomie stoją piosenki Dawida. Z tym Panem jeszcze raz się w tym rankingu spotkamy, na dziś wystarczy.

69. Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel

W końcu coś ciekawego na rynku muzycznym. Na początku te tureckie klimaty mogą wydawać się dziwne, ale idzie się do tego przekonać. Tak jak i z "Tuseday" na początku ciężko było mi się przyzwyczaić do tego numeru, ale z czasem polubiłem piosenkę Mahmuta Orhana. Kawałek ma swój niepowtarzalny styl, ląduje u mnie dość nisko, ale stwierdziłem, że nie jest to też żadne dzieło sztuki, żeby wynosić ten numer na wyższe miejsce.

68. Dua Lipa - Hotter Than Hell

Pora na nią, nie spodziewałem się, że po "Be The One" jakiś jej numer mi się spodoba, a jednak. Miło się zaskoczyłem, bo "Hotter Than Hell" to numer, który niewiele odstępuje od jej singla, który był promowany w radiach - są na bardzo wyrównanym poziomie, ale jednak ten numer ląduje niżej od "Be The One". Liczę na równie udane single w 2017 roku.

67. Lukas Graham - Mama Said

Pierwszy numer od duńskiej formacji, "Mama Said" wprawdzie ma się nijak do "7 Years", ale jest na tyle dobry, że zajmuje pozycje numer 67. Jak już wspominałem lubię sobie od czasu do czasu posłuchać czegoś spokojniejszego i tu mamy tego idealny przykład. Co prawda klimat wytworzony w "Mama Said" jest zdecydowanie bardziej radosny przez wykorzystanie dziecięcego motywu, ale to i tak ten charakterystyczny styl tej grupy, którą od tego roku uwielbiam.

66. Calvin Harris - My Way

No i znów Calvin. Nisko, znowu, ale jakoś Szkot ma pecha do moich podsumowań. W notowaniach świetne wyniki, a w topkach idzie mu różnie. Czekam od niego nadal na coś nawiązującego do stylu sprzed 2012 albo jeszcze lepiej - sprzed 2009, ale wątpię bym się doczekał.

65. KSHMR feat. Sidnie Tipton - Wildcard

KSHMR jeszcze się pojawi z numer "Baazar", ale i w tym numerze dał radę. Piosenki amerykańskiego DJ'a mają swój niepowtarzalny styl i to on sprawia, że nie da się nie lubić jego numerów. Kolejny już raz ten producent daje radę.

64. Florian Paetzold - Easy

Miało być wyżej, wyszło jak wyszło - po raz n-ty nuda i wyrzuciła ten numer poza TOP50. Szkoda, bo w wakacje słuchałem tej piosenki bardzo często.

63. Porter Robinson & Madeon - Shelter

Kolejna piosenka, którą zaproponował mi Adam, świetna produkcja Portera i Madeona, pierwszego lubię mocniej, drugiego troszkę mniej, ale ta kolaboracja wyszła im na dobre. Szkoda tylko, że Porter nie nawiąże już chyba poziomem nigdy do numeru "Easy" wydanego wraz z Matem Zo.

62. Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix)

Tu za to chilloutowy klimat, który Deepand wprowadził jest idealny. Szybko dałem się przekonać do tego numeru, trochę notowań spędził na mojej liście - efekt, 62. miejsce.

61. David Guetta feat. Cedric Gervais & Chris Willis - Would I Lie To You

No i tę dziesiątkę zamyka David Guetta. Jest jaki jest, raz lepiej, raz gorzej, ale za ten kawałek trzeba go docenić. Ponowna współpraca z Chrisem Willisem wyszła mu na dobre i tak oto pod koniec roku usłyszeliśmy ten numer. Dobra robota Guetty.

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaaaaaaa! znam aż 9 kawałków Smile A tak swoją drogą to ciekawe czy dożyje chwili, że będę znał u kogoś z was całą 10...?

Davida i Simons'a mam u siebie, ale trochę niżej byli.
Zobaczymy jak Shelter sobie poradzi w Mistowizji Smile

U mnie w 100 aż 9 polskojęzycznych utworów, z czego tylko 1 w TOP20 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam wszystkie 10.

70. U mnie dość nisko w podsumowaniu.
69. Na początku mnie też to nie przekonywało, ale potem to polubiłem. U mnie tuż poza 100.
68. Najsłabszy jej utwór, ale i tak bardzo dobry.
67. Mnie to nie przekonuje.
66. U mnie trochę niżej. Tak jak już pisałem lepsze od utworu z Rihanną.
65. U mnie nieznacznie niżej.
64. Mnie też to w sumie znudziło.
63. Odpowiednia pozycja, ciekawe jak będzie sobie radzić w Miastowizji.
62. Trochę się znudziło, ale w porządku.
61. Trochę za wysoko, "This One's For You" o wiele lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to większości kawałków nie lubię XD
Fajnie, że Dua Lipa jest wysoko. Nadal się dziwię, że ją lubisz. Szkoda mi 'Shelter', bo sam nie mam u siebie, a chciałem dodać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 23, 2016 14:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GUTlIsta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group