Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podsumowanie roku 2016.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GUTlIsta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11 na plus. 12 też całkiem okej, ale ja wolę remix Andy'ego C. Kygo i Calfan nie są źli, ale dałbym ich jakieś 110 pozycji niżej Wink
Deorro natomiast to.... Wolę się nie unosić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 29, 2016 12:29    Temat postu:

Powrót do góry
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6432
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11, 15, 13, 17, 18 na plus.
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra 5. Dont let me down podobnie bardzo u mnie. Bonfire nie spodziewalem sie ze bd u cb w Top 10 Genialnie Very Happy
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11, 12, 13 na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza 15, której nie znam bardzo dobre numery Smile

|01| Alan Walker - Faded
|02| Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)
|03| Jacob Plant feat. Example - Reflections
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calfan'a ja doceniam i wiem, że lubisz, więc typowałbym bez listy kandydatów ;p
Trochę kiepsko, że "Brothers" się nie spodobało, bo ja bardzo ten kawałek lubię, bardziej niż "Over Again"
Ma dużo w sb dobrego i jak usłyszałem po raz pierwszy to aż za serducho złapało xd
Deorro jak dla mnie za wysoko, bo ten numer to trochę wioska w porównaniu do "Perdoname", "Five Hours". "Unspoiled Perfection" mam nadzieję, że znasz.
Kygo nie z tym kawałkiem, ale album klasa
Z Sigalą po "Sweet Lovin" i "Say You Do" trochę przystopowałem, bo nic nie podchodzi mi z tego, co robi. Może ten dodatek u Imani był spoko jeszcze.
A 11-stka zasłużona. Też bardzo lubię

Jeszcze typy:

Na pewno na podium stawiałbym "Reflections". Ja swego czasu też to miałem w CMC. Fajnie, że komuś się jeszcze podoba.
The Magician może też namieszać
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja zawiera lokowanie produktu.

Czas zaczynać, ścisła czołówka tego roku, miejsca 6-10. Zapraszam.














10. twenty one pilots - Stressed Out

A więc już wiadomo, że tę dziesiątkę otwierają twenty one pilots, to był w ich wykonaniu bardzo udany rok co powinno mieć przełożenie na wysoką pozycję w topie artystów (jeszcze nieukładany, ale być może dziś się pojawi), "Stressed Out" to ich pierwszy singiel, którym wbili się do polskich stacji radiowych i póki co najlepszy. Kiedy pierwszy raz usłyszałem "Ride" bardzo mi się spodobało, "Heathens" trochę mniej, ale taka prawda, że to właśnie ten numer najbardziej mi się podoba. Wyszło świetnie, czekam na jeszcze więcej.

9. Lukas Graham - 7 Years

Radek ich nie lubi, Tomek wręcz przeciwnie i cieszy mnie fakt, że nie jestem jedynym, który umieścił ten numer aż ta wysoko. Dla mnie kawałek świetny - jak już pisałem kiedyś lubię od czasu do czasu posłuchać sobie czegoś spokojnego, "7 Years" to bez wątpienia najlepszy numer utrzymany w tym stylu w ostatnich latach, cenię mocno twórczość Sama Smitha, Hozier był świetny, ale to właśnie piosenka duńskiej grupy zrobiła na mnie największe wrażenie. Jeden z większych hitów wiosny na liście, mam nadzieję, że wydadzą coś równie dobrego w przyszłości, bo trzeba im przyznać - w moje uszy w tym roku wbili się kapitalnie.

8. Alan Walker - Faded

No i jest Alan, może być to zaskoczenie, że nie znalazł się w TOP5, a nawet w TOP3, ale uważam, że Walker to na tyle dobry producent, by ze swoim największym hitem znaleźć się w tej dziesiątce, a z drugiej strony były w tym roku lepsze numery co pozwala mu zająć ósmą pozycję. Moim zdaniem odpowiednią, Alana cenię przede wszystkim za instrumentale jak "Force", "Hope" czy nawet "Fade" (o wiele lepsze niż wersja wokalna), ale skoro już postanowił wydać "Faded" w wokalu to nie pozostało nic innego jak ulec tłumowi i dać się porwać tej piosence. Bardzo dobra robota, choć są pewne zastrzeżenia do niego i to słuszne - jak szybko się zaczął tak równie szybko może się skończyć, oby nie.

7. Kungs vs. Cookin' On 3 Burners - This Girl

Pora na hit wakacji, rok temu mieliśmy "Supergirl", teraz "This Girl", rola kobiety w wakacyjnych hitach jest strasznie deprecjonowana, wtedy superdziewczyna, teraz ta dziewczyna, co będzie za rok? A tak całkiem poważnie to tego numeru chyba nie da się nie lubić, w mniejszym lub większym stopniu, ale Kungs odwalił tu tak dobrą robotę, że każdy jakiś tam sentyment do tego kawałka musi mieć. Początkowo miał być troszkę niżej, ale ostatecznie umieściłem go na 7. miejscu.

6. Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)

I na sam koniec Mike Posner. Nie ma to jak wrócić po latach i to w takim stylu, co prawda numer ten stał się hitem dzięki remiksowi, oryginał jest bardzo lichy i wiele mu brakuje do "Cooler Than Me" i tu przede wszystkim czapki z głów w kierunku SeeBa, wielka robota wykonana przy tym numerze. Remix sprawia, że średni kawałek staje się jednym z hitów roku.

A więc wiadomo już, że w TOP5 znajdą się:
Cytat:
Feder feat. Emmi - Blind
Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire
Jacob Plant feat. Example - Reflections
Taco Hemingway - Deszcz na betonie
The Magician feat. Brayton Bowman - Shy

Patrząc na Wasze typowania to wychodzi na to, że dwa pewniaki w postaci Jacoba Planta i Taco, jeden The Magician, który się czasami pojawił oraz dwójka zaskoczeń - Feder i Felix, miejsca 4. i 5. poznamy już w nocy, TOP3 jutro w okolicach południa.

Typy co do TOP5? Jak ktoś poprawnie ułoży całą piątkę to będzie nagroda specjalna. xD

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 i 7 lubię, więc się cieszę. '7 Years' ssie, więc się nie cieszę. Mike i 'Faded' to dobre kawałki, ale nie dałbym ich aż tak wysoko.
Fakt, że 'Cooler Than Me' nic nie przebije, chciałbym powiedzieć XD

Twój top 5:
1. The Magician feat. Brayton Bowman - Shy
2. Jacob Plant feat. Example - Reflections
3. Taco Hemingway - Deszcz na betonie
4. Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire
5. Feder feat. Emmi - Blind


Mój top 5:
1. The Magician feat. Brayton Bowman - Shy
2. Feder feat. Emmi - Blind
3. Jacob Plant feat. Example - Reflections
4. Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire
5. Taco Hemingway - Deszcz na betonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietna 5. No co tu sie dzieje Very Happy Bonfire w Top 5 ? Yay Very Happy No tego to sie nie spodziewalem tez bym dal gdyby nie inne kawalki Smile
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam tak:

1. Jacob Plant feat. Example - Reflections
2. Taco Hemingway - Deszcz na betonie
3. The Magician feat. Brayton Bowman - Shy
4. Feder feat. Emmi - Blind
5. Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
soberTOMek
Bardzo aktywny


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 3278

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać cała piątka na plus Smile

|01| Jacob Plant feat. Example - Reflections
|02| The Magician feat. Brayton Bowman - Shy
|03| Taco Hemingway - Deszcz na betonie
|04| Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire
|05| Feder feat. Emmi - Blind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOP10 artystów roku 2016.

Audycja zawiera lokowanie produktu.

Jak obiecałem tak i jest, top10 artystów mijającego już roku. Zapraszam


10. Lukas Graham
9. Kygo
8. Sia
7. Coldplay
6. The Chainsmokers
5. Dawid Podsiadło
4. Feder
3. Alan Walker
2. Taco Hemingway
1. twenty one pilots

Bez obrazków i opisów, bo jestem zbyt leniwy <notowanie muszę jeszcze napisać>. Słowo wyjaśnienia, wygrali twenty one pilots, bo mieli notowane trzy single, każdy wysoko, bezapelacyjni zwycięzcy, drugi Taco za "Deszcz na betonie" oraz świetną płytę, trzeci Alan za wbicie się w rynek muzyczny, Feder za "Lordly" i przede wszystkim "Blind", Dawid za całokształt.

Po północy miejsca 4, 5.

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja zawiera lokowanie produktu.

W ten oto sposób dotarliśmy do przedostatniego etapu podsumowania, za chwilę poznamy czwarte i piąte miejsce 2016. roku.










<sztuczne przedłużanie>









<i jeszcze raz>






















5. Taco Hemingway - Deszcz na betonie

Nawet nie spodziewałem się, że umieszczę polskojęzyczny numer aż tak wysoko, ale nie miałbym serca dać Taco niżej. Najpierw mieliśmy "Następną stację", po drodze zapoznałem się z numerem "6 zer" i przyszła pora na "Deszcz na betonie", już nie wspominając nawiązań do płyty, które Taco zawarł w teledysku (jak hotel Marmur - jednocześnie tytuł jego płyty), kawałek ten jest świetny w swojej prostocie i jak ogólnie wielkim zwolennikiem rapu nie jestem tak nie trudno było mi docenić jaką wielką robotę wykonuje w swoich piosenkach Polak.

4. Feder feat. Emmi - Blind

I jest chyba największe zaskoczenie tegorocznego podsumowania, ogółem mówiąc Feder rok temu był mi obojętny, pojawiło się "Goodbye" i nie czułem nic szczególnego do tego kawałka, potem mieliśmy właśnie "Blind", lubiłem ten kawałek, spędził około 40 notowań na mojej liście, ale nawet nie spodziewałem się, że za kilka miesięcy ten numer tak mi się wkręci, że zostanie wywindowany aż na czwartą pozycję w skali roku. Na początku niedoceniany, teraz jeden z najlepszych kawałków roku - dla mnie też jest to ogromne zaskoczenie, bo szczerze mówiąc jakieś pół roku temu, kiedy myślałem o wstępnym układzie takiego topu na tamten moment nawet "Blind" nie brałem pod uwagę. Wielka robota tego producenta.

A więc jasne jest już, że wygra ktoś z trójki Felix Jaehn, Jacob Plant, The Magician <kolejność alfabetyczna>, była to bez dwóch zdań czołowa trójka tego roku, ale niestety pierwsze miejsce może być tylko jedno, decyzja była ciężka, zwycięzca zmieniał się co jakiś czas, ale w ostateczności stwierdziłem, że tylko jeden numer tak naprawdę zasłużył na wygraną w roku 2016. O tym kto to już jutro w okolicach południa.

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek98
Aktywny użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 1215

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix w Top 3 noo nie wierze normalnie Very Happy
_________________
Take me all the way down tonight, soon I'll be leaving...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba1201
Bardzo aktywny


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 3132
Skąd: Woj. Śląskie

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5. Jak na polski rap to jest dobre, ale nie dałem tego.
4. Tego też nie dałem, ale przyjemne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radosław
Spamer


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 5811

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że Taco nie jest wyżej. Kawałek nie jest zły, ale bez przesady. Feder dla mnie za wysoko, chociaż to ja go lubiłem bardziej na początku :/ :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwo1995
Laureat Miastowizji


Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 3330
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taco spoko, Feder za wysoko

"Reflections" pewnie wygra

1. Jacob Plant
2. The Magician
3. Felix Jaehn
_________________
Zapraszam do działu z listami przebojów
http://rmfpoplista.phorum.pl/viewforum.php?f=61
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateuszek92
RMF MAXXX Typer 2014


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 2126
Skąd: Świętokrzyskie

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również bardzo dobre podium będzie. Nawet jestem trochę zaskoczony Wink
_________________
CHR HD TOP 30 w wersji online -> http://chrhdstream.myl2mr.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RealFan
vida nocturna


Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 2993

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja zawiera lokowanie produktu.








<przedłużamy>

















<na miejscu trzecim jest>

















3. Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire

Tak więc na miejscu 3. czarny koń tego podsumowania - Felix Jaehn. Na początku, kiedy dopiero zapoznawałem się z tym numerem miał u mnie dość niską ocenę (patrząc przez fakt jaką pozycję obecnie zajmuje), bo 7/10. Mimo wszystko dodałem do notowania i tak z czasem zaczął mi się ten kawałek coraz mocniej podobać. W momencie zamykania starej listy miał 56 notowań, a na pewno do 60 by dobił co już jest bardzo dobrym wynikiem. W okolicach października już miałem w głowie, że ten track musi się znaleźć wysoko i w ten oto sposób Felix ląduje na podium. Cieszy mnie też fakt, że artysta, po którym w świecie się nie spodziewałem rok temu po wydaniu "Ain't Nobody" zajmuje bardzo wysoką pozycję, "Bonfire" może nie wyróżnia się z tłumu jakimś pokracznym bitem, może nie jest oklepane jak produkcje Calvina, ale samo w sobie jest dość proste i to stanowi siłę tego numeru. Wątpię by Felix stworzył coś lepszego od tego kawałka <mam jednak nadzieję, że tak>, choc to mega utalentowany producent, zobaczymy co przyniesie kolejny rok.










Okej, a więc już wiadomo, że wygra ktoś z dwójki Jacob Plant - The Magician. Nie przedłużając.






<a jednak przedłużymy>







Hitem roku 2016.









Zostaje







<cisza>
























THE MAGICIAN




2. Jacob Plant feat. Example - Reflections

To bez dwóch zdań największy hit pod względem ilości spędzonych notowań na starej liście, aż 73x, a tak to już bywa, że jak ktoś tyle siedzi to musi znaleźć się w takim podsumowaniu bardzo wysoko. Tak było i z Jacobem Plantem, który przegrał na ostatniej prostej z The Magicianem. Świetny wokal Example, świetny bit, to wszystko składa się na drugie miejsce w podsumowaniu rocznym, kapitalna robota wykonana przez tę dwójkę i jakoś nie spodziewam się, by w przyszłości Pan Plant czymś zaskoczył, choć może się zdziwię. Na dziś ten numer to pięknie wspomnienie dla tego roku, który pod względem muzycznym był naprawdę bardzo dobry.

1. The Magician feat. Brayton Bowman - Shy

I jest nasz zwycięzca. The Magician pojawiał się dwa razy w radiu, raz z remiksem piosenki Lykke Li i raz z "Sunlight", oba te numery bardzo fajne, ale to co pojawiło się rok temu postawiło temu producentowi poprzeczkę wyżej. "Together", kapitalny numer, który doceniłem dopiero po czasie, a w tym przyszła pora na "Shy". Kawałek ma wszystko co powinien mieć hit roku, świetny wokal, bit i najlepszy moment ever - od 2:16, absolutne mistrzostwo świata. Ma to coś czego nie miała reszta, ogromny szacunek dla Magika i czekam na więcej w 2017. Kapitalna robota - zasłużył jak nikt inny.

Audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________


Ostatnio zmieniony przez RealFan dnia Sob Gru 31, 2016 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateuszek92
RMF MAXXX Typer 2014


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 2126
Skąd: Świętokrzyskie

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak The Magician na 1. Teraz trochę żałuje, że nie pograłem u siebie tego dłużej. Wink Ale bardzo dobrze, że wygrało u Ciebie Smile
_________________
CHR HD TOP 30 w wersji online -> http://chrhdstream.myl2mr.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 31, 2016 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> GUTlIsta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group