Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna Muzyczna Galaktyka
i nic ci nie umyka!
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowości w playliście
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Radio Zet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 14:13    Temat postu: Nowości w playliście Odpowiedz z cytatem

Jak jest osobny dział, to trzeba tematy rozdzielić Razz
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Lut 13, 2012 14:13    Temat postu:

Powrót do góry
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj?! Nie ma nowości? Ja bym tam połowę - jak nie więcej - piosenek wywalił, bo nie da się ich słuchać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co są dwie nowości:
Madonna - Give Me All Your Lovin'
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję

wyleciało:
Coldplay - Paradise
Adele - Someone Like You

dziwne, że nowością nie jest The That One Got Away albo Good Feeling Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja totalnie nie ogarniam jakim cudem "Good Feeling" stało się taaaaakim przebojem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no oczywiście Te dwie co wymieniłem niżej nie weszły, tylko się śmieję. Kiszą to w propozycjach od prawie pół roku, a tylko Good Feeling weszło raz do notowania na 14 i tyle. Nawet Up wywalili po 2x w prop ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sim1994
Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 5661

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dzięki Bogu.
Zresztą nie zdziwię się jakby jeszcze wpuścili, szczególnie Flo Ridę, bo się rozhulał wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
get_addicted
Laureat Miastowizji


Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1923

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jeszcze jedna nowość, Feel "Zwycięstwa smak", wczoraj przed 15 grali ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudownie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam19960
Spamer


Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 6581
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remo234 napisał:
Póki co są dwie nowości:
Madonna - Give Me All Your Lovin'
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję

wyleciało:
Coldplay - Paradise
Adele - Someone Like You

dziwne, że nowością nie jest The That One Got Away albo Good Feeling Rolling Eyes

To już nie jest forum MM Wink. Zagrobelny -_-
_________________
Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiadomo co am powinno być Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTACJE z dnia 13.02.-19.02.

Powerplaye:
Andrzej Piaseczny - To Co Dobre
Beyonce - Love On Top
David Guetta feat. Usher -Without You
Gotye feat Kimbra - Somebody That I Used To Know
Lana Del Ray - Video Games
Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego

Piosenki w rotacji:
Alexandra - Popłyniemy Daleko
Aura Dione - Geronimo
Bajm - Góra Dół
Boy - Little Numbers
Bruno Mars - It Will Rain
Ed Sheeran - The A Team
Ewa Farna - Nie Przegap
Ewa Jach - Mamy Czas
Feel - Smak Zwycięstwa NOWOŚĆ
Goodwill feat. Hook N Sling - Take You Higher
Lauri - In the City
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję NOWOŚĆ
Madonna - Give Me All Your Lovin' NOWOŚĆ
Pibull feat. Marc Anthony - Rain Over Me
Rihanna feat. Calvin Harris - We Found Love
Sławek Uniatowski - Stay
Sylwia Grzeszczak - Karuzela

Wyleciały:
Adele - Someone Like You
Marlon Roudette - New Age (Dzięki Bogu!)
Coldplay - Paradise
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mavoy
Dyrektor Muzyczny


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3365
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feel 1
Zagrobelny 2
Madonna 4

cienko...
_________________
No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sunrise2507
Bardzo aktywny


Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 4356
Skąd: Witankowo

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś po 9 zagrali "Katie Melua - Better Than A Dream"... Czyżby dodali od razu do playlisty?
_________________
How many dreams will end?
How long can I pretend?
How many times will love pass me by
Until I find you again?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z nią był więc pewnie była też premiera singla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriannt
Użytkownik


Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 15

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mogę rozkminić, że dopiero kilka tygodni temu dodali do playlisty Pitbull-Rain Over Me gdzie jest już nowy singiel - International Love.

Widać, że kijowy muzyczny - Pan Jagielski, który wpada do siedziby radia raz na 2 tygodnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy ich nie ogarnę, ale jedno co zauważyłem to:
- gdy RMF kończy promocję jakiegoś kawałka (w tym przypadku rain over me) to zetka mimo iż miała to na liście (pałało się koło 13- 12 - 11) to nie grała tego w dziennej; nagle wchodzi do playlisty jest już nowy singiel, który też jest na liście i radzi sobie lepiej... Wychodzi tu na to, że RMF ma monopol na niektórych wykonawców. Założę się, że są z tej samej wytwórni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriannt
Użytkownik


Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 15

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jednak ZETka kilka dni wcześniej wprowadziła utwór Michaela Telo.. Tak samo było z Olly Mursem, różnica bodajże tydzień zagrany przed RMFem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobromier
Zarządca


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 15791
Skąd: Szczecin / Dołuje

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedne kawałki Zet gra szybciej inne wolniej, co do Telo i Mursa to te kawałki jako pierwsza grała Eska, muzyczny pewnie podpatrzył je tam i stwierdził że pasują do Zet i będą z tego hity. Z Pitbullami i Rihannami pewnie im się zwyczajnie nie spieszy.
_________________
Przebój Lat Zerowych

Moje Playlisty Spotify

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
remo234
Moderator / Laureat Miastowizji


Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 4378

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak takich przypadków było dużo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriannt
Użytkownik


Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZETka jako pierwsza zagrała utwór Rihanny-Man Down(różnica w stosunku do RMFu była tydzień).

Inaczej było z utworem Rihanny-What's my name. ZETka to grała przez miesiąc czasu, a w RMFie tego w ogóle nie grali w playliście. Tak samo z Hurts-Blood albo avril lavigne-wish you were here. Nagle po miesiącu ot tak wyleciały..

Ciekawa sytuacja też była z LMFAO-Party Rocks.. Utwór był na playliscie tylko .. 2 tygodnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczna Galaktyka Strona Główna -> Radio Zet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 1 z 49
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muzyczna Galaktyka  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group