| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Mavoy Dyrektor Muzyczny

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 3365 Skąd: Lublin
|
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 14:13 Temat postu: Nowości w playliście |
|
|
Jak jest osobny dział, to trzeba tematy rozdzielić  _________________ No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 14:13 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 19:49 Temat postu: |
|
|
| Bez jaj?! Nie ma nowości? Ja bym tam połowę - jak nie więcej - piosenek wywalił, bo nie da się ich słuchać... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 11:31 Temat postu: |
|
|
Póki co są dwie nowości:
Madonna - Give Me All Your Lovin'
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję
wyleciało:
Coldplay - Paradise
Adele - Someone Like You
dziwne, że nowością nie jest The That One Got Away albo Good Feeling  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
sim1994 Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 5661
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 11:37 Temat postu: |
|
|
| Ja totalnie nie ogarniam jakim cudem "Good Feeling" stało się taaaaakim przebojem. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 11:41 Temat postu: |
|
|
| Nie no oczywiście Te dwie co wymieniłem niżej nie weszły, tylko się śmieję. Kiszą to w propozycjach od prawie pół roku, a tylko Good Feeling weszło raz do notowania na 14 i tyle. Nawet Up wywalili po 2x w prop ... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
sim1994 Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 5661
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 11:53 Temat postu: |
|
|
No i dzięki Bogu.
Zresztą nie zdziwię się jakby jeszcze wpuścili, szczególnie Flo Ridę, bo się rozhulał wszędzie. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
get_addicted Laureat Miastowizji
Dołączył: 02 Sty 2012 Posty: 1923
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 13:08 Temat postu: |
|
|
| jest jeszcze jedna nowość, Feel "Zwycięstwa smak", wczoraj przed 15 grali ;P |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 13:19 Temat postu: |
|
|
| cudownie ... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
adam19960 Spamer
Dołączył: 18 Maj 2011 Posty: 6581 Skąd: Koszalin
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 19:39 Temat postu: |
|
|
| remo234 napisał: | Póki co są dwie nowości:
Madonna - Give Me All Your Lovin'
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję
wyleciało:
Coldplay - Paradise
Adele - Someone Like You
dziwne, że nowością nie jest The That One Got Away albo Good Feeling  |
To już nie jest forum MM . Zagrobelny -_- _________________ Catch a fall
and I will stand in your way
and I need you like the flower needs the rain... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Wto Lut 14, 2012 19:49 Temat postu: |
|
|
Ale wiadomo co am powinno być  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 14:41 Temat postu: |
|
|
ROTACJE z dnia 13.02.-19.02.
Powerplaye:
Andrzej Piaseczny - To Co Dobre
Beyonce - Love On Top
David Guetta feat. Usher -Without You
Gotye feat Kimbra - Somebody That I Used To Know
Lana Del Ray - Video Games
Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego
Piosenki w rotacji:
Alexandra - Popłyniemy Daleko
Aura Dione - Geronimo
Bajm - Góra Dół
Boy - Little Numbers
Bruno Mars - It Will Rain
Ed Sheeran - The A Team
Ewa Farna - Nie Przegap
Ewa Jach - Mamy Czas
Feel - Smak Zwycięstwa NOWOŚĆ
Goodwill feat. Hook N Sling - Take You Higher
Lauri - In the City
Łukasz Zagrobelny - Ja Tu Zostaję NOWOŚĆ
Madonna - Give Me All Your Lovin' NOWOŚĆ
Pibull feat. Marc Anthony - Rain Over Me
Rihanna feat. Calvin Harris - We Found Love
Sławek Uniatowski - Stay
Sylwia Grzeszczak - Karuzela
Wyleciały:
Adele - Someone Like You
Marlon Roudette - New Age (Dzięki Bogu!)
Coldplay - Paradise |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Mavoy Dyrektor Muzyczny

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 3365 Skąd: Lublin
|
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 15:28 Temat postu: |
|
|
Feel 1
Zagrobelny 2
Madonna 4
cienko... _________________ No matter how your heart is grieving, if you keep on believing, the dream that you wish will come true |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sunrise2507 Bardzo aktywny

Dołączył: 05 Gru 2011 Posty: 4356 Skąd: Witankowo
|
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 14:12 Temat postu: |
|
|
Dziś po 9 zagrali "Katie Melua - Better Than A Dream"... Czyżby dodali od razu do playlisty? _________________ How many dreams will end?
How long can I pretend?
How many times will love pass me by
Until I find you again? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 14:36 Temat postu: |
|
|
| Wywiad z nią był więc pewnie była też premiera singla. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
adriannt Użytkownik
Dołączył: 15 Paź 2011 Posty: 15
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 17:23 Temat postu: |
|
|
A ja nie mogę rozkminić, że dopiero kilka tygodni temu dodali do playlisty Pitbull-Rain Over Me gdzie jest już nowy singiel - International Love.
Widać, że kijowy muzyczny - Pan Jagielski, który wpada do siedziby radia raz na 2 tygodnie.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 19:04 Temat postu: |
|
|
Ja nigdy ich nie ogarnę, ale jedno co zauważyłem to:
- gdy RMF kończy promocję jakiegoś kawałka (w tym przypadku rain over me) to zetka mimo iż miała to na liście (pałało się koło 13- 12 - 11) to nie grała tego w dziennej; nagle wchodzi do playlisty jest już nowy singiel, który też jest na liście i radzi sobie lepiej... Wychodzi tu na to, że RMF ma monopol na niektórych wykonawców. Założę się, że są z tej samej wytwórni. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
adriannt Użytkownik
Dołączył: 15 Paź 2011 Posty: 15
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 19:27 Temat postu: |
|
|
| Ale jednak ZETka kilka dni wcześniej wprowadziła utwór Michaela Telo.. Tak samo było z Olly Mursem, różnica bodajże tydzień zagrany przed RMFem. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Dobromier Zarządca

Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 15791 Skąd: Szczecin / Dołuje
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 19:31 Temat postu: |
|
|
Jedne kawałki Zet gra szybciej inne wolniej, co do Telo i Mursa to te kawałki jako pierwsza grała Eska, muzyczny pewnie podpatrzył je tam i stwierdził że pasują do Zet i będą z tego hity. Z Pitbullami i Rihannami pewnie im się zwyczajnie nie spieszy. _________________ Przebój Lat Zerowych
Moje Playlisty Spotify
https://rateyourmusic.com/~Szysza32 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
remo234 Moderator / Laureat Miastowizji
Dołączył: 17 Maj 2011 Posty: 4378
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 19:57 Temat postu: |
|
|
Tak czy siak takich przypadków było dużo  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
adriannt Użytkownik
Dołączył: 15 Paź 2011 Posty: 15
|
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:55 Temat postu: |
|
|
ZETka jako pierwsza zagrała utwór Rihanny-Man Down(różnica w stosunku do RMFu była tydzień).
Inaczej było z utworem Rihanny-What's my name. ZETka to grała przez miesiąc czasu, a w RMFie tego w ogóle nie grali w playliście. Tak samo z Hurts-Blood albo avril lavigne-wish you were here. Nagle po miesiącu ot tak wyleciały..
Ciekawa sytuacja też była z LMFAO-Party Rocks.. Utwór był na playliscie tylko .. 2 tygodnie.. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 11:55 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|